Testování žáků ve školách

8.4.21 14:41

Testování žáků ve školách

Jaký na to máte názor?
Jak to bude probíhat?
Děkuji za názory. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30459
8.4.21 14:44
@Anonymní píše:
Jaký na to máte názor?
Jak to bude probíhat?
Děkuji za názory. :palec:

A co teprve ve školkách. Když to musí být a dítě do školky chci dát, podstoupí to. Ale nadšená nejsem.

Nejspíš bude pravidelně po a čt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
8.4.21 14:46

Vzdyt to nic neni - osmrdlat se tycinkou v nose, vzdyt deti se beztak dloubou v nose prstem bezne…

Kazdy den, kdy budou ve skole, dobry. Beztak tohle byl uplne ztraceny skolni rok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20792
8.4.21 14:48

Mě to nevadi, je to z kraje nosu, zvládne to i malé dítě. Hlavně ať už jsou zpátky ve školách. Mě jedine co na tom štve je to, ze budu muset ve školce ráno sedět půl hodiny a čekat na výsledek testu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6670
8.4.21 14:50

Jsou tři možnosti, buď budou děti chodit alespoň nějak do školy a vše bude postupně vracet do normálu. Nebo ti co s testováním/očkováním a dalšími omezeními nesouhlasí budou mít domácí vzdělávání a nebou nikam chodit a nebo budeme další rok, dva v lockdownu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9086
8.4.21 15:00

Nemám s tím problém. Hlavně, ať jdou. Beztak se stouraji prstem v nose. Jediné mi vadí ta časová náročnost, ptz máme dva kluky v jiných školkách a dceru ve škole a já v práci v jiné škole v jiném městě. Budou se muset otrkat a ten prostřední a starší dcera to budou muset zvládat sami.

Hele denně poslouchám prababi 89let, co zažívali oni jako děti za války na vsi a ve škole a tohle není taková hrůza. Jen liší víc zfanfrněli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5844
8.4.21 15:00
@Anonymní píše:
Jaký na to máte názor?
Jak to bude probíhat?

Probíhat to bude takto:
https://youtu.be/Ls0nrA-Oe20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8162
8.4.21 15:04

Školková se bude testovat v po a st
budu jí testovat já ve školce, mám počítat s 15 minutami, které tam strávím při testu, ale mám odzkoušeno v práci, že tyto testy jsou v pohodě
nevadí mi to, i dcera je na to připravená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21091
8.4.21 15:05
@Anonymní píše:
Jaký na to máte názor?
Jak to bude probíhat?

proč zakládáš další stejnou diskusi, jaké jsou tu už nejméně 3? :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33973
8.4.21 15:14
@stinga píše:
proč zakládáš další stejnou diskusi, jaké jsou tu už nejméně 3? :pocitac: :zed:

Asi pro hádku, jakoby kolem toho nebylo málo zloby :mrgreen:

Názor na to mám takový, že v takové situaci je to nutností. Matky už píší otevřené dopisy ředitelce :roll:, ale nechápou, že je to nařízení někoho jiného, že ony s tím nic neudělají. Jen jim přidělávají práci. Odvolávají se na paragrafy a citují lékaře, kteří se v minulosti vyjádřili o škodlivosti roušek. Moc ale nechápou, že vládní nařízení jsou nadřazená tomu, na co ony odkazují. A hodně matek si neuvědomuje, že ta epidemiologická situace zatím není dobrá, aby se mohlo chodit bez testů a roušek.

Kdo nechce z jakéhokoliv důvodu posílat, může si nechat dítě doma a zatím se to bude omlouvat jako nemoc. Škola by ale měla vědět, jestli je dítě skutečně nemocné nebo jestli dítě do určité doby/do konce školního roku nenastoupí k vůli nesouhlasu s nařízením vlády nebo k vůli tomu, že zatím mají neočkovaného rizikového v rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
8.4.21 15:16

Proč anonymně??? Stejné diskuze jsou tu nejmíň 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.21 15:21

Hlavně by do té školky měli pustit všechny děcka. Hlídání jsem měla-pedagoga, který byl doma. Jenže teď se školy otevřou a školky pouze pro předškoláky, rodiče pracující, bydlí daleko-hlídání nehrozí, otec taky pracuje, rovněž jen na ranní jako já. Nemůžu si dovolit nejít do práce jako asi dalších Xxx rodičů..
A vůbec celá ta rotační výuka je postavena na hlavu.. 🙄
Takže za mě, kdyby školka otevřela, ano dceru tam pošlu. V práci nám taky furt vrtaji do toho frnaku..
A ne homeoffice v mém případě nelze.. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6444
8.4.21 15:23
@Hanka1 píše:
Vzdyt to nic neni - osmrdlat se tycinkou v nose, vzdyt deti se beztak dloubou v nose prstem bezne…Kazdy den, kdy budou ve skole, dobry. Beztak tohle byl uplne ztraceny skolni rok…

Toto už mohlo být dávno. A druhý stupeň také mohli pustit do škol. Chudáci děti, musí být stále doma na distanční výuce.

Příspěvek upraven 08.04.21 v 15:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5969
8.4.21 15:23

Názor mám ten, že hlavní je, že už konečně můžou do školy.. Probíhat to bude tak, že si zastouraj tyckou v nose a počkaj na vysledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
8.4.21 15:27

V zadnem pripade to nedovolim, nebudu nicit zdravi ditete kvuli byznysu vlady. Tyto opatreni jsou k smichu ta nemoc tu bude stale, nema cenu s ni bojovat stejne jako s normalni chripkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat