Lockdown a veřejná WC

Napsat příspěvek
Velikost písma:
851
10.4.21 07:13

Určitě mi nepřijde trapné dojít si za popelnice, křoví nebo mezi auta. Když musíš, jsme jen lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
10.4.21 08:37

Joo řeším, a strašně mě to štve, chodíme ven s rodinou do parků, nebo se projít po Praze docela často a řeším to skoro pokaždé :D naštěstí mě zatím vždy zachránilo metro. Přítel to má jednodušší, ten může v podstatě téměř kdekoliv :D Je to fakt na prd, proč tam nedají alespoň nějaké toytoyky, no asi aby lidi vůbec radši nikam nechodili, prostě znepříjemnit to co nejvíc :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
10.4.21 08:39

@nozu a proč by neměla? Je to snad zakázané? To je zase reakce bože :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4838
10.4.21 09:46
@Anonymní píše:
Mně se kdysi stalo, asi dva roky zpět. S dětma a manželem lese. Před tím byla strašná bouřka a mně pracovaly nervy. A pak vše povolilo a mně se chtělo v tom lese. Ale já věděla, ze to bude velký průjem. Z nervů to tak mám. Tak jsem musela čapnout v tom pohádkovém lese, kde byl totální a absolutní klid. Bohužel moc stromu tam nebylo. Vidět jsem byla a hlavně slyšet a možná i cítit ze všech stran. Že tam byli i jiní lidé, asi nemusím zmiňovat, chodí se tam dívat na lesní jezírko. Já si ani neměla čím utřít zadek, poněvadž to trvalo dlouho a děti se za mě styděly, tak i s manželem odešly. Mělo to několik vln… Stát se mi co tobě je po této zkušenosti vlastně nic :mrgreen:

Zaplevelim, ono nekdy ani to wc nestaci pri prujmu,..cesta vlakem, tezsi jidlo a naval na prujem ale brutal rychle, volna kabinka uf pricapnout nad, nesedat a..cesta kol Bratislavy prazce ponekud hazi, hodilo me to na stranu v tom nejlepsim, neustala sem to, zkratim to, bylo to vsude jen ne ve wc a muj jediny balicek papir kapesnicku to jistil..prezila..a kabinka taky, ale od te doby ve vlakach jen sandwiche..pofobmy bombonek je potreba pri letu kdyz jsou turbulence a fakt vam nedovoli se odpasat a zvednout, letadlo hazi a utroby taky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
10.4.21 09:51
@nozu píše:
Kdybys nevysedávala na lavičkách v parku s kafem, tak tento problém neřešíš…
? Vy jste… já nevím, ale to myslíte vážně tuhle odpověď? to jste i v reálu takhle příjemná osobnost nebo jen na netu hovězíte? :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9125
10.4.21 10:13

Kvůli mně už 2× stavěl autobus plný lidí. Poprvé jsem měla zánět močáku, podruhé průjem. Jsem dostatečně poučena a dávám si sakra pozor, aby se mi to nebo něco podobného už nestalo. Sezení v parku s kávou vůbec, procházky jedině přírodou. Ať už je lockdown nebo není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 13:28
@Gabiiinka píše:
Joo řeším, a strašně mě to štve, chodíme ven s rodinou do parků, nebo se projít po Praze docela často a řeším to skoro pokaždé :D naštěstí mě zatím vždy zachránilo metro. Přítel to má jednodušší, ten může v podstatě téměř kdekoliv :D Je to fakt na prd, proč tam nedají alespoň nějaké toytoyky, no asi aby lidi vůbec radši nikam nechodili, prostě znepříjemnit to co nejvíc :roll: :roll: :roll:

U nás bohužel metro není…Jen to nádraží…
Před lety tu zavedli projekt „VLÍDNÉ WC“.Restauracím odpustili nájem za předzahrádky, když lidem umožní používat zdarma svoje WC.
Na základě toho zrušili ve městě několik veřejných záchodů.
Pokud restaurace fungovaly, tak to bylo bez problémů, ale teď…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 17:10
@rozmaryna1234 píše:
Určitě mi nepřijde trapné dojít si za popelnice, křoví nebo mezi auta. Když musíš, jsme jen lidi.

Příště už bych už asi raději někam zalezla, než se tak trápit,

• Citovat
  • Nahlásit
22005
10.4.21 17:20
@Anonymní píše:
U nás bohužel metro není…Jen to nádraží…
Před lety tu zavedli projekt „VLÍDNÉ WC“.Restauracím odpustili nájem za předzahrádky, když lidem umožní používat zdarma svoje WC.
Na základě toho zrušili ve městě několik veřejných záchodů.
Pokud restaurace fungovaly, tak to bylo bez problémů, ale teď…

u nás je teď otevřené pouze veřejné wc na autobusáku ve všední dny od 8 do 16, v jinou dobu smůla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 19:59
@stinga píše:
u nás je teď otevřené pouze veřejné wc na autobusáku ve všední dny od 8 do 16, v jinou dobu smůla

U nás je to podobné, sice mají otevřeno déle, ale zase je nádraží z centra docela daleko.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 21:48
@Anonymní píše:
Mně se kdysi stalo, asi dva roky zpět. S dětma a manželem lese. Před tím byla strašná bouřka a mně pracovaly nervy. A pak vše povolilo a mně se chtělo v tom lese. Ale já věděla, ze to bude velký průjem. Z nervů to tak mám. Tak jsem musela čapnout v tom pohádkovém lese, kde byl totální a absolutní klid. Bohužel moc stromu tam nebylo. Vidět jsem byla a hlavně slyšet a možná i cítit ze všech stran. Že tam byli i jiní lidé, asi nemusím zmiňovat, chodí se tam dívat na lesní jezírko. Já si ani neměla čím utřít zadek, poněvadž to trvalo dlouho a děti se za mě styděly, tak i s manželem odešly. Mělo to několik vln… Stát se mi co tobě je po této zkušenosti vlastně nic :mrgreen:

upřímně si mě pobavila i když to není vtipný :D. Já mám bohužel tento záchodový problém často. Blbý je, že to na mě přijde vždycky během sekundy a prostě okamžitě musím. Už kolikrát jsem šla za křoví, vybíhala z Tesca a hledala křoví, autobusem už radši nejezdím, jen vlakem kde jsou aspon ty hnusný wc. Je to na H. O.V. N.O. Dát si kafíčko v parku tak ani za to křoví nedoběhnu.

• Citovat
  • Nahlásit
26413
11.4.21 08:50

To tak asi člověk nemůže striktně brát, že si nesmí venku sednout/dát si kafe/cokoli, ono stačí třeba jen že je prostě chladno, a nemusí člověk mít „frajerskou“ bundičku" do pasu, kdy táhne na záda.

Když je na nádraží tak málo hodin otevřeno, je to na prd, Když jsem musela do menšího městečka, než je naše, ptž naše vet ještě neměla sono, mají na nádraží dveře na minci, a otevře se. Kdykoli. :palec: U nás na nádru klíče od wc u výpravčího, ale to jsem nevyužila spoustu let, se tam nějak nevyskytuju, mám blízko bus.

Veřejné wc u nás je, ale jinak v těch restauracích, cukrárnách apod…chápu, že neradi pouští, když není člověk hostem, ale to bych doporučila jim normálně zaplatit jako na veřejném, ono to vše (nejvíc dnes asi ta voda) není zadara, že. Ale stejně nějak nechápu, proč chudáka člověka nechají stepovat a nepustí, když vidí, jak na tom je. A nebo ať si o drobný klidně řeknou, ale…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14536
17.4.21 11:30

Překvapuje mě, na kolik lidí působí kafe projímavě, či močopudně :think: :lol: Takové problémy naštěstí nemám.
A jít ve městě někam za popelnici, v dnešní době, kdy jsou všude kamery :lol:
Asi by bylo dobré, ten záchod hledat dřív, než když to už mám na krajíčku… :think: Ale je to jen můj názor :mrgreen: Ještě to pochopím u dětí, ale u dospělého… :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
17.4.21 12:16

@Sonarka no dobrý postřeh, ono nejde o to hledat wc dopředu, problém je v tom, že všechna veřejná wc jsou zavřená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9757
17.4.21 12:18

@Sonarka jasně, kamera je určitě i uvnitř popelnice. To je lepší se pocurat mezi lidma vid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat