Covid 19 symptomy

63
8.4.21 19:44

Covid 19 symptomy

Zdravim, prosim jake jste meli symptomy u covidu? Byl mezi nimi i produktivni kasel? Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7531
8.4.21 19:49

Fakt je nutný pořád zakládat nová témata? Je jich tu aspoň stovka na toto téma… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
8.4.21 19:54

Dneska už je to cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
8.4.21 19:54

Ahoj, kazdy mel neco jineho. Ja teplota, bolest hlavy, bolest v krku, unava. Manzel to same+trochu kasel a bez bolesti krku. Moji rodice prujem a zvraceni, kasel mirny. Nikdo nemel ztratu cichu nebo chuti, coz by melo byt typicke. Ty projevy jsou velmi rozmanite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53048
8.4.21 20:07

Můj muž se v úterý probudil po noční a cítil se divně. Měl teplotu, pokašlával. Ještě mi povídal, že to nemůže mít, však normálně cítí. Ráno šel na antigen k obvoďákovi a vrátil se, že test byl pozitivní. Jinak má zatím naštěstí hladký průběh. Trošku kašle, zvýšená teplota, pospává průběžně. Říkal před chvilkou, že sprcha ho vyčerpala. Ale dneska už měl i hlad. Obědval celý oběd. V úterý nejedl nic, včera chtěl jen polévku, ovoce a čaj.

Příspěvek upraven 08.04.21 v 20:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30455
8.4.21 20:07

Co ti brání si udělat antigenní test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
8.4.21 20:15

@Russet
Uz jsem delala trikrat, z nosohltanu. Negativni. Ale vzhledem ke spolehlivosti se radsi ptam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30455
8.4.21 20:17
@Bosorka0 píše:
@Russet
Uz jsem delala trikrat, z nosohltanu. Negativni. Ale vzhledem ke spolehlivosti se radsi ptam.

Zeptej se svého ošetřujícího lékaře. Může tě objednat na PCR test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
8.4.21 20:47

@Russet
Jsem s ni domluvena na pondeli prave, ale chtela jsem vedet zkusenost ostatnich ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat