Reakce na vakcínu Moderna

140
10.4.21 13:30

reakce na vakcínu Moderna

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat. Maminka byla před 10 dni naočkována první dávkou moderny. Žádné reakce neměla, jen ji trochu dva dny bolela ruka. Včera večer ji naočkované rameno začalo svědit, tak si ho prý škrábala a ještě dnes má zárudlé fleky. Jinak jí nic není. Chci se jen zeptat, myslíte si, že je možná reakce na toto očkováni i po 10 dnech? Měl někdo něco podobného?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14164
10.4.21 13:43

@smajlik40 ano, moje sousedka, po ockovani jenom trošku bolest ruky, za par dnu kulatý, rudy, svedivy flek, ktery po par dnech zmizel. Me sousedce je 80 a neco :)
Jeji manzel trosku bolest a motani hlavy, nechuť k jídlu, za den to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
12.4.21 21:53

Moc děkuji.
Zatím flek nemizí tak uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
12.4.21 22:26

Mě po očkování vakcínou Moderna pouze 3 dny bolela ruka. A to teda opravdu hodně, asi 3 dny jsem ruku nemohla bez bolesti ani zvednout. Pak to pominulo a teď je mi fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
28.4.21 11:41

Babička byla nedávno na očkování a píchli ji Astru, měla klasický příznak teplot, ale koupila jsem jí ještě před vakcínou Vakcinal a babi se cítí velmi dobře, bude užívat až do druhé dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
28.4.21 12:11

Mě taky ruka svědila, ještě docela dlouho po očkování. Nejdřív, první asi dva dny bolela, pak nic, a později začala svědit. Flek jsem neměla, ale kolegyně z práce ano, a asi za dva dny jí zmizel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
28.4.21 15:03

Moc děkuji za zkušenosti.
Mamince flek zmizel asi po 5 dnech. Už byla na druhé dávce a ptala se na to. Prý je to častá reakce, kterou dělá převážně Moderna. Svědivý flek se může objevit klidně i za 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.5.21 10:36
@Petanak píše:
Babička byla nedávno na očkování a píchli ji Astru, měla klasický příznak teplot, ale koupila jsem jí ještě před vakcínou Vakcinal a babi se cítí velmi dobře, bude užívat až do druhé dávky.

Je babička spokojená? Docela se očkování obávám, ale než na mě přijde řada, tak bude půlka republiky proočkována. O Vakcinalu jsem neslyšela, to může být dobré jako doplněk stravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat