Stýkáte se s rodinou?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1343
14.4.21 08:58

Stykate se s rodinou?

Cisla klesaji a s epidemii to aktualne vypada trochu lip, tak jsme se rozhodli po 3 mesicich navstvit rodinu. Zijeme v Nemecku, mame male dite co se na babicky ohromne tesi. Vidate se s rodinou? Abych byla uprimna, tak mame strach, ale nejak si nedovedu predstavit je videt treba az za dalsi 3 mesice… Pere se ve mne pocit zodpovednosti a obrovskeho stesku zaroven.. Jak to mate vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29759
14.4.21 09:00

Vídáme se normálně, teď má teda přijet i rodina ze Slovenska, ty sme neviděli od ledna :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22179
14.4.21 09:02

V sobotu se chystame, kdyz uz muzeme opustit okres :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60096
14.4.21 09:03

No, vídáme se delší dobu převážně přes WhatsApp.
Rodina je v jiných krajích i okresech. Příští týden mám termín vrácení knih v univerz. knihovně v kraji, kde žijí moji rodiče. Když tam pojedeme, tak se k nim stavíme po delší době. Už jsou očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16153
14.4.21 09:03

Vídáme se celou dobu úplně normálně i s přáteli. Nikdo z nás se ještě nenakazil. Akorát u dědy co má 92 let jsme byli naposledy v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
14.4.21 09:05

Tak tady v Německu máme odedneška stejně zase zákaz nebo? Jakoby jen jedna osoba z další domácnosti :nevim: ale je to myslím od indizienz 100 :nevim:.
Jako ostatní si tady létají na dovolenou atd
Rodinu navštěvuju :nevim: nebo spíš oni navštěvujou nás ale zase my bydlíme ve stejným městě no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
14.4.21 09:06

S nejužší rodinou (rodiče a sourozenci) se vídáme normálně celou dobu :nevim: Teď po dlouhé době navštívíme i vzdálenější příbuzné. Vzájemně si věříme, chováme se zodpovědně, neolizujeme se, tak nevidím důvod se nestýkat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12452
14.4.21 09:09

@Banane18 tohle mě neskutečně štve. Za rodinou do Čech, která Covid prodělala nemůžu bez omezení, ani když jsem očkovaná, kamarádka nemůže přijít s dětmi a jiní si tu létají na Mallorcu :cert: v tomhle mě fakt Němci štvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
14.4.21 09:09

Stýkáme se normálně s rodinou + tři-čtyři rodiny mezi sebou celou dobu. Ve všech rodinách kromě naší Covid proběhl, vždy max. 1-2 členové, mírný průběh. Prarodiče již očkovaní, nevidím v tom problém. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
14.4.21 09:11

S nejužší rodinou, která bydlí velmi blízko, se setkáváme pořád stejně. Ale pod podmínkou, že se všichni cítíme dobře. Jakmile je někomu blbě, nebo začne smrkat/kašlat atd. tak je z kola ven a dá si separačku. Zbytek rodiny jsem neviděla už hodně dlouho, tam jsme v kontaktu spíš přes telefon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
14.4.21 09:13

S nejužší rodinou se stýkáme normálně. Pokud máš strach z nákazy, tak se přece můžete všichni těsně před návštěvou nechat otestovat, ne? V tomhle už mi zákaz styku v rámci rodiny přijde zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11612
14.4.21 09:20
@Kriss Tina píše:
Vídáme se normálně, teď má teda přijet i rodina ze Slovenska, ty sme neviděli od ledna :roll:

Uz muzou cestovat pres hranice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12452
14.4.21 09:21

@klenott já žiju v Německu sourozence jsem neviděla od minulého léta a mámu naposledy v listopadu. Je to jediná babička, kterou děti mají a znají ji jen z telefonu. Mám všechny hodinu cesty na dojezd. Teď bych sice jet na pár hodin mohla, problém je, že kdybych nedejbože onemocněla Covidem, nezaplatí mi karanténu. A riziko nákazy je u mě v zaměstnání vysoké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74812
14.4.21 09:22
@klenott píše:
Cisla klesaji a s epidemii to aktualne vypada trochu lip, tak jsme se rozhodli po 3 mesicich navstvit rodinu. Zijeme v Nemecku, mame male dite co se na babicky ohromne tesi. Vidate se s rodinou? Abych byla uprimna, tak mame strach, ale nejak si nedovedu predstavit je videt treba az za dalsi 3 mesice… Pere se ve mne pocit zodpovednosti a obrovskeho stesku zaroven.. Jak to mate vy?

Ano. Kvuli zavřeným školám doknce více, než dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
14.4.21 09:25

@Aduš8
Viď! Mě tohle taky štve! Od prosince tu máme jenom Lockdown, čísla nepadají, spíš se zvyšujou a oni si tu létají, dělají párty atd. Už mě to tu štve.
Ale dneska jsem četla že ty kontroly na hranicích s Českem od středy končí.
Možná když vyplníš na netu ten formulář tak by jsi nemusela mít problém. Podle všeho se toho lockdownu jen tak nezbavíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat