Pozitivni test ve školce

350
12.4.21 08:08

pozitivni test ve školce

Ahoj.Tak jsme dnes sli po dlouhé dobe do skolky, syn se strašne tesil doma ho to uz nebavilo. Bohužel se tesil marne. Vyšel mu pozitivní test na covid, takze musí na test do nemocnice. No mam radost fakt. Nechci radu jen se vyvztekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
12.4.21 08:14

Jen se vztekej. U nás nejspíš všichni prošli. Učitelky usměvavé, děti celkem v pohodě. Náš „hrdina“ před testem pěkně hudroval a u učitelek jak milius a pak se chlubil, že to nic nebylo. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Asi až dojdou testy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68999
12.4.21 08:14

Uááá. :hug: V rodině to máte? Nebo tušíte, kde k tomu přišel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
12.4.21 08:17
@Lama Lama píše:
Uááá. :hug: V rodině to máte? Nebo tušíte, kde k tomu přišel?

Ne nikam nechodime, jediné s kym jsme prisli do styku je moje kolegyne z prace ale ta je ockovaná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
12.4.21 08:19
@Russet píše:
Jen se vztekej. U nás nejspíš všichni prošli. Učitelky usměvavé, děti celkem v pohodě. Náš „hrdina“ před testem pěkně hudroval a u učitelek jak milius a pak se chlubil, že to nic nebylo. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Asi až dojdou testy…

no u nas samotný test v pohode akorát pak brecel ze musí domu. No jsem zvedava jak dopadne hlavni test. Priznaky zadne nema nikam skoro nechodime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22005
12.4.21 08:19
@Marki1985 píše:
Ne nikam nechodime, jediné s kym jsme prisli do styku je moje kolegyne z prace ale ta je ockovaná :lol:

no možná to bude falešně pozitivní test, ale je to opruz, nezávidím, dej pak vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36708
12.4.21 08:20

Občas jsou falešně pozitivní. Držím palce na PCR. Jak poplyne čas, zajedeme si na PCR se svým děckem asi každá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 08:21
@Marki1985 píše:
no u nas samotný test v pohode akorát pak brecel ze musí domu. No jsem zvedava jak dopadne hlavni test. Priznaky zadne nema nikam skoro nechodime.

Mně se k ránu zdálo, že se testujeme a vyšly nám pozitivní testy. Naštěstí to dopadlo negativně. My právě chodíme do práce, občas do obchodu a v teple už i na hřiště. Takže jistotu jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 08:22
@Pudloslava píše:
Občas jsou falešně pozitivní. Držím palce na PCR. Jak poplyne čas, zajedeme si na PCR se svým děckem asi každá.

Taky máte ty obálkové testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
12.4.21 08:22
@Pudloslava píše:
Občas jsou falešně pozitivní. Držím palce na PCR. Jak poplyne čas, zajedeme si na PCR se svým děckem asi každá.

no ja se akorát bojim ze kdyz absolvuje ten slavny PCR test i kdyz bude negativni tak muze ten blbej antigenni pozitivni to budeme chodit porad dokola sem a tam? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 08:23
@Marki1985 píše:
no ja se akorát bojim ze kdyz absolvuje ten slavny PCR test i kdyz bude negativni tak muze ten blbej antigenni pozitivni to budeme chodit porad dokola sem a tam? :(

To asi ne. PCR test rozhoduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
12.4.21 08:26
@Russet píše:
To asi ne. PCR test rozhoduje.

Ja vim jenze na ten jde dnes. Kdyz budeme mit PCR negativni pujde ve stredu do skolky. Jenze ve ctvrtek zase bude dalsi antigenni test. Co kdyz bude opet pozitivni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
12.4.21 08:27

@Marki1985 jsou falešné takže holt po normálním testu půjde zítra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
12.4.21 08:28
@Marki1985 píše:
Ja vim jenze na ten jde dnes. Kdyz budeme mit PCR negativni pujde ve stredu do skolky. Jenze ve ctvrtek zase bude dalsi antigenni test. Co kdyz bude opet pozitivni?

To ti šíbne :lol: A klučík bude zmatený. Třeba vás nebudou ve čt díky PCR testu testovat vůbec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
12.4.21 08:29

To jsem zvědavá, jestli budou pozitivní děti i u nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat