Antikoncepce, 7 denní pauza - kdy si vzít další pilulku?

21.2.21 11:55

Antikoncepce, 7 denní pauza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat beru nově antikoncepci. 30 ledna v sobotu jsem užila první pilulku, a 17 února (třetí týden, středa) jsem ztratila 1 pilulku, tak jsem vzala další. Tím pádem jsem nevzala poslední, která měla být v pátek 19. Února. Takže mám mít pauzu už od toho pátku 19., až do příštího pátku 26.? Nebo od soboty 20. Až do příští soboty? A ještě jestli si mam vzít pilulku už v ten den co končí pauza nebo až další. Když bych měla pauzu od toho pátku 19., mám vzít další pilulku ten další pátek 26. večer, nebo až 27 večer? Děkuji moc za všechny rady a tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
176
21.2.21 17:51

7 dní je pauza, 8.den se bere nová pilulka
Pauza je ode dne, kdy dobereš platíčko ( i přesto, že si jednu ztratila)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
21.2.21 19:49

Jestliže jsi poslední pilulku vzala ve čtvrtek, potom pauza začíná v pátek a končí další čtvrtek. První pilulku z dalšího balení vezmeš v pátek. Pauza nesmí být delší než 7 dnů, potom bys byla chráněná jen do poslední pilulky, kterou jsi vzala před pauzou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
21.2.21 20:53

Počet tablet i počet dní pauzy má něhjaký jistý smysl, tu ztacenou tabletu jsi měla vzát z dalšího platíčka, tím ho defakto nemůžeš už použít jako celé a zústane ti na takovéto případy, pokud jsi učinila jinak, po sedm dnů se musíš chránit i jinak, ale vše se píše v příbalovém letáku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 00:40

Ahoj chtěl bych se zeptat, moje maželka měla menastruaci a v pátek si měla vzít anti, ale antikoncepce ji přišla až v sobotu tak si vzala až v sobotu tu jednu a začla cyklus až od soboty a v neděli jsme mely my dva styk, ale nestriknul jsem to do ní.
Myslite ze je velka pravdepodobnost otehotneni?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat