Antikoncepce a alkohol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 19:09
Antikoncepce a Alkohol

Dobrý den, mám možná trochu hloupý dotaz, ale někde jsem četla, že alkohol může snižovat účinnost antikoncepce. Co si to tom myslíte?
Beru Katyu, teď zrovna ještě o týden natahuju, protože jedem na dovču. Na zejtra je naplánovaná menší oslava, nechci se zlejt do němoty, ale pár panáčků určitě padne..
Myslíte, že alkohol má na účinnost HA vliv? Mimčo ještě neplánujem. :)

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63698 příspěvků 3 inzeráty 19.05.11 19:12

O tom jsem nikdy neslyšela :-) to tak maximálně kdybys to přehnala a pak zvracela :mrgreen: pak by k určitému ovlivnění mohlo dojít.

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 19.05.11 19:13

No jo, pokud bys vzala tabletku a za dvě hodinky se poblila, to by asi ovlivnilo, jinak ne=)

To už by bylo miliardy dětí, přece všechny, co berem HA, neabstinujem…

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 19.05.11 19:28

To bych těch 12 let nesměla pít a že jsem to zamlada rozjížděla! :mrgreen:

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 19.05.11 20:11

trošku paranoia :lol: :lol: neboj co já jsem toho vypila :lol: :lol: :lol: a nic :palec: :palec: :palec: v metříku výsledek bez HA a alkoholu :lol: :lol: :lol:

tripetri
Echt Kelišová 9614 příspěvků 19.05.11 20:34

Já taky myslim, že se tím myslí to zvracení…Jinak nevim, jak by mohl alkohol snížit účinky HA :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:27

Ahoj, mám otázku.jak je léto, tak si dám frisco, radlera, normální pivo a tak. V 9 večer beru HA. A potom , když třeba si dám ještě frisco, tak snižuje to účinnost? Že třeba 3 dny za sebou jsem si dala 2-3 frisca? Nějak okolo času brání HA? :nevim:

Adelajna
Povídálka 27 příspěvků 11.08.18 20:47

:D To jako vážně?… Alkohol účinnost antikoncepce nesnižuje.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 11.08.18 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj, mám otázku.jak je léto, tak si dám frisco, radlera, normální pivo a tak. V 9 večer beru HA. A potom , když třeba si dám ještě frisco, tak snižuje to účinnost? Že třeba 3 dny za sebou jsem si dala 2-3 frisca? Nějak okolo času brání HA? :nevim:

Jedině pokud bys po tom friscu každý večer blila.  :D

NikysekR
Extra třída :D 10376 příspěvků 12 inzerátů 11.08.18 21:19

:lol: Ne, nesnižuje. To už bych musela být nejmíň stokrát těhotná :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >