Antikoncepce a alkohol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.05.11 19:09
Antikoncepce a Alkohol

Dobrý den, mám možná trochu hloupý dotaz, ale někde jsem četla, že alkohol může snižovat účinnost antikoncepce. Co si to tom myslíte?
Beru Katyu, teď zrovna ještě o týden natahuju, protože jedem na dovču. Na zejtra je naplánovaná menší oslava, nechci se zlejt do němoty, ale pár panáčků určitě padne..
Myslíte, že alkohol má na účinnost HA vliv? Mimčo ještě neplánujem. :)

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61390 příspěvků 3 inzeráty 19.05.11 19:12

O tom jsem nikdy neslyšela :-) to tak maximálně kdybys to přehnala a pak zvracela :mrgreen: pak by k určitému ovlivnění mohlo dojít.

Pipet
Generální žvanilka 23997 příspěvků 19.05.11 19:13

No jo, pokud bys vzala tabletku a za dvě hodinky se poblila, to by asi ovlivnilo, jinak ne=)

To už by bylo miliardy dětí, přece všechny, co berem HA, neabstinujem…

pikola
Neúnavná pisatelka 18533 příspěvků 19.05.11 19:28

To bych těch 12 let nesměla pít a že jsem to zamlada rozjížděla! :mrgreen:

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 19.05.11 20:11

trošku paranoia :lol: :lol: neboj co já jsem toho vypila :lol: :lol: :lol: a nic :palec: :palec: :palec: v metříku výsledek bez HA a alkoholu :lol: :lol: :lol:

tripetri
Echt Kelišová 9614 příspěvků 19.05.11 20:34

Já taky myslim, že se tím myslí to zvracení…Jinak nevim, jak by mohl alkohol snížit účinky HA :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama