Reklama

Antikoncepce a alkohol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.11 19:09
Antikoncepce a Alkohol

Dobrý den, mám možná trochu hloupý dotaz, ale někde jsem četla, že alkohol může snižovat účinnost antikoncepce. Co si to tom myslíte?
Beru Katyu, teď zrovna ještě o týden natahuju, protože jedem na dovču. Na zejtra je naplánovaná menší oslava, nechci se zlejt do němoty, ale pár panáčků určitě padne..
Myslíte, že alkohol má na účinnost HA vliv? Mimčo ještě neplánujem. :)

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62563 příspěvků 3 inzeráty 19.05.11 19:12

O tom jsem nikdy neslyšela :-) to tak maximálně kdybys to přehnala a pak zvracela :mrgreen: pak by k určitému ovlivnění mohlo dojít.

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 19.05.11 19:13

No jo, pokud bys vzala tabletku a za dvě hodinky se poblila, to by asi ovlivnilo, jinak ne=)

To už by bylo miliardy dětí, přece všechny, co berem HA, neabstinujem…

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 19.05.11 19:28

To bych těch 12 let nesměla pít a že jsem to zamlada rozjížděla! :mrgreen:

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 19.05.11 20:11

trošku paranoia :lol: :lol: neboj co já jsem toho vypila :lol: :lol: :lol: a nic :palec: :palec: :palec: v metříku výsledek bez HA a alkoholu :lol: :lol: :lol:

tripetri
Echt Kelišová 9614 příspěvků 19.05.11 20:34

Já taky myslim, že se tím myslí to zvracení…Jinak nevim, jak by mohl alkohol snížit účinky HA :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 20:27

Ahoj, mám otázku.jak je léto, tak si dám frisco, radlera, normální pivo a tak. V 9 večer beru HA. A potom , když třeba si dám ještě frisco, tak snižuje to účinnost? Že třeba 3 dny za sebou jsem si dala 2-3 frisca? Nějak okolo času brání HA? :nevim:

Adelajna
Povídálka 25 příspěvků 1 inzerát 11.08.18 20:47

:D To jako vážně?… Alkohol účinnost antikoncepce nesnižuje.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 11.08.18 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj, mám otázku.jak je léto, tak si dám frisco, radlera, normální pivo a tak. V 9 večer beru HA. A potom , když třeba si dám ještě frisco, tak snižuje to účinnost? Že třeba 3 dny za sebou jsem si dala 2-3 frisca? Nějak okolo času brání HA? :nevim:

Jedině pokud bys po tom friscu každý večer blila.  :D

NikysekR
Extra třída :D 10279 příspěvků 3 inzeráty 11.08.18 21:19

:lol: Ne, nesnižuje. To už bych musela být nejmíň stokrát těhotná :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama