Reklama

Antikoncepce a libido

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 15:39
Antikoncepce a libido

Ahoj holky, vím že na každou působí HA jinak, a vetsinou se může objevit ztráta chuti k sexu. No u mě to nastalo, změnila jsem a nic druhá mi nevyhovovala zase tak, že jsem po ní zvracela. A teď třetí v mém životě a sex je úplně v mínusu. Proto má otázka zní. Máte některá z vás HA u které byste řekly, že naopak je chuť na sex lepší? Moc by mě to pomohlo. Prosím o udržení anonymu. T.

Reklama

Reakce:

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 28.02.17 16:00

Jestli potřebuješ k chuti na sex svůj menstruační cyklus (což tak většinou bývá, když se tento problém objeví), tak ti žádná HA nepomůže, prostě ji neber. :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 28.02.17 16:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vím že na každou působí HA jinak, a vetsinou se může objevit ztráta chuti k sexu. No u mě to nastalo, změnila jsem a nic druhá mi nevyhovovala zase tak, že jsem po ní zvracela. A teď třetí v mém životě a sex je úplně v mínusu. Proto má otázka zní. Máte některá z vás HA u které byste řekly, že naopak je chuť na sex lepší? Moc by mě to pomohlo. Prosím o udržení anonymu. T.

Jeden z mnoha důvodů, proč neberu hormonální antikoncepci je tento.

dedrichov
Závislačka 2714 příspěvků 28.02.17 16:49

A co třeba období ovulace? To bývám vyloženě nadržená i přes HA :lol:

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 28.02.17 16:53
@hehehe píše:
Jestli potřebuješ k chuti na sex svůj menstruační cyklus (což tak většinou bývá, když se tento problém objeví), tak ti žádná HA nepomůže, prostě ji neber. :nevim:

Souhlasím

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 28.02.17 17:14

@dedrichov
Při užívání HA nemáš žádné období ovulace…

AnnieTRoj
Kecalka 202 příspěvků 28.02.17 17:30

Já z důvodu studia a relativně nízkého věku 19 ha (zatím je to největší jistota, ale celej život jí brát nechci) beru už dva roky. S prvním stykem jsem počkala až na ha, tak nemám rozdíl, ale pokud mi libido snižuje, tak bez ní jsem k neutahání.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 20:01

@AnnieTRoj a co přesně bereš? Já jsem taky na první styk čekala až na HA (ve 20) beru tři roky a nevím no.

Před branim antikoncepce jsem mela pravidelnou menstruaci (+-2dny) myslíte, že když bych teoreticky vysadila, že „najedu“ do starých kolejí?

Děkuji

Lišák1
Stálice 94 příspěvků 28.02.17 20:57

Já to mám podobně, lepší to bylo jedině s náplastmi, ale ani nevím, zda se ještě dají vůbec pořídit:-)…už několik let neberu nic a je to prostě nejlepší, i když samozřejmě s rizikem:-)

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 28.02.17 23:02

Beru HA 5 let, vždycky jsem bývala úplná nymfomanka a najednou po čtyřech letech nic, žádná chuť. Zkoušela jsem různě měnit, skončila jsem u náplastí, ale včera jsem vysadila úplně. Proste mě HA úplně utlumila :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama