Antikoncepce a problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NikolaQuial
Nováček 10 příspěvků 11.05.19 10:44
Antikoncepce a problémy

Dobré odpoledne přeji
Ráda bych se zeptala na jistý dotaz..
3 měsíce v kuse beru antikoncepci a s přítelem čas od času provozujeme sex bez kondomu.. Antikoncepci jsem nevynechala ani jednou, nejdelší spoždění jsem měla půl hodiny
18.4 Jsem začala brát 8 den pauzy svoje 3 platíčko, a v ten samý den jsme s přítelem měli nechráněný sex kde mi ejakujoval na záda.
Vím že mohu asi otěhotnění vyloučit, ale mám takovej ten nepříjemnej pocit :lol:
Dneska neustále chodím na záchod, a doprovází to takový pocit toho, že ve mě stále něco je a potřebuju se ještě vyčůrat. Avšak vyjde jen malé množství.
Myslíte si že těhotenství mohu vyloučit a může se jednat o nějakou infekci?
Děkuji všem za odpovědi
Jsem v tomhle ještě nezkušená ????

Reakce:
Uživatel je onlineivašot.
Echt Kelišová 7892 příspěvků 11.05.19 10:49
@NikolaQuial píše:
Dobré odpoledne přeji
Ráda bych se zeptala na jistý dotaz..
3 měsíce v kuse beru antikoncepci a s přítelem čas od času provozujeme sex bez kondomu.. Antikoncepci jsem nevynechala ani jednou, nejdelší spoždění jsem měla půl hodiny
18.4 Jsem začala brát 8 den pauzy svoje 3 platíčko, a v ten samý den jsme s přítelem měli nechráněný sex kde mi ejakujoval na záda.
Vím že mohu asi otěhotnění vyloučit, ale mám takovej ten nepříjemnej pocit :lol:
Dneska neustále chodím na záchod, a doprovází to takový pocit toho, že ve mě stále něco je a potřebuju se ještě vyčůrat. Avšak vyjde jen malé množství.
Myslíte si že těhotenství mohu vyloučit a může se jednat o nějakou infekci?
Děkuji všem za odpovědi
Jsem v tomhle ještě nezkušená ????
Řekla bych, že to bude zánět močových cest.
Váš příspěvek
Reklama