Antikoncepce a Rennie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 18 příspěvků 06.05.18 12:06
Antikoncepce a Rennie

Zdravím,
holky, chci se zeptat. Kolem 9 večer jsem si vzala antikoncepci(mo­mentálně to bylo ve 3.tydnu brání) a o cca 4 hodiny jsem si vzala Rennie, které nějak ovlivňuje vstřebávání antikoncepce. Mám si to raději o týden to brání prodloužit nebo byste to vůbec neřešily?

Díky :palec:

Reklama

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 206 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 12:51

Jak vis ze rennie ovlivnuje vstrebavani antikoncepce?

Ijen
Kecalka 346 příspěvků 06.05.18 14:56

Dvouhodinovy odstup mezi antacidy a jinymi leky staci.

KRISTYN78
Povídálka 18 příspěvků 06.05.18 21:38

@Ijen tak by to mělo být v pohodě :) děkuji. Takže to ani nějak nesnížilo ucinek antikoncepce? :think:

Ijen
Kecalka 346 příspěvků 07.05.18 07:32

Pokud ji beres pravidelne, jine leky neberes a rennie jsi si vzala po 4 hodinach tak neverim ze by to snizilo ucinek. Problematicka jsou antibiotika, zvraceni a prujmova onemocneni, pak hladina hormonu v krvi je nedostatecna a ovulace se nezablokuje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama