Reklama

Antikoncepce a Rennie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 06.05.18 12:06
Antikoncepce a Rennie

Zdravím,
holky, chci se zeptat. Kolem 9 večer jsem si vzala antikoncepci(mo­mentálně to bylo ve 3.tydnu brání) a o cca 4 hodiny jsem si vzala Rennie, které nějak ovlivňuje vstřebávání antikoncepce. Mám si to raději o týden to brání prodloužit nebo byste to vůbec neřešily?

Díky :palec:

Reklama

Reakce:

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 06.05.18 12:51

Jak vis ze rennie ovlivnuje vstrebavani antikoncepce?

Ijen
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 06.05.18 14:56

Dvouhodinovy odstup mezi antacidy a jinymi leky staci.

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 06.05.18 21:38

@Ijen tak by to mělo být v pohodě :) děkuji. Takže to ani nějak nesnížilo ucinek antikoncepce? :think:

Ijen
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 07.05.18 07:32

Pokud ji beres pravidelne, jine leky neberes a rennie jsi si vzala po 4 hodinach tak neverim ze by to snizilo ucinek. Problematicka jsou antibiotika, zvraceni a prujmova onemocneni, pak hladina hormonu v krvi je nedostatecna a ovulace se nezablokuje.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >