Antikoncepce a Tinnitus

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
6.1.22 09:09

Antikoncepce a Tinnitus

Zdravím, chci se zeptat jestli někomu z vás pískalo v uších způsobené antikoncepcí? Užívám antikoncepci už skoro 4 roky. Tinnitus mám 4 měsíce. Děkuji. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.1.22 09:21

S antikoncepcí zkušenost nemám, ale syn tinnitus měl 24/7 a pomohla hyperbarická komora - den co den lepší a lepší. Máte nárok od pojišťovny na určitý počet ponorů, Zjistěte si více. Omlouvám se, že neodpovídám na dotaz, ale poté, co jsme to začali řešit u syna jsme se dověděli, že je kolem nás x lidí, kteří neví, že se s tím dá něco dělat a o komoře neměli ponětí. Jejich lékař to neřešil. Sama jsem byla překvapená, kolik našich známých tinnitus má. Sice komora nepomůže každému, ale pokud se dlouho čeká, nemusí pomoci ani těm, kterým by normálně pomohla, kdyby šli na ponor včas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35792
6.1.22 09:31
@Yvanna7 píše:
Zdravím, chci se zeptat jestli někomu z vás pískalo v uších způsobené antikoncepcí? Užívám antikoncepci už skoro 4 roky. Tinnitus mám 4 měsíce. Děkuji. :think:

Proc myslis, ze je to z antikoncepce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.1.22 09:32

@Kazimíra Olejovka
Děkuji moc za radu. :kytka: Vážím si toho. Žádný z doktorů mi nedokáže pomoct. Tak si musím pomoct sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.1.22 09:37

@vokishka
Prý to pískání může být z užívání některých léků, ale těžko říct. Příčin může být víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
6.1.22 09:46

@Yvanna7 Naskocil mi ze dne na den. prvni mesic jsem z toho byla psycho a ted po roce uz to nejak extra neresim. Prasky jsem mela a tu komoru jsem nesla. Jeste je snad nejaka laser terapie, ale nezkoumala jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.22 10:04

@Yvanna7 ORL ji může napsat. U syna se příčina nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.1.22 10:05

@hospodki ze začátku jsem to taky nesla špatně..teď už si pomale zvykám ale je to nepříjemný..laserovou terapii zkouším tak uvidíme :) z té komory mám strach kvůli špatným uším..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.1.22 10:07

@Kazimíra Olejovka Dobře děkuji. Zkusím zavolat a poradit se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
6.1.22 10:11

@Yvanna7 no pak dej vedet, asi bych to zkusila po porodu nejak poresit. ja to ale mam od krcni patere, takze to asi jen tak nezmizi. Casem si clovek zvykne, akorat kdyz jsem hodne unavena tak je to vyraznejsi, a le naucila jsem se s tim pracovat pres hypnozy na uspavani od Lajprnika z youtube a ruzovy sum (bily ani hnedy mi moc nesedel a spis to zvyraznoval)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.1.22 10:21

@hospodki Jo dám vědět. Třeba rehabilitace taky pomůžou..Já zkouším všechno možný. Ze začátku jsem brala prášky na spaní, ale teď usnu i bez prášků. Jen občas si vezmu melatonin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5160
6.1.22 10:30

@Yvanna7 me ten stav a deprese bohudiky srovnalo 5 lexaurinu za mesic, takze jsem mela fakt stesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat