Zapomněla jsem si vzít antikoncepci - můžu být v klidu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 07:43

Můžu být v klidu?

Dobrý den můžu být v klidu, když jsem zapomněla si vzít antikoncepci a měli jsme 3× sex s kondomem? Počítá se vždycky pohlavní styk, nebo aji jiný způsob zavedení spermií do pochvy? Třeba zavádění spermatu prstama nebo jiným způsobem. Docela mě to zajímá, jestli se počítá jen ten pohlavní styk nebo i něco jiného. Děkuji za reakce a přeji pěkně ráno a zbytek dne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56579
4.1.22 07:51

Tak co myslíš - je k těhotenství potřeba přítomnost penisu nebo spermie v pochvě? Víš, že třeba lesby provádějí oplodnění stříkačkou se spermatem do pochvy a nejbližší penis může být kilometry daleko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884
4.1.22 07:52
@Anonymní píše:
Dobrý den můžu být v klidu, když jsem zapomněla si vzít antikoncepci a měli jsme 3× sex s kondomem? Počítá se vždycky pohlavní styk, nebo aji jiný způsob zavedení spermií do pochvy? Třeba zavádění spermatu prstama nebo jiným způsobem. Docela mě to zajímá, jestli se počítá jen ten pohlavní styk nebo i něco jiného. Děkuji za reakce a přeji pěkně ráno a zbytek dne.

Děti, co vás dneska na té základce učí? Počítá se spermie, co se dostane k vajíčku, a jestli je to naštěkáním do boudy, rukou nebo šlauškem je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10213
4.1.22 07:52

Už jsem si říkala, jestli se ti něco nestalo :mavam: Divím se, že člověk s tvou obsesí nemá nastavené aspoň tři upomínky, že si má vzít prášek? Spermie ze slin se nepočítají, neboj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
4.1.22 07:56
@Anonymní píše:
Dobrý den můžu být v klidu, když jsem zapomněla si vzít antikoncepci a měli jsme 3× sex s kondomem? Počítá se vždycky pohlavní styk, nebo aji jiný způsob zavedení spermií do pochvy? Třeba zavádění spermatu prstama nebo jiným způsobem. Docela mě to zajímá, jestli se počítá jen ten pohlavní styk nebo i něco jiného. Děkuji za reakce a přeji pěkně ráno a zbytek dne.

Vážně? Tak se zamysli, co je potřeba, aby vzniklo dítě? Spermie a vajíčko! Takže odpověď je? Myslím, že ti to snad už docvakne, pokud ne, tak kašli na sex! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 08:02

@Umík ano já tohle vím, ale asi jsme se nepochopili. Já jako nemyslela celý čerství ejakulát, ale jen třeba ruce od spermatu, které byli zavedeny do pochvy.
Chci se jen ujistit a vy jste hned hnusný.

• Citovat
  • Nahlásit
1134
4.1.22 08:05
@Anonymní píše:
@Umík ano já tohle vím, ale asi jsme se nepochopili. Já jako nemyslela celý čerství ejakulát, ale jen třeba ruce od spermatu, které byli zavedeny do pochvy.
Chci se jen ujistit a vy jste hned hnusný.

Je to méně pravděpodobně, ale jakmile se zavede spermie do pochvy, tak tu šance vždy je. Což je logické. Je vidět, že to Bravicko fakt dětem chybí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
4.1.22 08:12

Vždycky, když má spermie možnost dostat se do pochvy, hrozí otěhotnění. Jo, „počítá se to“. Protože nikdy nevíš, kolik životaschopných spermií na té ruce bylo. A fakt nechápu, že když zapomeneš HA, nemáš problém nechat přítele strkat do sebe neumyté ruce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2129
4.1.22 08:36

Dovolim si odpovedet na otazku v nadpisu.

Ne, nesmis byt v klidu! A to je rozkaz! :mrgreen:

Pokud jsi tu nova, a divis se, ze jsou na tebe uzivatele jaci jsou, nediv se. Podobna holka nebo nejspis stejna, tu zakladala 8 takovych diskuzi. Prasky, kondom a prsty od spermatu jsme tu resili uz nekolikrat. Toto je devata, mozna desata diskuze behem dvou mesicu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.22 13:06

@Capricorn61 tak já se omlouvám to jsem nevěděla. Kdybych věděla, že to tu je už napsaný tak se podívám. Jdu se podívat. Chtěla jsem se ujistit jestli je to možné. Jestli to musí být ten nechráněny sex nebo stačí i třeba ty ruce od spermatu, nebo něco podobného. Omluvám se.

• Citovat
  • Nahlásit
2
9.2.22 14:24

Ahoj, chtěla jsem se prosím zeptat, v posledním týdnu v prosinci jsem omylem prodloužila o jeden celý den vysazení antikoncepce. Je možný nějaký problém účinnosti antikoncepce i teď v únoru? S přítelem jsem měla nechráněný styk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat