Zapití antikoncepce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 17:29

Zapití antikoncepce

Dobrý den, mám dost blbý dotaz. Dnes ráno jsem zapijela antikoncepci jusem. Antikoncepci jsem měla na jazyku a následně jsem se tedy napila. Jak jsem zapijela tak teď nevím jestli jsem prášek polkla. Jestli se nesplachl do toho jusu. Chápete jak to myslím? Je to možné? Vím fakt blbý dotaz, ale fakt si nejsem jistá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32835
1.1.22 17:31

:roll: no máš pravdu, je to hodně bl..bý dotaz, jaký jus? co to je?
pokud myslíš džus, jako že bys ten prášek vyflusla do papírové krabice s džusem? :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 17:49

@stinga ano omluvám se džus jsem myslela. No jakoby když jsem pila tak jak se to vrací zpátky ty zbytky tekutiny jestli sebou nesplachlo ten prášek.

• Citovat
  • Nahlásit
2631
1.1.22 17:52

No… tak ono by se vyplatilo pít jako člověk ze sklenky a ne z krabice. A jestli nevíš, tak prostě ten džus vypij celý sama…
Ach jo, tady má někdy člověk pocit, že je ještě pořád na základce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28883
1.1.22 17:52
@Anonymní píše:
@stinga ano omluvám se džus jsem myslela. No jakoby když jsem pila tak jak se to vrací zpátky ty zbytky tekutiny jestli sebou nesplachlo ten prášek.

Tak proč si nevypila celou tu krabici? Poučení pro příště, máš si brát skleničku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32835
1.1.22 17:53
@Anonymní píše:

jako že bys to naslintala zpět do krabice džusu? pila jsi z krabice přímo? jinak mi to nedává smysl, kdyby byl džus ve skleničce a vypila jsi ho, tak ten prášek máš v žaludku tak jako tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32835
1.1.22 17:54
@Kriss Tina píše:
Tak proč si nevypila celou tu krabici? Poučení pro příště, máš si brát skleničku :roll:

jo jo a neoslintávat krabici :jazyk: já to taky dělám, ale je to zlozvyk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10792
1.1.22 17:58
@Anonymní píše:

co se ti kam nespláchlo tady nikdo z nás opravdu neví :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10792
1.1.22 18:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dost blbý dotaz. Dnes ráno jsem zapijela antikoncepci jusem. Antikoncepci jsem měla na jazyku a následně jsem se tedy napila. Jak jsem zapijela tak teď nevím jestli jsem prášek polkla. Jestli se nesplachl do toho jusu. Chápete jak to myslím? Je to možné? Vím fakt blbý dotaz, ale fakt si nejsem jistá.

jsi si naprosto jistá, že ti lékař předepsal antiko? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82639
1.1.22 18:05
@DanielaD píše:
jsi si naprosto jistá, že ti lékař předepsal antiko? :think:

I blbci mohou souložit… a je lepší, když se u toho alespoň nebudou množit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12899
1.1.22 18:19
@Anonymní píše:

Když piješ, tak se ti to vrací? No to jsi kruté a neschopné prase teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3608
1.1.22 18:34

Bože, do čeho jsi duši dal… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
1.1.22 21:40

Zapíjej ze sklenky, nejlépe vodou, ať na to vidíš ✌🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 22:05

@shadowbabe a mohlo to být možné, že se to tam nějak dostalo? Já jinak pijí ze skleničky jen dneska jsem měla jen ten džus u sebe

• Citovat
  • Nahlásit
2009
1.1.22 22:09

Těžko povědět.. Lepší sklenice vody než džus z krabice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat