Antikoncepce - časové intervaly

Anonymní
6.8.20 20:55

Antikoncepce - časové intervaly

Ahoj,
potřebovala bych poradit ohledně časových intervalů při braní ha. Každý den beru prášek v 7 hod ráno, ovšem teď je jedna výjimka, kdy si ho potřebuju vzít dřív, kolem půl páté a druhý den zase v 7. Myslíte že to má vliv na účinnost? Já jen že v příbalovém letaku píšou o zapomenutí, ale ne o tomhle…
Všem díky za pomoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
406
6.8.20 21:37

Nevadí to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
6.8.20 22:30

Mělo by to být úplně v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2219
7.8.20 08:51

Klííd, to je nic, simtě já to jednou beru v 5:30 jednou v 11 klid uplně :D zas tak strašně se to hrotit nemusí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 20:34

Antikoncepce

Zdravím. Beru pravidelně hormonální antikoncepci od 1.menstruačního dne. S přítelem jsme měli nechráněný sex 4.den. Nestihl to a udělal se do mě. Můžu být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
12.8.20 10:20

Asi by bylo nejlepší si přečíst příbalový leták, tam píšou od kdy je účinná. Každá antikoncepce to má jinak, ale u mé psali, že funguje od 1 dne, pokud se vezme první den menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.8.20 10:29

V příbalovým letáku bylo že první den jinak, kdybych ho vzala 2. až 5. tak, jsem chráněna až 7. den. Já si ho vzala hned ten první den. Bojím se jestli to nebylo moc brzo. Byly to první 4 prášky úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.8.20 11:06

Asi to nebylo extra zodpovědný, takže čas ukáže. Já když jsem začala brát tak jsem měla nechráněný sex po 6 prášcích, takže jsme na tom docela podobně a nic se naštěstí nestalo, tak snad i ty budeš v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.8.20 15:07

Tak jsem teď mluvila s doktorkou (gynekologie) a ta mi říkala že se vůbec nemusím bát. Když to beru pravidelně od 1.dne tak jsem chráněna hned ten den. @jessienovakova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama