Antikoncepce doba působení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 15:45
Antikoncepce doba působení

Ahoj, v letáku stojí že 7den jsem už chráněná. Začala jsem ji brát 5den od menstruace a dnes je to přesně týden. Je to značka Ebelya a myslíte si že je lepší počkat nebo už mohu? Děkuji moc :palec:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8040 příspěvků 08.06.19 15:58

A není tam napsáno že jsi chráněná 7.den když to začneš brát 1.den cyklu?

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 08.06.19 16:06

„Také můžete začít 2. - 5. den cyklu, ale potom musíte používat další ochranná opatření (například kondom) po dobu prvních 7 dnů.“
Nechci být protivná, ale pochopení psaného textu a počítání do deseti jsou dost triviální úkony na někoho, kdo má být dost zralej na pohlavní život :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.19 16:10

Jsi chráněna, já svou první HA testla hned druhy den co jsem si ji vzala a vše bylo v pohodě ;). Ale jestli si nejsi jista, tak radši přerušovanou soulož

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 612 příspěvků 08.06.19 16:16
@Anonymní píše:
Jsi chráněna, já svou první HA testla hned druhy den co jsem si ji vzala a vše bylo v pohodě ;). Ale jestli si nejsi jista, tak radši přerušovanou soulož

No jasne, kdyby HA jeste nefungovala, tak prerusovana souloz to jisti, to je rada zkuseneho :mrgreen: zakladatelko, toto budou jasne a zretelne psat v pribalovem letaku, ja byla radeji opatrna a cele prvni plato jsme jeste pouzivali kondom..

Váš příspěvek
Reklama