Antikoncepce Minerva a krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 18:32
Antikoncepce Minerva a krvácení

Dobry den, mela na vas otazku.
Minervu jsem zacala brat po doporuceni na akne(ale i presto bych zacala brat HA). Všechno bylo dobre, jenomze dnes, po (pardon za vyraz) prsteni od pritele, jsem zacala krvacet jako pri menses. Pohlavni styk jsem mela, a prijde mi zvláštní, ze by to bylo z toho. Rada bych se vas zeptala jestli je to normální, ze bych ted mela normalne menses? Myslim ze spineni jen to urcite neni, protoze to je celkem silne. Celkem me to,,desi" tak predem dekuji za odpovědi holky. :*

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 18:37
@Anonymní píše:
Dobry den, mela na vas otazku.
Minervu jsem zacala brat po doporuceni na akne(ale i presto bych zacala brat HA). Všechno bylo dobre, jenomze dnes, po (pardon za vyraz) prsteni od pritele, jsem zacala krvacet jako pri menses. Pohlavni styk jsem mela, a prijde mi zvláštní, ze by to bylo z toho. Rada bych se vas zeptala jestli je to normální, ze bych ted mela normalne menses? Myslim ze spineni jen to urcite neni, protoze to je celkem silne. Celkem me to,,desi" tak predem dekuji za odpovědi holky. :*

Mohl tě jen poranit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >