Sterilizace a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Štefka
Stálice 89 příspěvků 09.11.18 14:10
Sterilizace a menstruace

Dobrý den, máte některá zkušenost se sterilizací při braní HA. JDe mi to o to, jak rychle jste dostali po zákroku menstruaci. V době zákorku jsem byla v pulce platíčka, pak jsem 2 prášky nevzla a pak mi řekli, že mám dobrat zbytek. dva dny po zákroku jsem začala krvácet (jen jsem přileja z nemocnice). může ta menstr po vynechání 2 pilulek tak rychle přijít..??? Volala jsem dr. a prý kdy asi nejspíš to bude ono. Potíže nejsou - horečku ani bolesti nemám. Díky za zkušenosti…

Reakce:
medunka23
Kelišová 7261 příspěvků 09.11.18 14:15

No klidně to tak může být, tím, že jsi nevzala 2 prášky, tak se ti rozhodily hormony. Jinak já teda měla ms po sterilizaci chvíli o hodně silnější, ale já jí podstupovala při druhé sekci, takže tam to mohlo být i rozhozene po kojení a porodem.

Štefka
Stálice 89 příspěvků 09.11.18 14:19

Snad to bude ono. vcera jsem zase tedy zacala plato dobírat, ale už se na to prý mám vybodnout. Jinak jsem zvedava co mne čeká bez HA a po sterilizaci..uvidím

ivik21
Generální žvanilka 20408 příspěvků 09.11.18 15:35

Omyl , jsem v jine diskusi :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Honza v MasterChefovi odrovnal porotu: Má šest prstů, ale vaří jako zkušený mazák!

Stejně jako ty předchozí přináší i letošní řada kulinářské show MasterChef... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >