Sterilizace a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Štefka
Stálice 89 příspěvků 09.11.18 14:10
Sterilizace a menstruace

Dobrý den, máte některá zkušenost se sterilizací při braní HA. JDe mi to o to, jak rychle jste dostali po zákroku menstruaci. V době zákorku jsem byla v pulce platíčka, pak jsem 2 prášky nevzla a pak mi řekli, že mám dobrat zbytek. dva dny po zákroku jsem začala krvácet (jen jsem přileja z nemocnice). může ta menstr po vynechání 2 pilulek tak rychle přijít..??? Volala jsem dr. a prý kdy asi nejspíš to bude ono. Potíže nejsou - horečku ani bolesti nemám. Díky za zkušenosti…

Reakce:

medunka23
Kelišová 7049 příspěvků 09.11.18 14:15

No klidně to tak může být, tím, že jsi nevzala 2 prášky, tak se ti rozhodily hormony. Jinak já teda měla ms po sterilizaci chvíli o hodně silnější, ale já jí podstupovala při druhé sekci, takže tam to mohlo být i rozhozene po kojení a porodem.

Štefka
Stálice 89 příspěvků 09.11.18 14:19

Snad to bude ono. vcera jsem zase tedy zacala plato dobírat, ale už se na to prý mám vybodnout. Jinak jsem zvedava co mne čeká bez HA a po sterilizaci..uvidím

ivik21
Generální žvanilka 20166 příspěvků 09.11.18 15:35

Omyl , jsem v jine diskusi :oops:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >