Reklama

Antikoncepce při kojení Azalia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 04.03.09 14:58
Antikoncepce při kojení Azalia

Ahoj, plně kojím a chtela bych začít brát tabletky Azalia a přemýšlím, zda je to dobrý nápad. Mám tři dotazy, tak snad mi některá poradíte.

1. pokud ji začnu užívat - začnu mít MS? (kojím, takže ji ještě nechci :lol:)
  2. krvácení mimo cyklus - je možné?
  3. jak je to u těchto prášku s tzv. frigiditou? (já po antikoncepci nemívám žádnou chut k sexu, takže i toho bych se ráda vyhnula.

Mám asi hloupé dotazy, ale mě než nějaká anti sedne, tak je to vždy na dlouho a žádnou z těch tří variant nechci. Obsahují malé množství hormonu, tak přemýšlím, že bych do ni šla. Ale nejdřív se chci poradit s vámi o zkušenosti. Děkuju za odpověd.

Reklama

Reakce:

Adel32
Závislačka 2766 příspěvků 04.03.09 17:00

Ahoj,

já Azalii beru,na tvůj dotaz č.3 ovšem neznám odpověd :D Chuť k sexu veškerá žádná,ale jestli je to Azálií fakt nevím :roll:
K dotazu č.1 - bere se pořád,takže MS žádná.Dr.mi říkala,že jí můžu zkusit brát i až dokojím a kdyby to dělalo nějaké brikule,tak mi dá něco jiného.
Ad dotaz č.2 dle příbalového letáku snad nějaké špinění,ale já nic neměla 8)

Barulátko
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 04.03.09 17:03

ahoj!

Tuto antiko bohužel neznám, ale když jsem brala antiko při kojení, tak jedině Cerazzete - prý je jediná, která se při kojo může. Při ní jsem MS vůbec nemívala, protože se brala vkuse bez týdenní pauzy.

A co se týče nechuti k sexu - je to u ní „vedlejší“ účinek.Ale to si myslím, že časem každá antiko má vliv na sexuální apetit.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 04.03.09 21:38

No tak co se dá dělat s tou chutí…Hlavne, že nebudu mít MS, ale jednou přijít stejně musí, že :lol: :roll: . A když mi nebude dělat dobře a vy:,–(ím ji, přijde mi pak MS?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >