Antikoncepce při kojení Azalia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 04.03.09 14:58
Antikoncepce při kojení Azalia

Ahoj, plně kojím a chtela bych začít brát tabletky Azalia a přemýšlím, zda je to dobrý nápad. Mám tři dotazy, tak snad mi některá poradíte.

1. pokud ji začnu užívat - začnu mít MS? (kojím, takže ji ještě nechci :lol:)
  2. krvácení mimo cyklus - je možné?
  3. jak je to u těchto prášku s tzv. frigiditou? (já po antikoncepci nemívám žádnou chut k sexu, takže i toho bych se ráda vyhnula.

Mám asi hloupé dotazy, ale mě než nějaká anti sedne, tak je to vždy na dlouho a žádnou z těch tří variant nechci. Obsahují malé množství hormonu, tak přemýšlím, že bych do ni šla. Ale nejdřív se chci poradit s vámi o zkušenosti. Děkuju za odpověd.

Reakce:
Adel32
Závislačka 2766 příspěvků 04.03.09 17:00

Ahoj,

já Azalii beru,na tvůj dotaz č.3 ovšem neznám odpověd :D Chuť k sexu veškerá žádná,ale jestli je to Azálií fakt nevím :roll:
K dotazu č.1 - bere se pořád,takže MS žádná.Dr.mi říkala,že jí můžu zkusit brát i až dokojím a kdyby to dělalo nějaké brikule,tak mi dá něco jiného.
Ad dotaz č.2 dle příbalového letáku snad nějaké špinění,ale já nic neměla 8)

Barulátko
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 04.03.09 17:03

ahoj!

Tuto antiko bohužel neznám, ale když jsem brala antiko při kojení, tak jedině Cerazzete - prý je jediná, která se při kojo může. Při ní jsem MS vůbec nemívala, protože se brala vkuse bez týdenní pauzy.

A co se týče nechuti k sexu - je to u ní „vedlejší“ účinek.Ale to si myslím, že časem každá antiko má vliv na sexuální apetit.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 04.03.09 21:38

No tak co se dá dělat s tou chutí…Hlavne, že nebudu mít MS, ale jednou přijít stejně musí, že :lol: :roll: . A když mi nebude dělat dobře a vy:,–(ím ji, přijde mi pak MS?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >