Mirena a Mooncup

SAJ
4439
27.2.09 00:49

Mirena a Mooncup

Ahoj, Mirena se tu dost probírala, ale nenašla jsem nikde nic o kombinaci s Mooncupem. Přiznávám, že jsem si na něho dost zvykla, neumím si představit návrat k vložkám nebo k tampónům. Nevím, co mám od Mireny čekat, tak raději předpokládám, že budu špinit a mentruovat, i když snad slaběji.

Nevadí používání Mooncupu? Nemáte někdo zkušenost?

Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20106
27.2.09 09:24

Ahoj, bohužel neporadím, ale připojuju se k dotazu… Před otěhotněním jsem používala Lunette, další prcek není v plánu, HA nechci, uvažuju nad Mirenou, ale tohle mě odrazuje… Na tampóny bych si taky znova zvykat nechtěla :wink:
Ale zas přemýšlím, že by to mělo jít, kalíšek se přece nedává tak hluboko jako tampon, navíc nemá žádné vlákna, které by se mohly za ten drátek zachytit…
Co se zeptat gynekologa, asi nebude tak pokrokový, aby něco objektivního poradil, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.09 13:35

Jee holky, ja zrovna chtela zakladat tema a vy jste mi kaply do noty. Je to teda uplne mimo dotaz :oops: snad to neva.

Ale zajima me Mooncup, pouzivate ho (jak jsem pochopila) a je to v pohode? Zadne protekani apod.? Uz dlouho premyslim, ze ho poridim, ale porad si jako tak nejsem jista, preci jen, je to uplne neco jineho :wink: Driv jsem pouzivala skoro porad tampony, ted po porodu to stridam a i kdyz jdu ven s tamponem, tak si beru intimku, pac si nejsem tak jako „jista“ :roll:

Takze je to fakt v pohode? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
27.2.09 14:38

http://www.kalisek.cz/index.php?…

pročtěte dotazy až dokonce, je tam na to taky odpověď

ZelvaVeruna taky o tom uvažuji, až teď porodím a dostaví se ms,
zrovna se radím s holkama tady
http://www.beremese.cz/forum/show.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.09 14:59

Mava, diky, uz to studuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
27.2.09 15:44

ZelvaVeruna já taky, asi to vážně zkusím, i když mám strach z vylití :oops: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama