Kdy prisla MS

Anonymni
2.2.09 22:59

Kdy prisla MS

ahoj holky,chci se zeptat kdy vam po vysazeni antikoncepce Cerazette prisla menstruace.Vim ze tu hodne holek pise ze krvacelo i pri brani techto prasku,ale me by spis zajimalo kdo nekrvacel.Cerazette uz neberu mesic a stale nic(ani uz nekojim).Nevim jestli uz mam jit k dr,nebo jeste nejaky ten den pockat.dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2368
2.2.09 23:23

Ahoj, já tedy neporadím, ale jsem docela také zvědavá na odpovědi pokud má někdo zkušenost. Beru Cerazette od šestinědělí, teď je to už 11 měsíců a ještě jsem taky nekrvácela. Už kojím jen jednou za celý den, ale Mudr.říkala, že mi jinou antikoncepci stejně předepsat zatím nemůže 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1999
3.2.09 08:15

MS prisla az s dalsi antikoncepci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.2.09 09:01

Ahoj,
tak já sice nebrala Carazette, ale taky jsem brala HA vhodnou ke kojení, jmenovala se myslím Azallia, brala jsem ji pouze 3 měsíce a taky mi doktorka říkala, že se při ní normálně může špinit a menstruovat, že to většina holek takto mívá, no a já nic. Vůbec jsem ani nešpinila. No a když jsem ukončila její braní, tak jsem to taky měsíc vůbec nedostala a půl roku mi trvalo, než se rozjela normální ovulace a to ještě za podpory CLOSTILBEGYTU. Neboj, urcite se Ti menzes rozjede. Chce to cas. Dana

• Nahlásit
  • Citovat
6597
3.2.09 10:12

Ahoj,

nepřišla, až po nasazení normální antikoncepce, tak hned první měsíc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
3.2.09 22:21

Ahoj, mám jen malou otázku (autorce se omlouvám, že sem tak vpadnu).Já mám brát Azalii, ale nevim kdy, když teda kojim. Doktorka mi řekla, že je to v brožurce, ale tam je akorát od prvního dne menstruace, což není muj připad. Mám si ji vzít tedy jak chci? Třeba už zítra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.2.09 22:53

kykousku,sezobni ji hned,je to stejny jako cerazette,na MS necekej:)

• Nahlásit
  • Citovat
4444
13.2.09 21:51
Kykoušek píše:
Ahoj, mám jen malou otázku (autorce se omlouvám, že sem tak vpadnu).Já mám brát Azalii, ale nevim kdy, když teda kojim. Doktorka mi řekla, že je to v brožurce, ale tam je akorát od prvního dne menstruace, což není muj připad. Mám si ji vzít tedy jak chci? Třeba už zítra?

ahojky, taky jsem brala Azalii, a snášela jsem jí v pohodě…když nemáš ms je jedno, kdy si jí vezmeš, mě se MS dostavila až po 8 měsíci od porodu, kojím už jen dvakrát denně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama