Antikoncepce Yadine - nevím

418
4.2.16 19:20

antikoncepce yadine nevim

Ahoj holky, nevím jestli to napíšu dobřeale zase jsem nak úplné zblbla ha. Vždycky jsem začínala brát patek a končila ve čtvrtek ale ted jsem omylem začla brát ve čtvrtek a vvůbec si to neuvědomila. V průběhu jsem zjistila žebych mela končit o den dřív a myslela si, že jsme omylem vzala nějaký den dva tak jsem jeden den vynechalaaa abych prasky dobrala zase ve čtvrtek… nevím kdy mám ted zzačít brát myslíte že zase patek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1044
4.2.16 20:08

Mne se to taky stalo a jela jsem podle „noveho“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
4.2.16 20:22

Ale ja vynechala jeden takže jsem dobrala normálne ve čtvrtektak nnevím jestli mám začít normálne v patek zase

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
4.2.16 20:25

Já už sem tak rozhozena ze nevím ani to, ze když doberu ve čtvrtek další začínám v patek, že jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
4.2.16 21:09

@Janicka159 Využíváš 21 tablet, pak 7 dní nebereš nic a 8.den začneš brát další prášek z nového balení. A je jedno, jestli je to pondělí nebo středa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
5.2.16 07:19

Stalo se mi uplne to samé, dobírám ve středu a mám si brát další čtvrtek, nějakým způsobem se mi stalo že jsem dobrala v úterý, volala jsem na gynokologii a řekl mi, že mám nbormálně další zase ve čtvrtek podle původního harmonogramu, že to nic závrátného není, ale ať to neopakuji moc často ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
10.6.18 09:55

Yadine první tableta a zvrácení

Ahoj,
Moc prosím o radu. Beru Yadine a včera jsem si měla vzít první tabletu nového plata po sedmidenní pauze. Vzala jsem si ji o půlnoci, ale ve 2:30 jsem zvracela a měla průjem. Teď přemýšlím, jak postupovat.
Styk jsem v uplynulém týdnu neměla, takže to by mělo být v pořádku. Jak ale postupovat dál? Budeme se týden chránit kondomem tak jako tak, mám brát další pilulku navíc?
V letáku píšou, že po zvrácení postupovat jako při vynechání, tj. užít další tabletu, i kdyby to měly být dvě najednou a týden se navíc chránit.
Pokud ale neužiju tu další navíc a budeme se týden chránit, bude pak HA fungovat po tom týdnu spolehlivě? Říkám si, že za ty 2,5hod se přece něco vstřebalo..
Moc děkuji za rady a nápady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama