Antikoncepce zapomenutá tableta

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.11.21 09:26

Antikoncepce zapomenutá tableta

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zapomněla jsem si vzít 1 antikoncepční tabletu byl to 9.den v plátičku, uvědomila jsem si to až jsem si brala 10 tabletku, takže jsem 9 nebrala vůbec, s přítelem jsme měli nechráněný styk v den i na druhý den, jaká je pravděpodobnost otěhotnění? :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22027
1.11.21 09:36
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zapomněla jsem si vzít 1 antikoncepční tabletu byl to 9.den v plátičku, uvědomila jsem si to až jsem si brala 10 tabletku, takže jsem 9 nebrala vůbec, s přítelem jsme měli nechráněný styk v den i na druhý den, jaká je pravděpodobnost otěhotnění? :*

V té krabičce je příbalový leták, který skutečně neslouží k tomu, aby platíčka v krabičce nechrastila :zed: U většiny HA platí, že při vynechané tabletě déle než 12 hodin máš užít dvě následují tablety najednou. Proč jsi to neudělala? A samozřejmě je tam také informace, že pokud se toto stane, máš se následující týden chránit další antikoncepční metodou. Ve tvém případě je šance na otěhotnění vlastně nejvyšší, jaká může při užívání HA být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 09:40

Děkuji za odpověď, prostě se takto stalo, nevzala jsem si ji vůbec, od toho dne mi není úplně nejlíp taky jsem trochu špinila a mam bolesti břicha, kdy nejrychleji je možné udělat Těhotenský test? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
22027
1.11.21 09:42
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď, prostě se takto stalo, nevzala jsem si ji vůbec, od toho dne mi není úplně nejlíp taky jsem trochu špinila a mam bolesti břicha, kdy nejrychleji je možné udělat Těhotenský test? :srdce:

To se stane asi každé z nás, ale nechápu, proč jsi nepostupovala podle příbalového letáku? :nevim:
Těhotenský test udělej nejdřív v té pauze, kdy máš krvácet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
1.11.21 09:55
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď, prostě se takto stalo, nevzala jsem si ji vůbec, od toho dne mi není úplně nejlíp taky jsem trochu špinila a mam bolesti břicha, kdy nejrychleji je možné udělat Těhotenský test? :srdce:

Tak taky mohla proběhnout ovulace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.21 10:03

@Elea9 Myslíte si, že bych mohla být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 16:16

Vynechání 1 dne po 7 dění pauze

Dobrý den omlouvám se jestli už někdo odpovídal někdy ale fakt sem ve stresu a nevím co mám dělat je mi 17 let a dnes v 22h mám nabrat po 7 deni pauze první pilulku ale moje lékařka mi neposlala recept tak ji budu mít až zítra v 8 h ráno tudis by to mělo bejt do 12h což píšou na internetu je v pohodě ale fakt se bojím ze budu těhotná i když to bude do tech 12h ale proste už ji naberu o den později a beru antikoncepci lussiena děkuji za odpověď všem předem
:,(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat