Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Anonymní píše:
Dobrý chci se zeptat jestli můžu otěhotnět když jsem zapomněla antikoncepci v 1.týdnu (zapomenutou antikoncepci jsem nevzala vůbec) a místo kondomu jsme měli přerušovany styk. Je tu velké riziko? Děkuji
Už si s tím fakt trapná Aničko 15 ![]()
@Anonymní píše:
@JancaS84 promiňte? Jmenuji se Nikola
Pořád jsi trapná s těmito dětskými dotazy. A ano, máte šanci mít mimiska.
@Anonymní píše:
@JancaS84 promiňte? Jmenuji se Nikola
To je jedno. Pořád si ta stejná co sem dává dokolečka o zapomenutým prášku v prvním týdnu.
Ptáš se stále dokola, piš alespoň do jedné diskuze, nemusíš stále zakládat novou. Chtělo by to vyhledat odborníka.
Podívám se do své křišťálové koule, zatím těhotná nejsi, ale když budeš stále nezodpovědná brzo budeš.
@JancaS84 píše:
Už si s tím fakt trapná Aničko 15
Tak NikolkoKofolko!?
![]()
@Anonymní píše:
@Capricorn61 ne?
Tak moc velka nahoda je to, ze toto je uz asi 4. dotaz ve stejnem zneni, ktery pise Nikola, ktere je 15 let. ![]()
Dobrý chci se zeptat jestli můžu otěhotnět když jsem zapomněla antikoncepci v 1.týdnu (zapomenutou antikoncepci jsem nevzala vůbec) a místo kondomu jsme měli přerušovany styk. Je tu velké riziko? Děkuji