Apolinář soukromý porod

Anonymní
28.11.19 16:04

Apolinář soukromý porod

Ahoj, je tu někdo kdo rodil v nejbližší době u Apolináře a vybral si porodníka? Konkrétně MUDR. Koucký nebo Pařízek? Jak to probíhalo, staral se o vás celou dobu pobytu nebo jen provedl porod a hlavně kolik to stálo? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
318
1.1.20 10:53
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo rodil v nejbližší době u Apolináře a vybral si porodníka? Konkrétně MUDR. Koucký nebo Pařízek? Jak to probíhalo, staral se o vás celou dobu pobytu nebo jen provedl porod a hlavně kolik to stálo? Díky.

A to jde? 8o Mohu poprosit o blizsi info: co to obnasi, kolik to tak stoji a jak se domlouva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18344
1.1.20 11:02

Pařízek mě rodil zadarmo u druhého dítka, takže neporadím, pac je to nas rodinny znamy.

Ale u prvniho ditka pred sestnacti lety se tenkrat za soukromy porod u Apolináře bralo 15 tisic, kamoska tam takhle rodila mesic po mne, paradoxně u stejného porodníka, který rodil me zadarmo. Kolik je to ted netusim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:26

@Sharmel někde to lze. Já tedy nemam zkušenost s Apolinarem, ale porodnici ve Středočeském kraji - cena byla mezi 15-30tisici

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:47

Mimo téma - jen, že koukám, že ve Zlínském kraji jsem to měla ještě levné 10 tisíc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:48

Rodila jsem u Apolinare 2× “soukromě” v letech 2013 a 2017, ne tedy u zmíněných dvou lékařů. Cena byla 10 a 12 tis. Fakt ale je, ze tato cena byla nízká, co jsem se bavila s jinými rodickami, dava se tebou zmíněným lékařům 20/30 tis. Paradox ovšem je, ze jedna z tech žen, která tyto nemalé peníze zaplatila, pak rodila u někoho jiného, protože dotyčný lékař neměl čas (peníze nevrátil :mrgreen: ). Já byla spokojena, jelikož jsem třeba nemusela čekat na monitor v porodnici, chodila jsem v čase, kdy měl službu konkrétní lékař, taky byl “můj” doktor u obou porodu, což se muže zdát samozřejmé, ale není (viz výše). Jinak samozřejmě je tato praxe v šedivé zóně, takže nic nemas garantované a musis spoléhat, ze vše klapne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:53

Anonymní přede mnou - u nás se to platí až po akci, takže jà nic neriskovala.
Zapomněla jsem napsat, že to bylo letos. Můj dr neměl službu a v ceně těch 10 tisíc bylo, že přijede až bude potřeba.

• Citovat
  • Nahlásit
2639
1.1.20 12:03

Tam zavolej… ;) nebo napis mail. Odpovedeli mi druhy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
2.1.20 10:35

A jak si o to rika? To normalne prvniho schopneho lekare zatahnu do kouta a vytasim otazku: kolik berete za pritomnost u porodu? 8o Ja jsem takova naivni divcica, uplatkama nepolibena… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 11:37

@Sharmel no on to není uplatek :mrgreen: on to bude dělat třeba v době jeho volna. Takže je to proste cena za jeho přítomnost u porodu.

Já se normálně zeptala. Jestli by byla možnost aby u porodu byl on.

• Citovat
  • Nahlásit
318
2.1.20 15:40
@Anonymní píše:
@Sharmel no on to není uplatek :mrgreen: on to bude dělat třeba v době jeho volna. Takže je to proste cena za jeho přítomnost u porodu.Já se normálně zeptala. Jestli by byla možnost aby u porodu byl on.

Vsak ja chapu, s uplatkem to byl vtip ;) A jak jste se k tem doktorum dostaly a vedely, ze nejsou neschopni? Podle referenci nebo jste o nich vedely uz na zacatku tehotenstvi? Ja jsem se s lekari porodnice vzdycky setkavala az me muj gynekolog predal predal do potadny tesne pred terminem porodu. A to me tam pokazde kontroloval nekdo jiny (obvykle mladata bez atestace).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 17:34

@Sharmel já třeba chodím k tomu dr už pět let. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.20 21:44

Je toto téma ještě aktuální? Moje kamarádka měla takovýto soukr porod u Apolinare za 20tis (ale jiný lékař). Doporučen přes rodinnou známou. A byl to horor, měla z toho fyzické i psychické následky skoro rok a půl. Ten lékař měl navíc zrovna službu, takže by ji rodil stejně, ale peníze už mu zůstaly…

• Citovat
  • Nahlásit
16.2.20 15:11

Tak ja si na lekar u Apolinare nemuzu stezovat. At uz v poradne, na JIP, na sestinedeli, ultrazvuk…vzdycky jsem natrefila na super doktora/doktorku. A to jsem tam rodila pred 8 lety a pred mesicem. Sekci provadela MUDr. Andrášová a MUDr Kocián a ten je naprosto luxusní. Jediné co je tam na prd, jsou sestricky…ty jsou ve vetsine pripadu hodne neprijemne. Takze rodit za prachy mi prijde zbytecne protoze za me co doktor, to kapacita a lidsky pristup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama