Porodnice Slaný 2019?

15
22.11.19 23:24

Porodnice Slaný 2019?

Dobrý den, zajímaly by mne čerstvé zkušenosti ze slánské porodnice. Nevíte, jak se zde přístupuje k ženám, které jednou rodily cs? Je to o diskuzi, nebo nutí k nějaké verzi porodu?
A dále, máte nějaké prakticke připomínky, co s sebou?.. Plenky, vložky, košile..?
Klasické pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
539
22.11.19 23:37

Rodila jsem ve Slanem v kvetnu 2019. Za me TOP. V pokoji jsem byla jeste s jednou maminkou, ale myslim, ze tam jsou i triluzkove. Jsou tam dva nadstandardy. Do tech si muzete vodit navstevy. Zensky z beznych pokoju prijimaji navstevy v navstevni mistnosti. Sestinedeli je zkratka o lidech, nektere sestry jsou mile, jine bez empatie, ale to je asi vsude. Jinak erarni kosile tam maji, vlozky jsou na kazdym pokoji denne doplnovane. Kazdy pokoj ma koupelnu. Plenky jsem mela vlastni. Jidlo mi taky chutnalo v ramci moznosti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
22.11.19 23:41

@willandraify děkuji moc za info. A sesterna s miminky je daleko jak cca od pokojů? Jaká je šance dostat nadstandard?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
23.11.19 01:18

Rodila jsem v 1/2018, také jsem chtěla nadstandard, ale byl obsazený, byla jsem na dvoulůžkovém pokoji, pokoje jsou opravdu krásné, nové, čisté, nakonec se druhý den po porodu nadstandard uvolnil, ale už jsem zůstala na normálním pokoji, bylo by zbytečné se stěhovat, na každém pokoji je i tv, s pořadem pro maminky. Sesterna s miminky je opravdu kousíček. Porodnici ve Slaném opravdu doporučuji, takový přístup se jen tak nevidí, všichni moc milí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
23.11.19 02:09

Moje mamka tam odrodila 4 děti a byla spokojená. Já budu rodit den co den a taky ve Slaném. Teď po termínu už docházím do poradny tam a nemůžu si ztěžovat. Jednou jsem byla také na vyšetření na které mě poslala má gynekoložka kvůli ozvám a personál skutečně moc milý. Myslím, že jsem si vybrala dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
23.11.19 03:14
@Ajka789 píše:
@willandraify děkuji moc za info. A sesterna s miminky je daleko jak cca od pokojů? Jaká je šance dostat nadstandard?

Nene, to je kousek. :)) Neni to velka porodnice. Myslim, ze sance tam je. Nejlepe hned kdyz tam dorazite, tak uz zadat nadstandard, abyste byla v poradniku. Ale pokoj c. 1 (jeden z nadstandardu) nedoporucuju. Nevadilo by, ze je malinky, ale ma mala okna a v kombinaci se spatnou polohou je tam jak v kobce. Pokoj je opravdu hodne tmavy. Ja rodila v lete a ten pokoj byl opravdu uplne bez slunce a ve stinu celej den. Ted v zime to musi byt jeste horsi. Plus teda primo naproti zamestnanecke mistnosti, takze vyssi hluk. Ale je to na Vas, ted v zime je to asi s orientaci pokoju = se svetlem jedno. Druhy nadstandard je na pohodu.
Muzete se prihlasit do skupiny na fb a tam v souborech si stahnout potrebne dokumenty k podpisu, at se s tim pak neotravujete pri prijmu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
23.11.19 08:21

@willandraify děkuji moc za užitečné info. Fb právě nemám.. Fa se to stáhnout i jinde? Na webu porodnice jsem nic takového nenašla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
23.11.19 19:56

@Ajka789 Pokud to neni na webu, tak bohuzel neporadim. :? Leda vyzvednout osobne jeste pred porodem :think: Anebo zkratka klasicky pri prijmu.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat