Porodnice a 4. císařský řez

97
16.11.19 19:57

Porodnice a 4.císařský řez

Maminky, obracím se s prosbou na doporučení porodnice, kde mají zkušenost se 4. císařským řezem, popř. přímo na konkrétního gynekologa. Nejlépe v Plzeňském kraji, ale beru vlastně všechno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.11.19 20:27

Kamarádce dělali čtvrtou sekci v Třebíči, což je od Plzně dost daleko. Vše je v pořádku…Já si myslím, že tohle zvládnou všude, sekce je běžný operační výkon…prosím o anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 20:39

Doporučuji Pribram. Mají tam super zázemí a kvalitni lekare a sestřičky.

• Citovat
  • Nahlásit
97
16.11.19 20:59
@Anonymní píše:
Kamarádce dělali čtvrtou sekci v Třebíči, což je od Plzně dost daleko. Vše je v pořádku…Já si myslím, že tohle zvládnou všude, sekce je běžný operační výkon…prosím o anonym

Bohužel asi ne, můj gynekolog je v šoku a zná to jen z doslechu z ciziny😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
16.11.19 21:04
@Anonymní píše:
Doporučuji Pribram. Mají tam super zázemí a kvalitni lekare a sestřičky.

Vážně, dekuji za tip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2504
16.11.19 21:04

@Damaska pokud jsi tehotna, sekci ti snad musi udelat vsude, ne? Co zkusit porodnice obvolat? Nebo nejaka v Praze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
16.11.19 21:27

Ja sama za nedlouho podstoupim 4 sc a to v Praze - nemocnice Krč. Tam v tom nevidi zadny problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10726
16.11.19 21:37

V Praze v Podoli byla pani na 5. Zname delali 4. (aspon myslim) v jiz zminovane Pribrami. Ja mam 3, mne osobne 4. tehotenstvi silne nedoporucili, ale sami rikali, ze jsou zeny, u kterych v tom nevidi problem. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19759
16.11.19 21:38

Normálně se domluv ve fakultce v Plzni, ale ať ti dají doktora co má zkušenosti, jsou tam mladí a jsou tam i starší ostřílení. Plzeňská porodnice je jedna z nejlepších, ale nesmíš natrefit na nějaké nezkušené ucho 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
16.11.19 21:44
@luci.no píše:
@Damaska pokud jsi tehotna, sekci ti snad musi udelat vsude, ne? Co zkusit porodnice obvolat? Nebo nejaka v Praze?

Určitě budu obvolavat v pondělí. Já právě potřebuji péči už od začátku, můj gynekolog se k tomu staví negativně. 😟 Praha zkušenost má, ale dojíždět tam cca 3 hodiny je dost narocne🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
16.11.19 21:49
@Hobitka píše:
V Praze v Podoli byla pani na 5. Zname delali 4. (aspon myslim) v jiz zminovane Pribrami. Ja mam 3, mne osobne 4. tehotenstvi silne nedoporucili, ale sami rikali, ze jsou zeny, u kterych v tom nevidi problem. :hug:

Zkusím obvolat tu Příbram, mě těhotenství doktor povolil a když se po 2 letech povedlo, tak mi řekl, že je to problém a doporučuje potrat, prý 4.cisare zná jen z ciziny😟

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3059
16.11.19 23:16

Všude to hlas, ať už bys byla v jakékoli porodnici. Ať všichni ví že ty jsi tu se 4 císařem, jsou informování a pokud to bude možné pošlou ti zkušeného lékaře, budou tě víc hlídat. Osobně bych nespoléhala na to, že si to přečtou v dokumentaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5059
16.11.19 23:28
@Damaska píše:
Určitě budu obvolavat v pondělí. Já právě potřebuji péči už od začátku, můj gynekolog se k tomu staví negativně. 😟 Praha zkušenost má, ale dojíždět tam cca 3 hodiny je dost narocne🤷‍♀️

Negativně znamená co? Že odmítá poskytnout péči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2408
16.11.19 23:30
@Damaska píše:
Bohužel asi ne, můj gynekolog je v šoku a zná to jen z doslechu z ciziny😔

Gynekolog nebo porodnik? v kolikátem jsi týdny, že ještě mluvíš o potratu? Neni to tak, že nebezpečné je hlavně těhotenství? Že hrozí ruptura během těhotenství (nestraším, ptám se)? Samotná sekce už možná není takový problém. Čekala bych, že budou chtít porod trošku dřív…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2408
16.11.19 23:33
@blobfish píše:
Negativně znamená co? Že odmítá poskytnout péči?

Asi není divu… Nemá s tím zkušenost a bojí se, že by něco zanedbal. Muší pečlivě kontrolovat pevnost jizev během růstu plodu… Taky na to musí mít co nejmodernější ultrazvuk, který má lepší rozlišení. Já bych se hodně bála a jezdila fakt k co nejlepším doktorům, kteří už to viděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat