Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj holky ja jsem teď v 37+1 tt. První porod jsem měla císařským řezem a teď bych si chtěla znovu zkusit vagínalni porod. Dneska jsem byla v motol a pan doktor mi napsal
FX/3 děloha normotonicka, poloha podelna hlavičkou. Ozvy plodu +
Vag: sakrálně 2 cm měkké hrdlo pro špičku prstu, hlavička plodu nad vchodem.
A napsali mi 27.11.2019 ev. Interna co by to mohlo znamenat děkuji za odpověď
![]()
A co konkrétně? Prostě máš mimino hlavou dolů a jsi otevřená na špičku prstů👍 a ten datum je datum příští kontroly?
Ahoj holky nevím co to znamená mám silné bolesti v podbřišku třeba když se ohnu nebo když sedím předkloním se tak mě tam bodne občas ta bolest jde až do břicha a mám to i při močení nevím jestli bych měla jít k lékaři nebo jestli aspoň někdo nevíte co to je… Děkuji za odpověď
Kde přivedete na svět své miminko?
Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.