Ahoj holky co to znamená?

1
13.11.19 16:45

Ahoj holky co to znamená?

Ahoj holky ja jsem teď v 37+1 tt. První porod jsem měla císařským řezem a teď bych si chtěla znovu zkusit vagínalni porod. Dneska jsem byla v motol a pan doktor mi napsal
FX/3 děloha normotonicka, poloha podelna hlavičkou. Ozvy plodu +
Vag: sakrálně 2 cm měkké hrdlo pro špičku prstu, hlavička plodu nad vchodem.
A napsali mi 27.11.2019 ev. Interna co by to mohlo znamenat děkuji za odpověď :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1331
13.11.19 17:11

A co konkrétně? Prostě máš mimino hlavou dolů a jsi otevřená na špičku prstů👍 a ten datum je datum příští kontroly?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.20 19:00

Bolesti v podbřišku

Ahoj holky nevím co to znamená mám silné bolesti v podbřišku třeba když se ohnu nebo když sedím předkloním se tak mě tam bodne občas ta bolest jde až do břicha a mám to i při močení nevím jestli bych měla jít k lékaři nebo jestli aspoň někdo nevíte co to je… Děkuji za odpověď

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková