Porodnice Slaný

, http://www.nemsl.cz/porodnice/

staniční sestra: 312 575 157
nadstandartní pokoje: 312 575 151, 312 575 157
novorozenci: 312 575 159

Primář: MUDr. Radek Wohlgemuth

Nově zrekonstruovaná porodnice se vším včetně chirurgického vybavení poskytne maminkám a jejich dětem dostatečný komfort. Jak probíhá porod v porodnici Slaný, si přečtěte na stránkách porodnice.

Doporučují maminky porodnici Slaný?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Slaný

Rodila jste v porodnici Slaný?
doporučuje
Porodnice Slaný - Jitka Jakšová 04.04.19 napsala :

Úžasná péče a vstřícnost všech. Super lékaři, sestry i porodní asistentky. Děkuji moc všem a úplně nejvíc asistentce Alence Horové a paní dokonce Sehnalové za jejich laskovou a starostlivou péči, se kterou se mi 8.3.2019 podařilo porodit synka přirozenou cestou navzdory hrozícímu CS. DĚKUJI!!!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vybrat si porodnici podle svých představ, ničeho se nebát a věřit sestrám, asistentkám a lékařům.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Anonymní 29.03.19 napsala :


Prvorodička, bezproblémové těhotenství, bez porodního plánu (jako prvorodička jsem nevěděla co čekat). Porod říjen 2018.

Příjem
Jednou jsem přijela pouze se silnou bolestí břicha, bez kontrakcí. Paní doktorka mě vyšetřila, byla si téměř jistá, že to nic není (pouze miminko tlačilo na vnitřní orgány), přesto mi udělala krevní testy. Vyšly negativně a já rodila až o další tři týdny později:). Po druhé jsem přijela 41+2, kdy jsem doma měla „pravidelné“ kontrakce po 5 minutách, z kterých se v porodnici staly spíše poslíčky. Přesto si mě tam nechali,

Čekanka
Strávila jsem tam cca 8 hod. Je tam televize, tři lůžka, koupelna se záchodem. Udělali mi UZ a bylo rozhodnuto po konzultaci tří doktorek, včetně primářky, že porodit musím do 24 hod (špatný stav placenty). Situaci mi dobře vysvětlili, seznámili se vším, co bude následovat. Za mě nic, co by mi vyloženě vadilo. Partner na čekankách s rodičkou není, odjíždí domů.
Rodící „kolegyni“ byla podána antibiotika jako prevence. Ona byla na některá antibiotika alergická, v jejím výčtu ale tato antibiotika uvedena nebyla. Dostala alergickou reakci, musela jsem běžet pro pomoc. Sestřička si úplně nebyla jistá, co dělat. Nicméně seběhl se celý lékařský sbor a situaci perfektně vyřešili. Následně paní primářka říkala, že budou muset udělat proškolení na podobné situace. Jako pacientka jsem ocenila, že se z nepříjemné situace ihned poučili a nenechají to jen tak být.

Porodní sál
Byla jsem na tom menším. Sprcha společně se záchodem, míč.
Po 8 hodinách se nic nedělo, proto se začalo pomalu porodu pomáhat. Nejprve klystýr, čekalo se cca 2 hod. v této době přijel partner. Stále se nic moc nedělo, proto následovalo protrhnutí blan. Další čekání 2-3 hod. Porod se dále moc nerozjížděl, následovalo (podle doktorů) minimální dávka oxytocinu. Porod se rozjel asi rychle, nestačili mi nabídnout žádné bolest tlumící prostředky. Většinu času na porodním sále při kontrakcích jsem stála opřená o porodní křeslo, na křeslo jsem musela jen při natáčení monitoru. Dlouho jsem jim tam ale nevydržela, nakonec se snažili miminko natočit ve stoje. Během porodu mi beze slova nastřihli hráz. Podle paní doktorky se hrnula krev, bála se velkých vnitřních zranění. Tlačila jsem podle svého pocitu, nikdo mi neříkal „Teď netlač“ „Teď tlač“. Asi i částečně kvůli tomu, že toho nebylo na monitoru moc vidět, sondy mi pořád někam padaly. Nejprve jsem byla na boku, aby miminko jednodušeji sestoupilo, na poslední chvíli jsem byla klasicky na porodní posteli na zádech. V tu chvíli jsem na slovo poslouchala paní doktorku. Miminko mi dali hned na hrudník, ani si nikdo nevšiml, jestli to je kluk nebo holka (dopředu jsem to nevěděla). Až potom se stříhala pupeční šňůra apod. Asi na pět minut mi miminko vzali vedle na stolek na základní vyšetření a oblíknutí a pak zpět ke mně. Během šití bylo miminko celou dobu u tatínka. Samotné šití bylo pro mě asi největší utrpení. Paní doktorka nám ještě přišla udělat společnou fotku:), malou nám na chvíli vzali (už nevím ani jak proč apod.), partner mi přestěhoval všechny věci na pokoj a já se šla ještě na porodním sále osprchovat. Po celou dobu mě hlídala sestřička, což bylo takové zvláštní, ale kvůli bezpečnosti asi musí být. Trochu paradoxně, když jsem se uvolňovala před porodem po klystýru na míči ve sprše, spadla jsem s míče a to mě nikdo nehlídal…
Jinak během porodu se na mě čas od času přišly podívat (asistentka nebo doktorka), ale ne nějak často. Naopak, když jsem si šla sednout před porodem na záchod, poslala jsem partnera pro doktorku, že potřebuju hoodně na velkou:). Ta mě hodně rychle ze záchoda vypoklonkovala a během chvilky bylo miminko na světě:)

Šestinedělí
Byla jsem na dvoulůžkovém pokoji. Ve stejný den nás rodilo asi šest, což bylo na tak malou porodnici moc, takže na nás sestřičky moc času neměly. Kdybych si neříkala o pomoc, nikdo si mě moc nevšímal. Nikdo mi neukázal, jak se přebaluje, jak se oblíká apod. Na druhou stranu když mi ruplo v zádech a já se nemohla hýbat, sestřičky z gyndy byly super. To se o dětských sestřičkách moc říct nedá. Museli mi miminko na dvě hodiny odvést, protože jsem sama nebyla schopná se zvednout z postele a během toho mu museli dát příkrm bez mého vědomí. Moc jim brečelo… A já jsem ho při tom chtěla co nejdřív přivést alespoň na kojení.

Jídlo
Jednoduše děs. Polívky nechutný, hlavní jídla bez chuti a zápachu, případně rajská, po které se půlka miminek osypala. Ke svačině velké rajče, pomeranč apod. je na šestinedělí také pecka. Jídlo jsem si nechávala přivést od příbuzných.

Shrnutí
Personál na gyndě super, personál na dětským o dost horší. Jídlo šílený, lepší si nechat vozit od příbuzných. Ale rozhdoně bych si nevybírala porodnici podle jídla!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Jednorázové kalhotky a jídlo už na samotný porod. Mě po porodu nechali večeři - suchý chleba, salám junior a jablko, není úplně top. Podobná skladba jídelníčku je po celý pobyt.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Adelka11111 27.03.19 napsala :

Slánskou porodnici jsem si vybrala, jelikož mají pouze dva porodní sály, hezky nové pokoje, chodby. Malému se nechtělo ven, tak jsem byla přijata po 10 dnech přenášení. Byla jsem tam celkem 6 dní a veškerý personál byl úžasný, s nikým nebyl problém a na všem se dalo domluvit. Prošla jsem vším, pokojem pro čekanky, porodním sálem, operačním sálem i pokojem šestinedělí. Po celých dvou dnech vyvolávání jsme celý den strávili s manželem na porodním sále až jsme večer museli na císaře. Manžel byl celou dobu se mnou, i na operačním sále. Poté byl s miminkem, mně ho přivezli druhý dne ráno. Kdykoliv jsem potřebovala, miminko si vzali k sobě, aby si mohla odpočinout. Třetí den nám ukázali, jak miminko vykoupat… Jediný zádrhel byl, že mi v děloze nechali kousek plodových obalů a já musela po 7 týdnech na kyretáž do krátké narkózy. Vše jsme zvládli. Doporučuji

Personál: bohužel nevím

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

buďte milé, personál bude milý taky. Je tu spousta článků o tom, na co máte právo, co máte požadovat, ale když je to váš první porod, co víte, co čekat. Oni to vědí…

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Klidně si napište porodní plán, každý ho se mnou procházel, ale vzhledem k tomu, jak můj porod probíhal, nic z toho nakonec nevyšlo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Anonymní 04.11.18 napsala :

Co se týče porodní části, vše bylo v pořádku. Personál byl milý, jak PA, tak DR. Porod byl spontánní, bez problémů. Nástřih hráze sice byl proveden, ale až když už opravdu nebyla jiná možnost.

Sestry na oddělení šestinedělí byly milé, nápomocné, vše dostatečně vysvětlily. Dětští lékaři též milí.
Za sebe doporučuji :-)

Personál: Pa- Pedalová, Dr- Strašilová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nestresovat, nechat si poradit, moc nehysterčit :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vody, vložky, něco na zub :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Katie23 29.10.18 napsala :

Mohu jen doporučit, rodila jsem letos v červenci a neměla jsem žádný problém, se vším mi personál ochotně pomohl.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Marieal 17.10.18 napsala :

Porod probíhal spontánně a téměř nikdo ke mně nechodil, což mi vyhovovalo.
Manžele pouštějí až na porodní sál, na který jdete při otevření na 4 cm. Hodně mi pomohla možnost trávit kontrakce ve sprše, porodnické lůžko super, ačkoli se mi původně nelíbilo.

Celkově byl přístup všech lékařů milý a profesionální. To se ovšem nedá říct o všech sestrách. Pobyt na oddělení šestinedělí vyžaduje, aby si člověk věřil a nenechal se vystresovat neustálými dotazy, kolik už nakojil, neustálým dohledem, aby dítě neupadlo nebo jej nezalehl.
Jelikož jsem rodila večer, chtěli mi malého na noc vzít, s tím, že nemusím být schopná se o něj postarat, když jsem trvala na svém, že ho chci na pokoj, ustoupili.
Skvělé je, že se jedná o malou porodnici a „leží“ tam tak max 15 rodiček. Pokoje jsou po dvou (kromě nadstandartu) a doporučuji být s někým, mně tedy moc pomohlo, mít tam další maminku, se kterou jsme vše prožívali.
Rodila bych tam znovu hned, pobývat bych tam nechtěla. Pokud vám nevyhovuje strava o paštikách s chlebem a sladkých jogurtech, zajistěte si komplet svůj jídelníček.

Personál: MuDr. Štěpánková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Věřte si, nespěchejte na kojení, jak ty bláznivé sestry a mazlete se s miminkem. :) A nechte si přinést jídlo od návštěv.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Mifa89 12.06.18 napsala :

Byla jsem na císaři a byla jsem spokojená jak s doktory, tak se sestřičkami. Všichni hodní a ochotní. Teda až na jednu sestřičku z novorozeneckého, ale dalo se to vydržet, :) nemám si na co stěžovat.

Personál: Pavel Kolář Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Zlatíčka2283 30.08.17 napsala :

Rodila jsem zde 2× v srpnu 2012 a v červenci 2016. A musím říct, že jsem byla v obou případech max spokojená. Personál super!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Ala75 18.08.17 napsala :

Byla jsem velice spokojená v porodnici Slaný. Rodila jsem 11. července 2017 musím jen říct samou chválu. Paní primářka Matoušková je velice příjemná a hodná. Musím říct, že celý personál je ochotný a hodný. Byla jsem maximální spokojená a doporučuji!

Personál: Alice Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Eleanor Takacz 17.05.17 napsala :

Ve Slánské porodnici jsem rodila 12.5.2017 a musím říct, že takovou péči a přístup celého personálu jsem opravdu nečekala. Nemůžu napsat jediné špatné slovo, ať už na prostředí, jídlo, nebo zdravotnický i nezdravotnický personál.

Porod jsem měla vyvolávaný, dlouhý a upřimně… příšerný. To vše se však snáší mnohem lépe, když máte kolem sebe lidi, kteří vás svým profesionálním, ale přitom tak lidským a přátelským způsobe, uklidní a dodají vám pocit, že to prostě zvládnete.

U porodu byl se mnou manžel, který byl úžasný a byl mi neuvěřitelnou podporou, a to i proto, že i on se cítil v mezích možnosti dobře právě kvůli přístupu lékaře, asistentky i dětských sester.

Pokud budeme plánovat druhé miminko, neváhám a rodím ve Slaném.

Personál: MUDr. Dvořák a PA Pedálová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Snažit se být v klidu a rozhodně poslouchat personál a nechat si poradit… oni
opravdu vědí, co dělají.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - HandulkaK 22.02.17 napsala :

V nemocnici Slaný jsem rodila v lednu, nemocnici a personál musím jen pochválit.
Všechny sestry včetně sester na novorozeneckém oddělení byly perfektní.
Za mě určitě doporučuji.

Personál při porodu na jedničku - MUDr. Strašilová a por. as. Pedálová a Teimerová, díky nim jsem to zvládla.

Personál: MUDr- Strašilová, PA Pedálová a Teimerová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Navštívit předporodní kurz - seznámení s oddělením.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky pro miminko, noční košile - mají erár, ale jsou veliké.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Slaný - NicolLibic 12.11.16 napsala :

Už je to 10 měsíců, co se nám ve Slaném narodil nás úžasný zdravý chlapeček. Znovu bych, ale rodit do Slaného nešla. Uvedu důvody proč. Nemocnici jsem si zvolila podle kladného hodnocení rodiček, proto jsem se také rozhodla, že přidám i já své objektivní hodnocení.

Při příjezdu do porodnice mi bylo řečeno, že jde jen o poslíčky, to samé mi opakovali následujících cca 20 hodin mých bolestí. Po 30 hodinách konečně uznali, že půjdu rodit. Překvapilo mě, že partner se volá na poslední chvíli, naivně jsem si myslela, že celou dobu bude v porodnici s semnou. Porodní asistenka mi diktovala co mám dělat, jak mám stát, žádné svobodné rozhodnutí jsem neměla.

Bylo mi řečeno, že jestli chci porodit, tak ji budu poslouchat. Vůbec jsem nevěděla, jak jsem na tom, jak dlouho to ještě může trvat. Kdyby v tuhle chvíli nebyl se mnou partner, asi bych se složila. Bylo mi zle, zvracela jsem a asistentka se na mě ani nešla podívat. Od začátku porodu se doktor věnoval paní doktorce, která se zřejmě ještě učila, více než mě. Vůbec jsem netušila, že už leze hlavička, bude poslední tlačeni a konec porodu.

V průběhu porodu mi byl bez upozornění píchnut oxitocin, bez mého souhlasu. O šití po porodu ani nemluvím, bylo to horší, než celý porod. Jsem šťastná, že syn se narodil v pořádku. Musela jsem si důrazně říci, že ho chci hned u sebe na pokoji! Nikam jsem ho nenechala odnést, zdravotně jsem na tom byla tak, že jsem se o něj zvládla postarat.

Kladně hodnotím nadstandart, jídlo a dětské sestřičky.

Personál: MUDr. Vykouk, PA Pedalová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - SarkaaBetka 22.08.16 napsala :

Celý personál porodnice by si zasloužil 1*. Všichni jsou neuvěřitelní profesionálové a oceňuji jejich lidský přístup k pacientkám. Do porodnice mě přijímali po hodině od odtoku plodové vody (bez bolestí). Za dalších 45 minut byla malá na světě. Rodila jsem koncem pánevním a pan doktor byl celou dobu tak klidný, že jsem se ani nestihla ničeho obávat. Za celou dobu pobytu jsem nenarazila na nepříjemného člověka. Porod díky lidem v této porodnici vnímám jako ten nejkrásnější zážitek a dvě další dítě (děti) budu chtít určitě porodit zde.

Personál: MUDr. Wohlgemuth, PA Imbrová, Sochrová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - gruzovab 14.06.16 napsala :

Díky slánské porodnici (jejímu personálu) může být porod i málo traumatizující zážitek pro vystrašenou prvorodičku.

I když byly drobné komplikace, tak se vše zvládlo na jedničku. Porodní asistentky s panem doktorem byli báječní, mezi kontrakcemi byl i smích, takže byl porod mnohem snesitelnější a děkuji jim za krásnou holčičku.

Následný pobyt v nemocnici byl také příjemný - rodinný. Sestřičky na odd. šestinedělí byly fajn a novorozenecké vše ohledně miminka vysvětlily, ukázaly a hlavně kdykoliv poradily.

Pokud se ještě podaří další mimi, tak rozhodně nebudu váhat a zvolím opět porodnici Slaný, doporučuji.

Personál: MUDr. Dvořák PA Benešová a Imbrová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Tokara 30.05.16 napsala :

Z důvodů vysokého tlaku a odhadů váhy miminka jsem nastoupila 12.5. na vyvolání. Dcerka se narodila ve šťastný den - pátek 13.5. Poradnu i příjem dělal pan doktor Dvořák a byla jsem s ním nadmíru spokojena!

Při porodu syna v roce 2014 měla porodnice určitě nedostatky, které po rekonstrukci už nejsou. Personál byl při obou porodech skvělý. Zažila jsem tam různé směny, jelikož jsem byla se synem v porodnici 10 dní. Nemůžu si stěžovat na nikoho. Personál bych nazvala
„rodinného typu“. A i když se všichni chovali skvěle, tak na oddělení panuje řád.

Porodnici tedy rozhodně doporučují!

Personál: MUDr. Dvořák a Pa Ekertová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pro mimi určitě plenky, vlhčené ubrousky a dětskou kosmetiku (ta není nutná v
případě, že vám nevadí erár). Pro sebe toaletní papír, balenou vodu a doporučují i dezinfekční gel na ruce pro návštěvy.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Anonymní 23.05.16 napsala :

Rodila jsem zde na začátku měsíce května a opravdu velká spokojenost.

Lidský, milý, profesionální přístup lékařů, porodních asistentek, sestřiček i dalšího personálu porodnice.

Personál: PA Pedálová, MUDr. Vykouk

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky pro miminko, vlhčené ubrousky, ručníky, toaletní papír. :) Na pití vzít vodu v lahvích.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Káťátko111 04.04.16 napsala :

V porodnici ve slaném jsem rodila 28.2.2016 a naprostá spokojenost. Porodní asistentka se ode mě téměř celou dobu nehnula, hodně se mnou komunikovala, občas jsme se i zasmály.

Na porodním sále se mi věnovala a celou dobu mi masírovala hráz, takže i díky tomu, i přes to, že malý měl téměř 4kg a velkou hlavičku, neměla jsem jediný steh. :) Měla jsem štěstí, že jsem měla rychlý porod, ale jako prvorodička jsem nevěděla do čeho jdu, ale přístup PA, paní doktorky i druhé sestry byl fakt úžasný, profesionální a jak se říká „na pohodu“.

Na veškeré mé dotazy odpovídaly srozumitelně a s úsměvem, takže jsem se cítila dobře. :) Po porodu mi malého dali na chvilku do náruče, pak dětská sestra ho omyla a 2 hodiny jsme si ho s partnerem užívali. :) Původně jsem chtěla na nadstandard, ale bylo obsazeno, za což jsem teď ráda, byla jsem ráda za společnost.

Malý problém nastal, když mi malý nechtěl roztahat mléko, tak mi ho dva dny po porodu přivezly po vážení s flaštičkou a přišla laktační poradkyně a vše se mnou probrala. Nakonec ještě ten večer se malý krásně přisál a my třetí den mohli jít domů.

Za mě určitě doporučuji. Profesionální, vstřícný a usměvavý personál, který vše vysvětlí a pomůže.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Slaný - petra.petrus 29.02.16 napsala :

Slánskou porodnici jsem si vybrala na základě recenzí na internetu. Ty ale byly dost staré a realita byla celkem jiná. Nemocnice zrovna procházela rekonstrukcí a podmínky byly trochu ztížené.

Porod jsem měla vyvolávaný (propíchnutím vody) pro preeklampsii. V ten den (19.9.2015) jsem naštěstí rodila sama a byla jsem rovnou na porodním pokoji. Pokoj byl opravdu velký s vlastní sprchou a WC, k dispozici byli i velké míče. Byla jsem hospitalizována den před porodem, kvůli vysokému tlaku (ten jsem měla vysoký už cca 14 dní a musela jsem si ho měřit doma po 2-3 hodinách). Od porodních pokojů byly dveře neustále otevřené a probíhající porody byly slyšet po celém oddělení. Takže spánek moc nepřichází v úvahu.

Co se týče porodu, tak si nemůžu stěžovat. Vodu mi píchli v 7 ráno a mrňousek byl venku v 14:38, takže na první porod pohoda a rychlovka. Po celou dobu byl se mnou manžel. Porodní asistentka i sestřička byly vážně úžasné a milé, dokonce jsme se tam i zasmály.

Bohužel, co přišlo po porodu jsem opravdu, nečekala. Chtěla jsem prožít bonding. Ještě jsem se v poradně ptala paní primářky, zda to je možné. Když byl malý venku, tak jsem ho chtěla položit nahého na břicho. To jsem ale pěkně narazila a dětská sestra mě spražila pohledem, jako že jsem se asi zbláznila a že to neexistuje, že by malýmu byla zima. Na chvíli jsem ho teda už zabalenýho dostala do ruky, potom mi ho vzali a odnesli vykoupat.

Když se s ním vrátila, byl už v postýlce. Sestra se otočila na podpatku a šla pryč, kdyby tam ještě nezůstala PA, tak bych si malého asi těžko vyndala. Žádná péče, žádné první přiložení, prostě nezájem. Já jako prvorodička jsem neměla tušení, co dělat. Po 2 hodinách mě převezli na pokoj a mimčo odvezli někam jinam. Když mi asi po hodině přišlo divný, že se nic neděje, vstala jsem a šla jsem hledat svoje dítě. Opět problém. Porodní sestřička mě sjela, jak je možné, že jsem sama vstala z postele a ať se tam okamžitě vrátím, že za mnou někdo přijde.

Čekala jsem cca další půl hodinu. Už jsem byla opravdu nervózní, protože jsem nevěděla co se děje s mým miminkem, kde je, že jsem ho ještě nezkusila nakojit. Večer asi kolem šesté, se uráčila přijít dětská sestra a konečně mi pomohla přiložit malého. Po prvním pokusu mi řekla, že to nepůjde a ať si vezmu kloboučky, jinak prý není šance.

Na noc jsem se domluvila, že ho nechám u sestřiček, protože jsem byla hrozně unavená. Stejně jsem se nevyspala, protože v noci proběhli 2 porody… Ráno v 6 za mnou přišla sestra s doktorem, že malý má problém s dýcháním a budou ho převážet na JIP do Prahy. Hned ve dveřích se mě ptali, jestli jsem v těhotenství kouřila. Když jsem se přiznala, že jsem si občas jednu cigaretu dala, tam mi bylo řečeno, že za jeho problémy můžu já a do konce pobytu mi to dětské sestry neustále předhazovaly. Nakonec se ukázalo, že se u něj projevil zánět, pravděpodobně z porodních cest nebo vody.

Z pražské JIP mi vzkázali, ať začnu hned odstříkávat, aby mrňousek dostal moje mléko. A to nastal další problém. Šla jsem tedy za dětskou sestrou a čekala pomoc. Ta na mě koukala, jako když jsem spadla z Marsu. Řekla, že mi stejně nic nepoteče, že to je zbytečné. Co jsem mohla dělat… vyřízená, ubrečená a opravdu zklamaná jsem se vrátila na pokoj. Takže jsem si od manžela nechala přivézt odsávačku a naštěstí mi aspoň odstříkané mléko (resp. mlezivo) nechali v lednici.

Závěrem bych chtěla říct, že porodní asistentky, sestřičky i lékaři byli skvělý. Co se týče dětských sester, nemůžu říct jediné pozitivum. Pro další porod bych si tuto porodnici již nevybrala. Za prvé bych vybírala porodnici ,,Baby friendly,, a za druhé, aby zde bylo oddělení JIP.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Slaný - Anonymní 20.02.16 napsala :

Místo na předporodní oddělení mě dali k těhotným. Dcera se téměř narodila na záchodě. Ačkoliv mi byl přislíben primářem Urlichem přirození porod, samozřejmě se nekonal.

Na šestinedělí mi vytrhli dceru z náruče - se slovy: „Co si myslíte, vy musíte ležet.“ Někam ji odvezli a vrátili mi ji za 2 hodiny. Co s ní bylo, nebo kde byla, mi ani na dotazy neodpověděli.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy a sílu se dohadovat.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - kacenka83 16.01.16 napsala :

V porodnici jsem rodila dvakrát a naprostá spokojenost, nemůžu si stěžovat. Sestřičky a doktoři naprosto úžasní,vše vysvětlí,pomůžou a poradí.

Personál: PA Pedálová, MUDr. Vykouk Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - yogurtová 12.12.15 napsala :

Přidávám zkušenost starou necelé dva roky. Byla jsem druhorodička, porod vyvolávaný. V podstatě nemám co vytknout, jen jedna dětská sestra dělala zbytečný stres, když malý trochu pohubnul. Při kontrakcích jsem mohla na míč, do sprchy, prostě vše, co jsem chtěla.

Porod začal být fofr, takže stihla přiběhnout jen PA, krásně mi ochránila hráz, takže jen jeden kosmetický steh oproti prvnímu porodu, kdy jsem byla 2× nastřihávaná.

Jinak klasika, když šel na pokoj primář, zaklepal.Když šla uklízečka v 5:30, tak tam vtrhla, div jsem leknutím nespadla z postele. :)

Personál: PA Kopolovičová, MUDr. Vykouk

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky pro mimi, jinak je vše k dispozici.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - joker.l 29.11.15 napsala :

Rodila jsem zde dvakrát, podruhé před dvěma týdny, 12.11.15. Rekonstrukce v plném proudu, ale to bylo úplně fuk. Všichni byli úžasní, sestřičky i asistentky milé, lidské a velmi ochotné. Když jsem po nich cokoli chtěla, ve všem mi s úsměvem poradily nebo pomohly. Dokonce mi porodní asistentka po porodu v jedenáct večer sháněla sama od sebe něco k jídlu. Nic podobného jsem nikde jinde nezažila (při jakékoliv hospitalizaci).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Fletrin 02.11.15 napsala :

Bohužel jsem zde zatím nerodila, ale příště už to mám v plánu! Byla jsem ve Slaném bohužel nakonec na potratu a musím říct, že i přes tuto smutnou situaci mě přístup doktorů a sestřiček mile překvapil.

Byli empatičtí, milí, sestřičky vtipkovali a mě bylo díky všem po zákroku lépe, než před ním. Museli mě převážet na jinou budovu k vůli rekonstrukci, ale to jsem zaspala a příště až přijedu, tak to tam bude krásný. Za mě nejsilnější dojem - lidský individuální přístup. Shodli jsme se na tom, že rodit budeme chtít zde!

Ležela jsem na budově B v 2. patře a pokoj krásný, nový.

Personál: MUDr. Kabrhelová, MUDr. Bartošová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - jamies083 27.10.15 napsala :

Naprosto super, jen ty pokoje chtěli zrekonstruovat. Momentálně se tak děje a já se chystám znovu rodit, ale i tak to zvládají prý skvěle na gynekologii.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

žádný stres. Vždy to nějak dopadne!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vodu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - DanielkaC 23.02.15 napsala :

Maminky, tuto nemocnici, neboli porodnici vřele doporučuji. Rodila jsem zde dvakrát a pokaždé to bylo jiné, ale skvělé.

První dceru jsem přenášela, a tak jsem ležela už v nemocnici, ale ten samý den
jsem porodila.

Se synem to bylo rychlejší. Přijeli jsme a do hodinky byl venku. Všichni doktoři
včetně porodních asistentek jsou skvělí. Neuvěříte, ale na sále při obou
porodech byl čas i na smích. Vše se dalo zvládnout bez jakýchkoliv léků, vše
přirozeně. Při prvním porodu jsem byla nastříhlá na jeden steh kvůli hlavičce,
která šla šejdrem, ale u druhého syna jsem nebyla ani nastřižena, a to měl 4,2 kg.
Ano, pořád existují nemocnice ve kterých nemusíte zažít nástřih!

Nemocnice je sice zastaralá, ale o to víc jsou všichni naprosto skvělí, veškerý
personál včetně sanitářek.

Je všude čisto!

Personál: MUDr. Vykouk, MUDr. Sehnalová, MUDr. Matoušková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vezměte si s sebou přezůvky, více ručníku, pro miminka plenky, vlhčené
kapesníčky, přebalovací podložky, za mě bych doporučila ťapky na ručičky na
dlouhé nehtíky, já je využila - nemocnice jich má hrozně málo!

Nahlásit
neutrální
Porodnice Slaný - Luciann 06.01.15 napsala :

S touto nemocnicí mám zkušenost, ale bohužel ne s porodem, ale s potratem.

Na potrat jsem musela ze zdravotních důvodů. Personál vyjma jedné sestry a lékaře se ke mně choval jako bych si to zavinila sama. Primář byl chladný a nezapomněl mi dávat najevo, že si myslí, že si za to můžu sama. Před zákrokem a ani po něm si mě dlouho nikdo nevšímal a nestaral se o mě.

Sestra mi sdělila že pokud budu něco potřebovat mám si zazvonit ale v pokoji žádný zvonek nebyl, takže jsem si musela pokaždé na sesternu dojít sama.

Postele hrůza a nedokážu si představit, že na tom leží těhotná žena.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Lucie Habadová 20.12.14 napsala :

Ahoj těhulky, porodnici ve Slaném mohu vřele doporučit! Měla jsem opravdu krásný porod a nemůžu si porodnici vynachválit, a to jen díky výborným sestřičkám a báječnému doktorovi panu Dvořákovi.

Měla jsem jasnou představu o svém porodu a vše mi bylo bez problému splněno. Při první době porodní, při kontrakcích mi dělalo nejlépe stání a chození, a sestřičky mě nenutily ležet na čekankách, ale mohla jsem být s manželem v chodbičce před porodním sálem, za což jsem moc vděčná! Oxytocin mi sestřička nabídla a řekla, že porodím do půl hodiny, a jak řekla, tak se opravdu stalo, takže jak jsem se oxytocinu bála, že budu mít hrozné bolesti, tak to tak hrozné nebylo, a já jsem jí nakonec moc vděčná, že mi ho dala - na patnáct zatlačení byla malá venku!

Nástřihu jsem se také bála, ale jen to štíplo. Pan doktor Dvořák odvedl tak dobrou práci, že teď, 14 dnů po porodu, není po nástřihu ani památky! Manžel byl celou dobu u porodu, přestřihl pupeční šnůru, malou mi pak hned dali na bříško aby jsme se s ní mohli seznámit. Pak byl celou dobu s malou, než ji dětská sestřička ošetřila a zabalila. Darovali jsme pupečníkovou krev a když jsem ležela v předsálí s pytlem písku na břiše, sestřička přinesla manželovi židli a seděl u mě i s malou v náručí dvě hodiny.

Na oddělení šestinedělí mi hned sestřička přinesla malou až do postele a pomáhala mi s přisátím a vysvětlila kojení. Druhý den jsem byla slabá a motala se mi hlava, tak jsem ocenila, že můžu malou nechat v péči sestřičkám. Ty se o ní výborně staraly. Byla čisťoučká, přebalená a nosily mi jí každých pár hodin do postele zkoušet kojení. Další den už jsem se cítila dobře, a tak jsem ji už měla pořád u sebe a sestřička mi ukázala koupání. Původně jsem chtěla nadstandardní pokoj, ale byly oba obsazené a nakonec mi to vůbec nevadilo.

Na pokoji jsem byla s prima mladými maminami a alespoň jsme si mohly vyměnit zážitky a dojmy z porodu. Mléko jsem neměla, tak jsem sama poprosila sestřičku o trošku Nutrilonu a ta mi trošku dala. Měla jsem s sebou odsávačku, a tak když jsem vítězně odsála 10 ml, dala jsem to malé napůl s Nutrilonem a byly jsme obě spokojené. Pak jsem se krásně za dva dny doma rozkojila a od té doby už má malá jen moje mlíčko.

Porodnici tedy mohu doporučit, moc děkuji za péči všem sestřičkám - na porodním sále, na oddělení šestinedělí, dětským sestřičkám a sanitárním sestrám. A za dva až tři roky se těším jedině zase do Slaného!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zachovat si pozitivní přístup, jít rodit s radostí těšit se na miminko a ostatní nechat na pokyny sestřiček a doktorů, oni vědí co dělají, je to jejich každodenní práce, tak to dokážou lépe odhadnout a poradit.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Slaný - Zoot 29.07.14 napsala :

Rizikové oddělení: Ležela jsem tak kvůli vysokému tlaku, pokoj s osmi lůžky, což mi nevadilo. Postele jedním slovem hrůza, pro těhotnou tedy fakt katastrofa. Jinak všude čisto, pohoda.

Vyvolání porodu: po pěti dnech mi MUDr. Wolgemuth vyvolal porod. Když jsem se ho ptala, zda je to opravdu to nejlepší řešení, odvětil, že snad on je tady primář. A neobtěžoval se mi nic pořádně vysvětlit. Měla jsem dojem, že to byla rutinní záležitost. Primář je sice odborník, ale chladný jak noc. U těhotných žen bych čekala trochu jiný přístup. Vyvolávaný porod byl děs, strašně bolesti dělohy trvající x hodin, po kterých už jsem na konci neměla sílu ani dýchat, zhoršily se tudíž monitory, tak mi dali kapačky, kyslík, práskli vodu, no kolotoč.

Epidural: Nejpříjemnější doktor při porodu byl primář anesteziologického oddělení se sestřičkou, oni mě fakt hodně uklidnili a epidural pan doktor provedl skvěle (po něm se mi konečně rozjely právě kontrakce).

Samotný porod trval chvíli, pan primář mě odrodil báječně, bez nástřihu, vše bylo skvělé. A když jsem řekla „Super, že jsem bez nástřihu, to je určitě tím, že jsem cvičila s balónkem,“ zase si neodpustil poznámku, že to je tím, jak on mě dobře odrodil. No prostě cynik. Ale budiž.

Po porodu: Hrůza. Sestra mi odmítla dát nahé dítě na tělo, prý mu bude zima. První přisátí okomentovala „Jéžiš, vy máte blbý bradavky, to vám určitě nepůjde.“ Kvůli epiduralu (musí se 12 hodin ležet) jsem ani nemohla mít miminko u sebe. Na šestinedělí taky nic moc - kojení mi nikdo neukázal, nikdo mi neporadil, musela jsem volat laktační poradkyní. No samozřejmě mi hned dali UM, díky čemuž jsem se pořádně nerozkojila.

Jídlo: Pro těhotné a kojící absolutně nedostačující (málo jídla, omáčky, knedlíky, játra, polívky z pytlíku, fuj, ještě že mi manžel vozil vlastní jídlo).

Sestry: byly sice vesměs milé, ale s kojením nepomohly. Mají zastaralé názory.

Celkové hodnocení: Příště budu porodnici vybírat uvážlivěji, hlavně kvůli poporodní péči, budu chtít nějakou více baby friendly. Porodnice je sice malá, ale rozhodně ne útulná. Všechno vybavení staré, nejlíp jsem se cítila na porodním sále.

Personál: Primář Wolgemuth

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pokud chcete víc než jen standardní péči, doporučuji uvážit jinou porodnici, obzvlášť ženy, co mají o porodu a poporodní péči jasnou představu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jednorazové kalhotky, plenky, čokoládu, pití, doklady, župan, mobil, nabíječka.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - ruckis 29.12.13 napsala :

Tuto porodnici mohu jen a jen doporučit. Rodila jsem tady 12.6.2013 svá dvojčátka. Původním plánem byl císařský řez, který měl být proveden 7.6.2013. Mým velkým přáním bylo porodit přirozenou cestou, a proto po domluvě s panem primářem jsme tuto skutečnost přehodnotili a já porodila přirozenou cestou dvě zdravé, krásné holčičky. Velkou pochvalu má ode mě veškerý personál jak porodnického, tak i novorozeneckého oddělení. Všichni se o nás krásně starali, porod byl připraven a veden do posledního puntíku, každý věděl, co má kdy dělat. Bylo připraveno ARO, inkubátory, RZ pro případ převozu a pro případ komplikací kontaktována nemocnice Motol s možností transportu vrtulníkem. Na porod ve Slaném vzpomínám moc ráda a pokud se mi to ještě jednou poštěstí, tak půjdu rodit zase do Slaného.

Personál: MUDr. Markéta Matoušková, MUDr. Tereza Paurová, MUDr. Zoja Sehnalová, PA Vojtěchovská

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně buďte v klidu a nebojte se mluvit o svých přáních.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pro maminky vložky do podprsenky, pití, pro miminka pleny a vlhčené ubrousky. Ostatní záleží na vašem uvážení. Já se druhý den po porodu převlékla do své košile, ale pokud nebudete mít, není problém nosit jejich. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - samanta2208 28.11.13 napsala :

Chci poděkovat všem, které jsem měla u porodu. Bylo to naprosto skvělé, porod byl rychlý a bez větších problémů. Velké díky patří panu doktorovi Dvořákovi. Na to, že malý byl kus chlapa (3880 g), pan doktor na mě s nástřihem netlačil. Zkoušeli jsme to i bez něj, ale protože bych se natrhla, raději mě nastřihl. Nástřih jsem necítila a byl to jen kosmetický zákrok, 3 stehy s takovým macíkem, klobouk dolů. :) Šití bylo úplně v pohodě a pan doktor odvedl skvělou práci. Mé díky patří i primáři, který mi ke konci, když už mě opouštěly síly, zatlačil na břicho a malého dostali ven. Všichni byli milí a ochotní. Děkuji a pokud by byl případně další porod, volím opět porodnici Slaný.

Personál: MUDr. Matoušková, MUDr. Dvořák a primář Wolgemuth

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Úsměv na tváří a těšení na miminko, zbytek nechte na doktorech, jsou tam doktoři na svých místech.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Omyvatelné přezůvky, toaletní papír, dostatek plen a vlhčených ubrousku, krém na opruzeniny.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Zandula 02.10.13 napsala :

S porodnicí jsem byla velmi spokojená!

Porod vedl doktor Dvořák a PA Horová, byli naprosto skvělí, hodně mě podporovali a rozhodně bych neměnila. Stejně jako veškerý personál nemocnice, nesetkala jsem se s nikým, kdo by byl nepříjemný, všichni se snažili pomoct.

Jako mínus může pro někoho být starší zařízení nemocnice, ale ve srovnání s ochotným personálem mi to vůbec nevadilo. Jediná věc, která mi vadila, byly návštěvy, které probíhají na chodbě, kde je spousta lidí. Časově jsou dost omezené a na pokoj návštěva nesmí vůbec, ani když tam není nikdo jiný. Ale brala jsem to tak, že jsou to pravidla nemocnice a musím je respektovat. ;-)

Personál: PA Horová, MUDr. Dvořák

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlhčené ubrousky a plenky pro miminko, náhradní noční košili pro sebe (při mém porodu byl docela nával a erární košile došly, tak kdyby náhodou) a stejně tak i oblečení pro miminko.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - JellyBean 10.09.13 napsala :

Rodila jsem zde SC v lednu 2013 a slánskou porodnici mohu jen a jen doporučit!

Personál je skvělý od doktorů až po sanitářky a uklízečky. Jediný negativní článek byla jedna sestra z dětského, která byla velice nepříjemná a bylo na ní vidět, že ji práce vyloženě obtěžuje a chce mít klid. Stěžovala si i na miminka, jak jsou hrozně zlobivé, ukřičené a nevím co. Na jméno už si nevzpomenu. Jinak všichni milí, ochotní a mají snahu respektovat vaše přání. Když někdo něco potřebuje a nebo se chce pouze zeptat. Všichni jsou hrozně ochotní a bez toho, aby se tvářili, že je obtěžujete, vám vyhoví, pokud je to jen trochu možné.

Ani jsem si nepřipadala, že bych byla v nemocnici. Tím, že je porodnice malá, má takové své kouzlo v podobě domáckého prostředí. Oddělení šestinedělí je starší, ale všude je krásné čisto a útulno.

Kdo si vybere tuto porodnici, určitě nebude litovat. Bude skvěle postaráno jak o vás, tak i o miminko.

Personál: MUDr. Matoušková, MUDr. Sehnalová, PA Capová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Navštívit předporodní kurz ve slánské porodnici, kde se vše dozvíte a prohlídněte si oddělení i porodní sály, pokud se tam zrovna nerodí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky a vlhčené ubrousky pro miminko, kojící podprsenku a vložky do ní, síťované kalhotky. Něco k pití (na oddělení je k dispozici slazený a neslazený čaj, ale ne každý se čaje napije).

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Slaný - Gemka 28.08.13 napsala :

No příště (pokud nějaké bude) bych ráda výběr přehodnotila a zřejmě bych rodila jinde. Během dvou dnů se tu narodilo 12 dětí, takže matky ležely s těhotnými a svými miminky na pokoji (8 dospělých a miminka), to samé také na čekankách nebo spíše „hekárně“.

Paní doktorka Matoušková i pan MUDr. Vykouk byli příjemní u porodu, porodní sestry se také daly. Pan primář poznal, že mám zkaženou plodovku, jen se na mě podíval. Jen to byl takový rutinní až chladný přístup.

Co mě absolutně zklamalo, byl hlavně přístup, když se došel muž zeptat na dceru a jedinou věc co mu řekli, že je v pořádku a ať si dojde v návštěvní hodiny, že mu ji ukáží. Já byla převezena na pokoj (kam návštěvníci nesmí, takže za mnou nemohl a já se hýbat nemohla. Malou mi kvůli poporodnímu krvácení dovezli až na druhý den a dočkala jsem se od nich pár nehezkých vět: prý ji tam už nechtějí, že heká a je to křikloun atd. Podle mě tohle si nemají dovolit, navíc hekala, protože byla hned od porodu nemocná, což poznali až třetí den. Další den jsme byli převezeny do větší nemocnice, prý se o nás nemůžou zvlášť starat.

Jinak porodnice má starší vybavení pokojů, ale to vůbec nevadí na těch pár dní. Takové ty sestry, které dávají oběd či svačinu, ty jsou moc fajn a díky nim sem se tam cítila aspoň chvilku opečovávaná.

Personál: MUDr. Matušková, MUDr. Vykouk

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ať se nebojí, já jsem hrozně citlivá na bolest a nejhorší je to chvilku vydržet, takže hlavně si vzít třeba i něco k jídlu a k pití. Dcera měla 4,2 kg a šla přirozenou cestou, i když za pomoci vyvolávaček, ale šlo to!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dvoje převlečení, penízky na poplatek, plenky, ubrousky, dva ručníky, jednorázové kalhotky, vložky vám dají, své si šetřte na doma.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - lluuccii 18.07.13 napsala :

Tuto porodnici rozhodně všem doporučuji. 8.7. se mi zde narodil druhý syn. Byla jsem opravdu nadmíru spokojená po celou dobu, kterou jsem v porodnici byla.

Skvělý přístup porodní asistentky, doktorů, sester jak na dospěláckém, tak na dětském oddělení a komplet celého personálu. Nikdy jsem se nesetkala s negativním přístupem.

Pokud bude třetí mimi, tak rozhodně opět ve Slaném.

Personál: MUDr. Jana Palásková

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky, vlhčené ubrousky, kojící podprsenku, vložky do ní a poporodní kalhotky. Osobní hygienické potřeby a alespoň dva ručníky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Anonymní 19.04.13 napsala :

Porodnice Slaný je výborná. Rodila jsem 15.10.2012. Jsem moc spokojená. Jsou zde moc hodní doktoři i sestřičky.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Doporučují Vám, abyste vyzkoušeli porodnici Slaný, jsou moc hodní a moc pomáhají.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Oblečení na miminko, ve kterém si ho vezmete domů. Plíny a hygienu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Dastula1 12.01.13 napsala :

V prosinci jsem zde rodila, bohužel mrtvou holčičku. Mne i manžela velmi mile překvapil milý a neskutečně lidský přístup sestry i paní doktorky. Jediné, co mě mrzí, že si nepamatuji jejich jména. Díky nim a jejich podpoře jsem porod zvládla i přes smutek. Okamžitě po porodu mě převezli na gynekologické oddělení, abych nemusela ležet spolu se šťastnými maminkami a domluvily mi nadstandardní pokoj, který je nově zrekonstruovaný a se vším vybavením.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Porodu se nebojte, s dobrým personálem to zvládnete! :o)
Vezměte si s sebou někoho, kdo vás bude u porodu podporovat.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - misa1990 08.01.13 napsala :

Porodnici ve Slaném by jsem doporučila velice ráda všem maminkam. Strašně moc hodný, příjemný, vstřícný personál, jak na porodnickem, tak dětském oddeleni. Velká chvála. Co se týče pokojů, není to žádný přepych, ale na 4 dny po spontánním porodu se to dá úžasně vydržet. Cokoliv potřebujete, stačí zajít za sestřičkou buď Vaší či dětskou, které tu jsou právě pro Vás jak přes den, tak v noci. Jsou tu dva pokoje s nadstandartem, noc 500,–, ale většinou plné.

Porodní sály příjemné. Mohu tuto porodnici doporučit.

Personál: Petra Kopolovicová - porodní asistentka

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Mít někoho u porodu, ať je to muž, přítel, sourozenec. Pomůže to.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jednorázové kalhotky, kojící podprsenku, vložky do podprsenky, plenky a mokré ubrousky pro miminko.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Achdarek 29.06.12 napsala :

21.6. 2012 jsem v porodnici ve Slaném porodila své třetí dítě. Byl to pro mně užasný zážitek a ze všech třech porodů nejpříjemnější chování personálu. Vlastní porod moc hodnotit nemůžu, protože to byla rychlovka. Malá se narodila za 40 minut po příjezdu do porodnice. Mudr. Vykouk a PA Vojtěchovská byli skvělý.

Je tedy pravda, že prostředí není tak luxusní, jako třeba v Hořovicích, kde jsem rodila druhé dítě. Po porodu jsem se přesunula na vozík a ještě 2 hodiny zůstala v předsálí porodního sálu. Po dvou hodinách pak na pokoj.

Na oddělení šestinedělí jsou všichni úžasní. Za celou dobu jsem se tam nesetkala s jedinou nepříjemnou sestřičkou.

Jediné co mi vadilo, je způsob provádění vizity miminek. Sestřičky v době snídaně si všechna miminka vezmou k sobě a cca po hodině je vrátí. Osobně dávám přednost tomu, že jsem s miminkem nesutále. Ale když jsem se zeptala, zda je možné u vizity být, tak nebyl problém a doktor prohlédl miminko přímo na pokoji.

Celkově hodnotím porodnici velmi pozitivně. Mají sice své zaběhnuté postupy, ale přišlo mi, že vyhoví každému přání. Takže porodnici bych určitě doporučila i dalším maminkám.

Personál: MUDr. Vykouk, PA Vojtěchovská

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

plenky pro miminko, vlhčené ubrousky, vložky do podprsenky, toaletní papír

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - werullaa 07.06.12 napsala :

Před porodem jsem dlouho zvažovala,zda zvolit Kladno nebo Slaný, nakonec jsem dle zkušeností okolí zvolila Slaný a jsem MOC ráda,že jsem tak učinila.

Všechen perosnál na oddělení porodnice byl perfektní, přímo u porodu jsem měla báječnou PA Alenu Horovou a na uplný konec také velmi milou PA Kopolovičovou. Rodil mě primář Mudr.Wohlgemuth. Ráda bych ještě zmínila Mudr.Zoju Sehnalovou, protože tato paní doktorka mě velmi zaujala svým velmi milým a citlivým přístupem, opravdu člověk na svém místě.Oddělení porodnice „vede“ staniční sestra paní Ivana Martínková - má vše pod konrolou,je férová a zajímá se o pacientky. Jak říkám, personál porodnice - bez chybičky!

Co se týče sester k novorozencům, tak tam to bylo poněkud horší, až na dvě opravdu ochotné a starostlivé sestřičky - bohužel jména nevím, jinak jsem spíše mělo pocit, že byly sestry odměřené a když jsem žádala pro malou o příkrm - tvářily se,jako by mi ho dávaly ze svého.

Po porodu jsem měla problémy s jizvou po nastřižení,spíše kvůli tomu,že se mi všeobecně rány špatně hojí, po telefonické dohodě jsem mohla ihned přijet - „ujala“ se mě mladá paní doktorka Nehezová a byla velmi ochotná a snažila se mi co nejlépe pomoct.

Personál: PA Horová, PA Kopolovičová, Mudr.Wohlgemuth, sestra Martínková, Mudr.Sehnalová, Mudr.Nehezová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se, důvěřovat personálu, který se o vás výborně postará :-) Noční košile jsou neomezeně k dispozici, takže doporučuji využít tuto možnost

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Určitě jednorázové kalhotky,plenky a vlhčené ubrousky,toaletní papír,kapesníky.neni nutné,ale hodí se : gel na intimní hygienu - na mytí případného nástřihu,olejíček na tělo pro miminko

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Verwest 17.05.12 napsala :

Porodnici ve Slaném mohu všem doporučit!!

Přístup sestřiček i doktorů byl úžasný!! Jsem prvorodička, vše mi krásně vysvětlily, se vším maximálně pomohli.

Opravdu jsem ráda, že jsem zvolila tuto porodnici..

Po porodu se k nám chovali také moc hezky. Jak sestry z oddělení šestinedělí, tak sestry z novorozeneckého oddělení.

Není jedna jediná věc, na kterou bych si mohla postěžovat. Všechny své kamarádky odkážu do Slaného.

Personál: PA - Lucie Pecinová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ničeho se nebojte, protože porod ve Slaném proběhne rozhodně v klidu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Těhotenskou průkazku, průkazku pojištěnce a to je vše.. zbytek vám v porodnici dají. Akorát vlastní ručníky jsem potřebovala.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Anonymní 25.04.12 napsala :

Zkušenost ze Slánské výborná, co se týče porodu, bezvadná péče, bezvadný přístup lékařky i porodní asistentky. Mohu jen doporučit!

Personál: MUDr. Katarína Nehézová, PA Kopolovičová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vzít sebou alespoň 2 balíky jednorázových kalhotek, měla jsem jen jeden po 5 - ti kusech a ty mi došly druhý den. A používání klasických kalhotek se jim moc nelíbí. Vzít si hroznový cukr v tabletách. Výborný po porodu doplní energii. Vzít si vlastní vodu,

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - duckina 13.03.12 napsala :

rodila jsem zde 16.2.2012 .. bydlím ve Slaném,ale rodit jsem měla původně v Praze u Apolináře..okolnosti tomu chtěly jinak a maličké se zachtělo na svět v jiný den,než byl plánovaný TP..takže jsem vzala za vděk porodnici ve Slaném,jelikož pokud bych si stála za svým a chtěla do Prahy,tak se Lucinka narodila asi na dálnici..MUDr.Katarína Nehézová byla úžasná..a za mě i velké díky PA,která mi u porodu moc pomáhala.. a co se týče poporodní péče na oddělení,tak si nemohu stěžovat..
tudíž,jak jsem se těšila k Apolináři a odsuzovala Slaný,aniž bych měla osobní zkušenost,tak musím ty křivdy vzít zpět a dávam za sebe PLUS pro tuto porodnici..

Personál: MUDr. Katarína Nehézová ,PA Benešová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Snad jen vlhčené ubrousky a plenky pro mimi..pro sebe bepanthen na prsní bradavky,ručníky a sprcháč či mýdlo..noční košily máte k dispozici erární

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Slaný - Anonymní 03.03.12 napsala :

pani doktorka bartosova je ta nejhorsi doktorka co ve slanem je absolutne arogantni a neprijemna chudak manzelka byl sem u porodu sve prvni dcery a bylo to super rodila mudr matouskova a vse bylo ok prijemna mila ale pani bartosova byla tak surova vubec ji nenastrihla nechala ji at si ji natrhne sama nezeptala se jestli si chci prestrihnout pupecni snuru rovnou cvak kdyz ji zasivala tak ji snad ani neumrtvila chudinka u toho tak kricela jak to bolelo ani u samotneho porodu ji to tak nebolelo.musela dostat krev protoze hrozne krvacela protoze se ji nechtela pry zavinout deloha ale neverim tomu tak ji museli vycistit a to co musela opet protrpet to bylo sileny.vedet ze tam bude takova … Tak bych si radsi zaplatil za jineho doktora jinak to jak dlouho ji vubec trvalo nez vubec prisla pri prijmu komentovat nebudu to me tak nestve.asi ji hrozne stvalo ze sme rodily v noc a milost pani se nemohla vyspat.jinak sestry ty co sme meli nebylo to taky to prave orechove ale budis to byla malickost.tak jestli nemusite nerodte ve slanem!!!

Personál: mudr bartosova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zjiste te si kdo tam je

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - 88Martina 25.01.12 napsala :

Já rodila ve slaném v listopadu 2011 byla sem spokojená personál byl skvělej,měla sem skvělou porodní asistentku moc mi pomohla jak byla přijemná a milá.Nemůžu si stěžovat ani na sestřičky,doktoři ani na dětské sestry měla sem problém s kojením a dětská sestřička mi moc pomohla věnovala se mi fakt dlouho.
Ubytování také dobré,nestrávíte v nemocnici věčnost ale jen pár dní.
Jídlo nebylo taky špatné.
Z mého hlediska vše v pořádku,jestli budu ještě rodit určitě pujdu do Slaného doporučiji tuto porodnici :-)

Personál: doktor Wolgemut, PA Vojtěchovská

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě se nebojte,pomůžou vám.Bolí to ale když pak vidíte to stvořeníčko je to krása.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Ručníky já jich měla hodně němila sem si každý koupání,toaleták,plínky pro mimčo a vlhčený kapesníčky.Noční košile sem měla jejich není potřeba.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - pansy 28.11.11 napsala :

Díky výbornému přistupu veškerého personálu mám z porodu a pobytu v porodnici příjemný zážitek. Musela jsem nakonec rodit císařským řezem, dost jsem se bála, ale pan doktor byl velmi vstřícný,vše mi vysvětlil,vše proběhlo v pohodě a klidu. Nenarazila jsem tam za celý pobyt na nikoho neochotného nebo nepříjemného,sestřičly,porodní asistentky,dětské sestřičky…všichni se starali a pořád se ptali,jestli je vše v pořádku a nic nám nechybí.Díky tomu bych šla kdykoli rodit znovu a jedině do Slaného.
Den před vykonem jsem nastoupila hospitalizaci,udělali mi předoperační vyšetření,kontrolní ultrazvuk, pohovor s anesteziologem a druhý den jsem šla na zákrok.Malou mi hned na sále ukázali,pak jí odnesli na chodbu manželovi,kde na mě oba čekali,než mě zašili.Pátý den jsme šli dom,sedmý den mi vytáhli stehy a za další týden už jsem nevěděla,že mám zašité břicho. A chutnala mi i nemocniční kuchyně:-)

Personál: Mudr Vykouk

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se,dobře se o vás postarají

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plínky a ubrousky pro prcka,síťované kalhotky jednorázové,kojící podprsenku a vložky do nich,bepanthen
Košile maji bavlněné jejich-člově je může libovolně měnit během dne,vložky vyžadují používat ty jejich

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - vercabob 24.11.11 napsala :

Rodila jsem ve Slaným a popravdě strašně jsem se bála pobytu v nemocnici a zjistila jsem že to byla krásné dny takže obavy byli zbytečné,sice někdy sestry neměly moc náladu poradit ale jinak byli moc příjemné a to je hlavní nikdo nepotřebuje a nemá náladu na znechucené sestry.Já si osobně nemám na co stěžovat ba naopak.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - LuLucinda 31.10.11 napsala :

Výborný!!! Nic nemělo chybu!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Lacinka 29.10.11 napsala :

Ve Slaném jsem rodila na konci září.
Zkušenosti se slánskou porodnicí jsou jen ty nejlepší. Neměnila bych!!!
Přestože jsem jen u porodu vystřídala tři směny, všichni byli skvělý. Na nikoho nejde říct křivé slovo. Personál je jedinečný.
Jediné co má malé mínus je strava. Zelí k večeři je fakt úlet, když kojíte. Na druhou stranu návštěvy vám můžou přinést co chcete, tak i to nemocniční jídlo se dá vynechat. :-) Každopádně podle jídla bych si porodnici nevybírala. :-) :-) :-)

Personál: MUDr. Bartošová, PA bylo víc, ale všechny skvělé

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Minimálně dva ručníky (jeden od pasu nahoru, druhý od pasu dolů). Extra ručník k porodu pro ty, co využijí sprchu. Jednorázové kalhotky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - levandul 21.09.11 napsala :

V porodnici jsem rodila 6.9. 2011, jako prvorodička.
Porod byl nečekaný, týden před termínem a navíc i rychlý, cca 2h od první kontrakce, po příjezdu do porodnice jsem bohužel narazila na sestru, která odmítala uvěřit, že jako prvorodička budu rodit tak brzy od první kontrakce, a dávala mi dosti najevo , že jsem vyplašená prvorodička, napojila mě na monitor, kde mě nechala o samotě cca 20min, takže na sál jsem se dostala pozdě, nevím zda díky bohu nebo bohužel, sestra byla svým přístupem dosti laxní, postarší dáma, jméno si nepamatuji.PA i lekař u porodu byli úžasní. Přesto tuto porodnici mohu doporučit, lékaři i sestry z dětského odd., PA a sestry z gynekologie byli v pohodě, zajímali se , poradili i s kojením. Nečekejte žádný luxus, porodnice je dosti stará. Pokud se jednou rozhodnu pro dalšího potomka, jistě si vyberu i tuto porodnici.

Personál: Prim.MuDr Wohlgemuth, PA sl. Horová, sestra pí Šafaříková Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - zdarca 07.07.11 napsala :

Ve Slaném jsem rodila teď v květnu 2011 a s porodnicí jsem byla moc spokojená(i když jako prvorodička nemám srovnání s žádnou jinou:-). Přenášela jsem, takže jsem týden denně docházela na monitory a kontroly. I když pokaždé sloužil někdo jiný, vždy věděli, kdo jsem a nikdy jsem nečekala. Nakonec pan primář rozhodl a 10 dní po termínu mi porod vyvolali. Trval asi 12hodin(doktor říkal, že kdybych neměla epidurál, tak by to bylo rychlejší, ale já byla zase ráda, že na závěrečné „finále“ jsem byla i díky němu při smyslech a při síle:-). Dokonale umělý porod - na vše mi píchli něco do žíly nebo do zadku. :-)Na čekankách jsem strávila jen dopoledne, a pak celé odpo na porodním sále hopsala na balonu. Manžel byl se mnou u porodu, tak to bylo taky moc fajn. Darovali jsme i pupečníkovou krev. S personálem jsem ale byla maximálně spokojená, všechny porodní asistenky byly úžasné, ochotné, milé. A to člověk ocenil především, když se cítil, jako by ho někdo zmlátil. Jen některé dětské sestry byly takové nemastné neslané a moc neporadily, nezajímaly se… A když spoustu věcí nevíte, tak to je trošku problém. Moje dětská doktorka mě ale předem varovala a dala mi DVD o kojení. Ale abych je neházela všechny do jednoho pytle, jsou tu i takové, které nám pomohly s kojením a zajímaly se, zda něco nepotřebujeme. Což bylo super, protože po té nemocniční nadýmavé stravě miminka řvala celé noci. :-( Nečekejte žádné super moderní vybavení, sprchy a WC jsou společné na chodbě, jen nadstandart to má jinak. Pokoje jsou dvou a více lůžkové. Ale člověk tam nestráví měsíc, ale jen pár dní, tak se to dá v pohodě přežít. ;-)Příště se tu chystám rodit určitě znovu. :-)

Personál: porodní asistentky Capová a Horová, pan doktor Kolář

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pokud se chystáte darovat pupečníkovou krev, papíry s vámi sepíší v porodnici. Můžete si je ale i stáhnout z internetu a přinést vyplněné. Moje gynekoložka je dokonce vyplňuje předem v rámci poradny.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

oddací list, kartičku pojišťovny, boty do sprchy, nafukovací kruh na sezení(já jej ocenila:-), jednorázové kalhotky(doporučuji z DM), 2ručníky, toaletní papír(2ks)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Beanie 03.05.11 napsala :

Ve Slanem jsem rodila minuly tyden,meli jsme rodit v Praze kde zijeme, ale uprednostnili jsme Slany namisto prazske ‚tovarny‘ a dojet tam se nam mnohokrat vyplatilo. Porod probehl v kllidu, soukromi a s maximalnim respektem nasich prani za asistence vybornych PA i pani doktorky- viz jmena.Zustala mi tak krasna vzpominka a i celkovy dojem na pobyt nam zustal velmi pozitivni, i kdyz tam maji par vyhorelych kusu (ktere nejmenuji), tak pece jejich empatickych ochotnych kolegynek mnohonasobne prevazila negativni dojmy. Jen skoda ,ze porodnicke odd. ma vybavu vetsinou jeste z hluboke doby minuleho stoleti, ale to je nakonec to nejmensi, protoze na Cekankach vas pohlti bolesti kontrakci.Porodni saly maji oddelene,mensi, ale vybavene novymi ruzne polohovatelnymi kresly.Poporodni dve hodinky sice stravite na hodne ‚retro‘voziku a i pokoje a oddeleni jsou dost zastarale, ale pro vas je uz pak nejdulezitejsi na svete uuplne neco jineho :-) a jidlo tedy nic moc. Ty tri dny tam ovsem prezijete :-) Takze celkove Slany doporucuji, protoze to „Dobri lide delaji dobra mista“.

Personál: PA Horova a Kopolovicova, MUDr.Bartosova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pripravit si Porodni plan

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodni plan

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - monkafrnk 29.03.11 napsala :

Ve Slaném jsem rodila už podruhé,a mohu tedy říci že je to tam opravdu pohoda.Jako vyjukaná prvorodička jsem tam přijela s odteklou plodovkou,pomalu jsem brečela-hormony zafungovaly-a trefila jsem se do ranní pondělní špičky.No mlaskačka…Ale sestry se mě hned ujaly a i když to nebyla žádná procházka růžovou zahradou tak mě prakticky provedly porodem krok za krokem až k vytouženému uzlíčku.Personál byl nejenom profesionální,ale i hodný a příjemný,což ocenuji i nyní.Po třech letech opět příjem,nejúžasnější sestřičky tam zůstaly a já se cítila jako doma.Druhá návštěva slánské porodnice byla nečekaná,o něco dříve kvůli problémům a i tehdy byl personál naprosto v pohodě,žádný nervy,stresy ani nic nepříjemného jsem tam nezažila.A to jsem tam ležela dost dlouho.Druhý porod byl v mém případě doslova fr fr,ale dokonale odvedená záležitost.Byl zase jiný než první,ale por.asistentka Capová opět pomohla jako bych byla její dcera,nejšetrněji a přesto rychle.Lékaři tam jsou profesionálové na pravém místě,mluví s vámi co bude,co se děje,všechno polopatě vysvětlí,sestřičky mají zájem o to aby jste byly v pohodě a co víc si přát?Aby to bylo bezbolestné?No snad v budoucnosti,ale nyní jestli volíte porodnici,uvažujte o slánské.

Personál: mudr Sehnalová,por.asistentka Capová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Všechny „lejstra“,boty do sprchy se budou hodit,plíny na mimi

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - nnikous 06.01.11 napsala :

Rodila jsem ve Slaném již podruhé, pokaždé jsem byla spokojená na 100%. Vstřícnost ve všech směrech, vlídnost personálu (až na vrchní sestru Ivanu Martínkovou, tu tam všichni „milují“). Jakýkoli problém, nebo potřeba poradit - vyšli vstříc. První porod jsem měla dlouhý - 2 dny a druhý porod jsem měla rychlý - 2 hodiny :-)V této porodnici se budete cítit jako „doma“. Neměnila bych a osobně jsem jim zaslala poděkování - zasloužili si ho. Vřele doporučuji.

Personál: Mudr. Palásková, por.as. Petra Vacková

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

dokumenty (oddací list, občanku, kartu pojištěnce, těhotenský průkaz) župan, přezůvky (nejlépe crocsy ve kterých se můžete i sprchovat) 2 ručníky, vložky do podprsenky, 5× jednorázové kalhotky - drogerie DM cca 60,– Kč/bal 5 ks, toal.papír, šampon, sprch

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - jitka 11 25.08.10 napsala :

Můj Ondrášek se narodil ve Slaném 8.11.09. Původně jsem měla vybrané Kladno, ale ten den měli mít vypnutý proud od 13- 17 h. Přijela jsem tam s dulou Olgou v 6:30h. Dali mi 90 minut na to se rozrodit, ale nevyšlo to. Ondrášek si prostě vybral porodnici ve Slaném a ani já jsem nelitovala.
Sanitkou jsem tam přesunula, za námi dula autem, pomalu 100 přes město.
Dojeli jsme ještě 2v1. Na oddělení jsme dojeli výtahem se saniťákem v 8h, ten nás předal personálu a šel svou cestou.
Na odd. nás přijali skvěle, napsali si všechny formality a zkontrolovali mě. Byla jsem otevřená na 3cm, porod tedy ještě neběžel. Natočili mi budíka, dali kapačku ATB, neb jsem měla stafylokoka, o čemž jsem ani nevěděla- z Kladna.
Potom jsem s Olgou šla na předsálí, kde jsem se napila a najedla a pak naložila do hodně teplé- spíše horké vany. Pobyla jsem si tam asi 5 minut a začala mít nutkání na záchod. Olga vše zařídila a když přišla s doktorkou a por. asistentkou, už vše začalo mít rychlý spád. Vylezla jsem- spíš jsem se vyštrachala z vody, a ještě kousek na sál na leháro. A na 4 zatlačení byl už Ondrášek na světě. Hned mi ho dali na bříško, ulepeného, krásně voňavého, ještě s nepřestřiženou pupeční šňůrou. To jsem poprosila Olgu, aby jí přestřihla. Můj miláček byl potom zvážený a změřený- měl 4350g a 53cm. Po 2 hodinách na předsálí mě rovnou dali na nadstandard, jak jsem měla napsáno v porodním plánu.
Moje zkušenost s touto porodnicí je skvělá, ve všem mi vyšli vstříct, všechno vysvětlili, co jsem chtěla vědět.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Kvítka 09.08.10 napsala :

Rodila jsem zde v 7/2010 a naprosta spokojenost. Jsem rada, ze jsem nesla do Prahy, coz jsem puvodne planovala. Veskery personal byl super a moc prijemny. Rodila jsem cisarem a vse probehlo v poradku. Manzel dostal naseho milacka hned po 10min a cekali spolu na me, az me dovezli. Pak nas nechali spolu vsechny na pokoji. Take musim pochvalit detske sestry, nas drobek se neumel spravne prisat a neslo nam kojeni, ale vsichni nam moc pomohly a nez jsme sly domu, mala se krasne rozkojila a naucila se to.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - kadelinkaa 04.08.10 napsala :

Ahoj,v porodnici ve Slanem jsem prodelala sekci - cisarsky rez. A mohu rict ze vse probehlo na 100% v poradku.Syn se na svet podiva v utery 27.7.2010 a ma se krasne k svetu…
Jestli se rozhodujete jestli jit nbo nejit do Slanske porodnice tak se urcite rozhodnete kladne,jelikoz personal vseho druhu je uzasny…
Spitalni strava je nic moc ale co by jsme chteli od spitalni kuchyne…

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Tobiášek 08.07.10 napsala :

V porodnici ve Slaném jsem rodila před 14 dny a jsem moc ráda, že jsem se pro tuto porodnici rozhodla. Personál byl naprosto úžasný jak při porodu, tak při následné péči o mě i o malého. Taktéž jsem měla problém s kojením, ale než jsem šla domu, už jsem kojila celkem bez problému. Všem rozhodně doporučuji. Jedinou vadou je jídlo, ale za to personál nemůže :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - sunny1981 05.06.10 napsala :

Ahojda, ve Slaném jsem rodila před týdnem a naprostá spokojenost. Milý a vstřícný personál bez vyjímky, neobyčejná ochota a empatie porodní asistentky, doktorky i sestřiček při porodu, díky niž vznikla nezapomenutelná atmosféra.Moc mi všechny při mém prvním porodu psychicky pomohly, nakonec to bylo pohodové, rychlé, bez nástřihu a s úsměvem všech :-) zní to jako pohádka, ale pohádkové to bylo celou dobu pobytu.Problém byl s kojením, maličká se nechtěla přisát, nevěděla co má dělat, ale dětské sestřičky ji svými akrobatickými výkony (půl hodiny trepělivého zkoušení malou přisát k prsu i přes odpor jejího všetečného jazýčku ve dne v noci) přinesl své ovoce a my od 4tého dne plně kojíme :-)Prostě ode mne jedině chvála a obdiv.A podruhé opět tam :-)

Personál: MUDr.Danica Olšovská Nahlásit
doporučuje
Porodnice Slaný - Ema N. 10.05.10 napsala :

jeste jsem tam nerodila, ale byla jsem tam na udrzovani mimiska asi pred mesicem. Musim rict, ze mi velmi imponoval profesionalni i lidsky pristup veskereho personalu tohoto oddeleni (lezeli jsme na „hekarne“ protoze jsme malem porodili i na gynekologii, protoze tam byl volny nadstandart). Bylo to velmi mile a pratelske prostredi a kdykoliv jsme meli jakykoliv problem, tak jsme mohli zazvonit a kazda sestra, co prisla, tak byla usmevava a mila. Velmi prijemne me to prekvapilo. :)

A doufam, ze budeme rodit taky tady ve Slanem. Jestli vydrzime 2v1 do 36.tydne (jeste 2 tydny), tak budeme rodit ve Slanem a ja jsem za to velmi rada. :)

Nahlásit

Fotky z porodnice

Sestry Jana a Eliška ( nar. 20.1.2000 nem. Slaný) a Sárinka

Princezna Sárinka nar. 7.9. 2011 nemocnice Slaný

Zlatíčko Honzíček nar. 9.8.2013 v nemocnici Slaný

Jakub 3150g a 50cm

Denisek 28.5.2012


1 komentář


1 komentář

před porodním sálem,asi 30min po porodu

umejeme miminko

umejeme miminko

hned po narození mámě na břicho

Přidejte Vaše fotky k porodnici Slaný.>

Děti z porodnice Slaný

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti narozené v porodnici Slaný
Kevin1234 Anicka 52 cm, 4g 18.05.2019
Moneline Nevíme neznámé 20.03.2019
Jitka Jakšová Miroslav neznámé 04.03.2019
misa1990 Velvary Jindřich
52 cm, 4020g 01.02.2019
Monika.M17 Kristián neznámé 15.12.2018
PetraT94 Tomášek 52 cm, 3490g 12.10.2018
Alešík2018 Aleš
49 cm, 2320g 30.09.2018
Gregor Lenešice Lenešice Jiří Sedláček
3740g 22.09.2018
lamune Karel
50 cm, 3400g 22.08.2018
Klariena Tadeáš
52 cm, 4600g 17.08.2018
amosek17 KAROLINA
51 cm, 3380g 31.07.2018
Iveta Dzurková Soňa Dzurková
50 cm, 3000g 28.07.2018
Evlijah Tobias Brynda
49 cm, 3500g 16.07.2018
Kusniaro Maruška
48 cm, 2920g 16.07.2018
Kachnička1984 Toníček 51 cm, 3300g 24.06.2018
NikaPar Dobroměřice Martin
48 cm, 3400g 16.06.2018
WendyJanaMarie Jana Marie
50 cm, 3390g 25.05.2018
Ivanakankova Klára Peskova
49 cm, 3040g 04.05.2018
Lucie Laksová Kubíček
52 cm, 3g 28.04.2018
VerunkaM5 Verunka
51 cm, 3520g 14.04.2018

Rodily v porodnici Slaný

Chystají se rodit v porodnici Slaný

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici Chystám se rodit v porodnici Slaný (přidat na profil) »

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Slaný?