Aquapalace Čestlice - testy

4781
21.7.21 09:22

Aquapalace Čestlice - testy

Ahoj,

prosím, máte někdo aktuální informace, jak je to s testováními / potvrzeními v Čestlicích?
Já jsem otestována ze zaměstnání, takže jsem si vyplnila čestní prohlášení, co mají na svých stránkách. Ale co děti, když je otestuji doma, a napíšu jim nějaké své čestné prohlášení, je to ok? (Na stránkách je pro děti jenom tiskopis, kde se potvrzuje, že byly testovány ve škole, což je teď pasé…) Nebo je budou chtít otestovat tam? Nerada bych minula doma 4 testy zbytečně…

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13146
21.7.21 09:35

Byli jsme v nedeli, a nic nechteli. Jen se zeptali zda mame test, nebo jsme ockovani. Ale nic jsme neukazovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 09:37

Mely by stacit domaci testy? U nas chteji bud potvrzeni o ockovani, PCR nebo antigenni z nemocnice nebo ze zamestnani, protoze tam se to pry take hlasi hygiene. Domaci neuznavaji. A k pokladnam pousti teprve az se prokazes nejakym lejstrem. Byli jsme cca pred 14 dny, ale nejde o Cestlice.

• Citovat
  • Nahlásit
30891
21.7.21 09:39
@Anonymní píše:
Mely by stacit domaci testy? U nas chteji bud potvrzeni o ockovani, PCR nebo antigenni z nemocnice nebo ze zamestnani, protoze tam se to pry take hlasi hygiene. Domaci neuznavaji. A k pokladnam pousti teprve az se prokazes nejakym lejstrem. Byli jsme cca pred 14 dny, ale nejde o Cestlice.

Domaci testy nikde nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70027
21.7.21 09:50

Kluk zamával mobilem, na kterém byl papír s propozicema k atletickému závodu a prošlo to bez problémů. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
21.7.21 09:55
@Lama Lama píše:
Kluk zamával mobilem, na kterém byl papír s propozicema k atletickému závodu a prošlo to bez problémů. :jazyk:
:lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9020
21.7.21 09:56
@Lama Lama píše:
Kluk zamával mobilem, na kterém byl papír s propozicema k atletickému závodu a prošlo to bez problémů. :jazyk:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3533
21.7.21 09:57

@vokishka Mně zatím stačily úplně všude. Ty normální antigenní z lékárny. Jen se přitom natáčím, abych to měla s datumem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6728
21.7.21 10:11

Já byla na začátku měsíce v aqalandu Moravia a stačilo čestné prohlášení o testování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
21.7.21 10:18

Všude stačí čestné prohlášení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16066
21.7.21 10:18

@J_Doe Tady to mas v ysvetlene https://covid.gov.cz/…a-nemoc-test
Samotest muze byt provedeny na miste (ne doma). Pokud tam nedojde kontrola z Hygieny nebo PCR, tak to nikdo nezjisti. Ale nahoda je bl-bec :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
21.7.21 10:19

Super, děkuji všem.
Domácé testy a čestné prohlášení vyhrávají! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...