Vaše oblíbené hrady a zámky

749
21.7.21 08:18

Vaše oblíbené hrady a zámky

Servus ženský,
je léto a určitě jste některá vyrazila na nějaký hrad nebo zámek anebo zříceninu a opevnění. Jestli jste nějakou tuto památku navštívili, tak nám to tu vepsati můžete a můžete nám i říci výhody a nevýhody této památky. Ženský pište!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2074
21.7.21 09:39

Zdar Ženska, konkurujes soutezi emimina? :lol:

Ja teda hrady a zamky obecne povazuju za takovy umely cil nejakeho vyletu, protoze stejne neudrzim celou historii a la: puvodne zde stala tvrz, ale pani ze Zemanova ji prebudovali na rane renesancni zamek, to ale neuvidite, protoze se to pak cele zbouralo… ale budiž. Kdyz uz, tak me kdysi bavily jihoceske hrady a zamky, protoze me bavila historie a Rozmberkove v ni hrali vyznamnou ulohu.

Interier me bavil na zamku Loučeň, je krasne zachovaly z pocatku 20.stoleti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
21.7.21 10:02
@FlorenceF Jenkins píše:
Zdar Ženska, konkurujes soutezi emimina? :lol:

Ja teda hrady a zamky obecne povazuju za takovy umely cil nejakeho vyletu, protoze stejne neudrzim celou historii a la: puvodne zde stala tvrz, ale pani ze Zemanova ji prebudovali na rane renesancni zamek, to ale neuvidite, protoze se to pak cele zbouralo… ale budiž. Kdyz uz, tak me kdysi bavily jihoceske hrady a zamky, protoze me bavila historie a Rozmberkove v ni hrali vyznamnou ulohu.

Interier me bavil na zamku Loučeň, je krasne zachovaly z pocatku 20.stoleti

Pane Bože! Co tys za člověka!? 8o Jsi tu jen dva měsíce a již máš třikrát více příspěvků než já 8o a z toho skoro všecky se srdíčkem 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2074
21.7.21 10:05
@JohanaRottova píše:
Pane Bože! Co tys za člověka!? 8o Jsi tu jen dva měsíce a již máš třikrát více příspěvků než já 8o a z toho skoro všecky se srdíčkem 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o!

To je, vid :lol: husťarna 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
943
21.7.21 10:10

My byli letos kolem Brna. Bítov, Lednice, Vranov nad Dyjí. Za mě nejhezčí asi Hazmburk a Hluboká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69971
21.7.21 10:36
@JohanaRottova píše:
Pane Bože! Co tys za člověka!? 8o Jsi tu jen dva měsíce a již máš třikrát více příspěvků než já 8o a z toho skoro všecky se srdíčkem 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o!

NO tak když chceš dostat křidýlka z emimina zadarmo, tak se musíš sakraotáčet. :nevim: Ale zas se jí neutopí dítě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2074
21.7.21 10:41
@Lama Lama píše:
NO tak když chceš dostat křidýlka z emimina zadarmo, tak se musíš sakraotáčet. :nevim: Ale zas se jí neutopí dítě. :kytka:

Ty wee, žebříčky jsou ale jina liga :,( to chce celyho cloveka a ne blejt, jak te co kde napadne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69971
21.7.21 10:46
@FlorenceF Jenkins píše:
Ty wee, žebříčky jsou ale jina liga :,( to chce celyho cloveka a ne blejt, jak te co kde napadne :nevim:

NO a kolik máš doma křidýlek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2074
21.7.21 13:09
@Lama Lama píše:
NO a kolik máš doma křidýlek?

No zadny 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69971
21.7.21 13:13
@FlorenceF Jenkins píše:
No zadny 8o

Já teda už jedno slíbila bagristový, ale druhý bych ti mohla věnovat. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2074
21.7.21 13:46
@Lama Lama píše:
Já teda už jedno slíbila bagristový, ale druhý bych ti mohla věnovat. :andel:

Tak jo, harant bude nadsenej :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22255
21.7.21 13:58

Bych se upsala. Favorit jsou Trosky, je z nich nádherný výhled do krajiny. A ze zahraničních Eilean Donan Castle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
21.7.21 15:10
@divine woman píše:
Bych se upsala. Favorit jsou Trosky, je z nich nádherný výhled do krajiny. A ze zahraničních Eilean Donan Castle.

Dobré je Kokořínsko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36006
21.7.21 20:03
@JohanaRottova píše:

Zkus nepoužívat výkřik servus, ženský a třeba ti někdo taky přihodí srdíčko. A hlavně piluj češtinu, tam je to hodně slabé, to ti bodiky neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2074
21.7.21 21:25
@inkakřivák píše:
Zkus nepoužívat výkřik servus, ženský a třeba ti někdo taky přihodí srdíčko. A hlavně piluj češtinu, tam je to hodně slabé, to ti bodiky neudělá.

Neee, ten styl ma tady svuj fanclub :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat