Reklama

Ascites u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

loverose
Kecalka 150 příspěvků 23.11.09 18:24
Ascites u miminka

Ahoj holky,
tak jsem minule založila špatné téma - něco jako tekutina v děloze. Bohužel jsem špatně pochopila doktora a dnes mi v Brně oznámili, že tu tekutinu má v bříšku můj malý prcek v bříšku. :-(
Ve zprávě mám napsáno ascites v oblasti jater síly 12mm. Jsem ve 33.tt. Malý už je velký, má přes 2kg.
Za 14 dní jedu na kontrolu a pokud se to zhorší, tak mi zrovna udělají císaře.
Nezažila jste to některá? Co to může znamenat? :-( :kytka:

Reklama

Reakce:

loverose
Kecalka 150 příspěvků 23.11.09 18:30

Jo ještě jsem chtěla dodat, že jinak je vše naprosto OK. Byla jsem i na amniocentéze a také OK.
Do teď bylo vše v pořádku. Říkal, že to může být nějaká infekce, možná jsem něco chytla od zvířat.

Kakika
Extra třída :D 14893 příspěvků 23.11.09 22:19

ach jo, s tím tedy zkušenost nemám (naštěstí), ale jsem chtěla napsat, že moc držím palečky, aby to bylo v pohodě. Dobře, že už je malý veliký, aspoň má dost sil a nebyl by to zas tak velký problém, kdyby přišel na svět o chvilku dřív. Tak hlavně klid, aby se to nijak nezhoršovalo. Snad tu někdo napíše své pozitivní zkušenosti.

loverose
Kecalka 150 příspěvků 24.11.09 07:51

děkuji :kytka: :cry:

Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.11.09 08:37

Ahojky! držím palce ať to zvládnete a je vše brzy ok. Netuším přesně o co jde ale bývá to příznak zánětu.. :cry:

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.09 09:05
loverose píše:
Ahoj holky,
tak jsem minule založila špatné téma - něco jako tekutina v děloze. Bohužel jsem špatně pochopila doktora a dnes mi v Brně oznámili, že tu tekutinu má v bříšku můj malý prcek v bříšku. :-(
Ve zprávě mám napsáno ascites v oblasti jater síly 12mm. Jsem ve 33.tt. Malý už je velký, má přes 2kg.
Za 14 dní jedu na kontrolu a pokud se to zhorší, tak mi zrovna udělají císaře.
Nezažila jste to některá? Co to může znamenat? :-( :kytka:

Ahoj,podívej se na tyhle stránky,pokaždé když něčemu nerozumím,snažím se to vyčíst tady. http://www.porodnice.cz/…node/Ascites

maarlenka
Povídálka 13 příspěvků 30.05.11 09:21

Ahoj, vím, že jsi tento příspěvek psala již v roce 2009, byla bych moc ráda jak to ve vašem pípadě s miminkem dopdlo. Stalo se nám totiž to stejné ve 24 týdnu a mělo to hodně smutný konec.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >