Ascites u miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
loverose
Kecalka 150 příspěvků 23.11.09 18:24
Ascites u miminka

Ahoj holky,
tak jsem minule založila špatné téma - něco jako tekutina v děloze. Bohužel jsem špatně pochopila doktora a dnes mi v Brně oznámili, že tu tekutinu má v bříšku můj malý prcek v bříšku. :-(
Ve zprávě mám napsáno ascites v oblasti jater síly 12mm. Jsem ve 33.tt. Malý už je velký, má přes 2kg.
Za 14 dní jedu na kontrolu a pokud se to zhorší, tak mi zrovna udělají císaře.
Nezažila jste to některá? Co to může znamenat? :-( :kytka:

Reakce:
loverose
Kecalka 150 příspěvků 23.11.09 18:30

Jo ještě jsem chtěla dodat, že jinak je vše naprosto OK. Byla jsem i na amniocentéze a také OK.
Do teď bylo vše v pořádku. Říkal, že to může být nějaká infekce, možná jsem něco chytla od zvířat.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15022 příspěvků 23.11.09 22:19

ach jo, s tím tedy zkušenost nemám (naštěstí), ale jsem chtěla napsat, že moc držím palečky, aby to bylo v pohodě. Dobře, že už je malý veliký, aspoň má dost sil a nebyl by to zas tak velký problém, kdyby přišel na svět o chvilku dřív. Tak hlavně klid, aby se to nijak nezhoršovalo. Snad tu někdo napíše své pozitivní zkušenosti.

loverose
Kecalka 150 příspěvků 24.11.09 07:51

děkuji :kytka: :cry:

Sluníčko1005
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 24.11.09 08:37

Ahojky! držím palce ať to zvládnete a je vše brzy ok. Netuším přesně o co jde ale bývá to příznak zánětu.. :cry:

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.09 09:05
loverose píše:
Ahoj holky,
tak jsem minule založila špatné téma - něco jako tekutina v děloze. Bohužel jsem špatně pochopila doktora a dnes mi v Brně oznámili, že tu tekutinu má v bříšku můj malý prcek v bříšku. :-(
Ve zprávě mám napsáno ascites v oblasti jater síly 12mm. Jsem ve 33.tt. Malý už je velký, má přes 2kg.
Za 14 dní jedu na kontrolu a pokud se to zhorší, tak mi zrovna udělají císaře.
Nezažila jste to některá? Co to může znamenat? :-( :kytka:

Ahoj,podívej se na tyhle stránky,pokaždé když něčemu nerozumím,snažím se to vyčíst tady. http://www.porodnice.cz/…node/Ascites

maarlenka
Povídálka 13 příspěvků 30.05.11 09:21

Ahoj, vím, že jsi tento příspěvek psala již v roce 2009, byla bych moc ráda jak to ve vašem pípadě s miminkem dopdlo. Stalo se nám totiž to stejné ve 24 týdnu a mělo to hodně smutný konec.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >