Ascites u miminka

156
23.11.09 18:24

Ascites u miminka

Ahoj holky,
tak jsem minule založila špatné téma - něco jako tekutina v děloze. Bohužel jsem špatně pochopila doktora a dnes mi v Brně oznámili, že tu tekutinu má v bříšku můj malý prcek v bříšku. :-(
Ve zprávě mám napsáno ascites v oblasti jater síly 12mm. Jsem ve 33.tt. Malý už je velký, má přes 2kg.
Za 14 dní jedu na kontrolu a pokud se to zhorší, tak mi zrovna udělají císaře.
Nezažila jste to některá? Co to může znamenat? :-( :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
156
23.11.09 18:30

Jo ještě jsem chtěla dodat, že jinak je vše naprosto OK. Byla jsem i na amniocentéze a také OK.
Do teď bylo vše v pořádku. Říkal, že to může být nějaká infekce, možná jsem něco chytla od zvířat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15785
23.11.09 22:19

ach jo, s tím tedy zkušenost nemám (naštěstí), ale jsem chtěla napsat, že moc držím palečky, aby to bylo v pohodě. Dobře, že už je malý veliký, aspoň má dost sil a nebyl by to zas tak velký problém, kdyby přišel na svět o chvilku dřív. Tak hlavně klid, aby se to nijak nezhoršovalo. Snad tu někdo napíše své pozitivní zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
24.11.09 07:51

děkuji :kytka: :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.09 08:37

Ahojky! držím palce ať to zvládnete a je vše brzy ok. Netuším přesně o co jde ale bývá to příznak zánětu.. :cry:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
NumLock
24.11.09 09:05
loverose píše:
Ahoj holky,
tak jsem minule založila špatné téma - něco jako tekutina v děloze. Bohužel jsem špatně pochopila doktora a dnes mi v Brně oznámili, že tu tekutinu má v bříšku můj malý prcek v bříšku. :-(
Ve zprávě mám napsáno ascites v oblasti jater síly 12mm. Jsem ve 33.tt. Malý už je velký, má přes 2kg.
Za 14 dní jedu na kontrolu a pokud se to zhorší, tak mi zrovna udělají císaře.
Nezažila jste to některá? Co to může znamenat? :-( :kytka:

Ahoj,podívej se na tyhle stránky,pokaždé když něčemu nerozumím,snažím se to vyčíst tady. http://www.porodnice.cz/…node/Ascites

• Citovat
  • Nahlásit
13
30.5.11 09:21

Ahoj, vím, že jsi tento příspěvek psala již v roce 2009, byla bych moc ráda jak to ve vašem pípadě s miminkem dopdlo. Stalo se nám totiž to stejné ve 24 týdnu a mělo to hodně smutný konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
18.12.19 16:33
@maarlenka píše:
Ahoj, vím, že jsi tento příspěvek psala již v roce 2009, byla bych moc ráda jak to ve vašem pípadě s miminkem dopdlo. Stalo se nám totiž to stejné ve 24 týdnu a mělo to hodně smutný konec.

Dobrý den,
Psala jste příspěvek v roce 2011. Mohla by jste prosím napsat jak to ve vašem případě s miminkem dopadlo? Já mám stejný problém a jsem ve 26 týdnu. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat