Jak poznat hemeroidy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 07:46
Asi hemeroidy?

Ahoj, chci vás poprosit o radu. Týden mám takový delikátní problém a myslím si, že jde o hemeroidy. Žádné krvácení nic, jen občasné lehké svědění nebo píchání, ale minimálně. Nic méně včera se mi u řitního otvoru udělala taková bulka, spíš se zvětšila. Vadí mi to především pociťově. Chci se objednat k lékaři, ale všude je dost plno. Myslíte, že by prozatím pomohla nějaká mastička z lékárny nebo tak něco?

Díky moc.

Přečtěte si článek: Co pomáhá na hemoroidy v těhotenství?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 08:06

Často na ně pomůže mastička z dubové kůry a nebo rovnou odvar z ní, ze kterého se dělají sedavé koupele.

Janule87
Kecalka 133 příspěvků 16.11.18 08:09

Ahoj, trpím na to teď docela dost, bolí to i když curam :-( mazu gelem z dubové kůry a vždy při mazání se tu boulicku snažím jakoby zatlačit.ten gel maji bez předpisu asi za 40kc v lékárně a mě teda docela ulevuje

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 16.11.18 08:32

Ahoj, pokud se bulka udělala náhle, je tmavší, do fialova (ne růžová), velikosti hrášku až malé švestky, vypadá to na akutní perianalni trombozu. Muže sama odeznít, ale je to na dlouho (cca 2 měsíce) - bude tam pak pravděpodobně prolaps kůže (visící kůžička). Nejlépe zajít nejpozději do tři dnů od vzniku problému na nějaké proktologicke pracoviště - na soukromých pracovištích tě vezmou ihned (nebo další den), doporučuji třeba CHIMARE, pan doktor Martin Kouda.

Váš příspěvek
Reklama