Asi jsem přišla na nevěru

Anonymní
16.9.20 13:20

Asi jsem přišla na nevěru

Ahoj, jdu se sem vypovídat a pro radu, protože jsem zoufalá. Mám přítele, máme syna (rok a třičtvrtě). Někdy na jaře jsme měli takové krušnější období, dost jsme se hádali. Po jedné dost hnusné hádce jsem si říkala, že už nemám co ztratit, protože chci od něj odejít, a podívala jsem se mu do telefonu, protože jsem už delší dobu měla nějaké tušení, tak jsem chtěla případně další důvod k odchodu. Tušení bylo samozřejmě správné, našla jsem zprávy nějaké slečny, posílala mu i nahé fotky atd. Ze zpráv jsem pochopila, že i něco bylo, zřejmě „jen“ dvakrát. Udeřila jsem na něj, čuměl jak péro, ale pak to přiznal. Začal mě prosit o odpuštění, že to zvládneme, že toho lituje a bla bla. Zůstala jsem s ním nejdřív hlavně kvůli synovi, ale pak i kvůli sobě, mám ho ráda a říkala jsem si, že třeba prostě udělal chybu, které lituje atd. A že to zkusím překousnout. No byla jsem blbá a naivní.
Teď se situace zřejmě opakuje, protože poslední dobou je opět mezi námi dusno, mě dělá žárlivé výstupy, že určitě někoho mám, že si furt s někým píšu a bůhví co tu dělám, když má noční. Takhle mě totiž podezíral tenkrát a já pak zjistila, že to on má máslo na hlavě a vtipně dělal scény on mě. Nikoho nemám, v životě jsem ho nepodvedla.
Takže jsem se dnes podívala znovu do telefonu. Ani minule, ani dnes na to nejsem pyšná, ale prostě mě zas užíraly pochybnosti. A opět jsem našla, tušení bylo opět správné. Zatracená ženská intuice. Zřejmě je to jiná slečna, dost se mu nabízela, posílala fotky, zřejmě spolu něco měli, protože psala o výčitkách svědomí. Nejhorší ale přišlo, když tam bylo, že mu poslala video svého syna o tom, že už chodí. Pak nějaké další info o něm, že teď byl nemocný atd. To nejhorší je, že se jmenuje stejně jako můj přítel. Člověk nemusí být moc paranoidní, aby si dal jedna a jedna dohromady. Podle mých selských počtů otěhotněla někdy kolem mého porodu, pokud nerodila předčasně nebo pokud to dítě nezačalo chodit pozdě. Prostě to beru tak, že když začal chodit, je mu cca rok dejme tomu. Hnus. Pak jsem mobil odhodila a neměla sílu číst dál, bůhví co bych ještě našla, tohle mi stačilo.
Teď jak si to čtu, tak vlastně ani nevím, co bych tu chtěla dostat za jinou radu než „kopni ho dopr* a odejdi od něj“. To stejné bych radila kamarádce taky, ale najednou prostě všechny moje zásady troskotaj a já dneska nedokážu vůbec přemýšlet a nejsem schopná ničeho. Jen tu sedím a bulím celý den. On ráno odjel s tátou na ryby (haha bůhví jestli), přijede až zítra odpoledne a já mam čas se v tom plácat.
Omlouvám se za román, jestli to někdo dočetl, tak děkuju aspoň za přečtení.
Kdo máte stejnou zkušenost, jak jste to prosím zvládly, odpustily jste znovu, nebo už ne? Připadám si ponížená (opět), sebevědomí na bodu mrazu, spíš už těžce pod nulou. Doma nemusel nic dělat, starala jsem se o dítě i domácnost, nic mu nechybělo. A stejně šel jinam. Chvíli jsem rozhodnutá odejít, pak zas pochybuju. Bych si nafackovala.
Prosím anonym, je to citlivé a stydím se.

Edit: ještě nevím, jestli na něj mám udeřit hned, jak přijede, a nebo počkat a ještě zkusit znovu kouknout do telefonu, abych měla případně další důkazy jak to mezi nimi bylo, moc jsem toho přečíst nestihla. Co byste dělaly vy?

Příspěvek upraven 16.09.20 v 13:27

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
273
16.9.20 13:26

Jsi tak hodná…hned si najdeš někoho kdo si tě bude vážit…jo řeknu to vykašli se na něj a jdi k rodičům jestli můžeš…je to záletník nejspíš má na krku ještě dítě o kterým ani nevíš…takovej se nezmění…manželé nejste? vyživovací povinost má předpokládám…jdi a hledej štěstí jinde jsou i věrní muži :hug: hodně štěstí a odvahy přeju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
16.9.20 13:27

Ja si myslim ze tohle bude delat porad. Asi bych odesla. Kdyby se to stalo jednou tak budis. Jeste se to da překousnout. Ale pokud je to uz dvakrat a víckrát uz se neda omluvit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
16.9.20 13:29

Prosím, seber zbytek svoji důstojnosti a kopni ho do pr.dele. :poblion: :pocitac: Přece v tomhle nechceš žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5683
16.9.20 13:30

Zije druhy zivot jinde, to se take stava.Ted zalezi na Tobe, zda-li tobudes tolerovat ci ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
16.9.20 13:32

Holka, ten se nezmění :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1781
16.9.20 13:33

Tak hlavně mu to napiš že to vše víš.. Abys mu osladila trošku ty ryby 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 13:35

Děkuju za reakce, já tohle všechno vím, jen prostě nevím jak se sebrat a odejít. Rozum mi radí to stejné co vy.
Holky a chápaly byste to s tim videem syna a jeho jménem stejně jako já? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
273
16.9.20 13:35
@david85lbc píše:
Tak hlavně mu to napiš že to vše víš.. Abys mu osladila trošku ty ryby 😂

A nebo má spíš čas se zbalit a v klidku odejít :nevim: taky řešení, na co čekat že :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15536
16.9.20 13:36

*grabs popcorn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
16.9.20 13:37

Pak je jedna moznost najit si milence. Ale podle toho co pises tak ani nemate moc dobrej vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
16.9.20 13:38
@Anonymní píše:
Děkuju za reakce, já tohle všechno vím, jen prostě nevím jak se sebrat a odejít. Rozum mi radí to stejné co vy.
Holky a chápaly byste to s tim videem syna a jeho jménem stejně jako já? :,(

Musí ti být hrozně, je to až moc velká náhoda :(…seber odvahu a jdi.Za sebe nemohla bych být s takovým člověkem…už vůbec jedna nevěra by mi vadila…když miluješ nepodvádíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5683
@Anonymní píše:

Je tam videt podoba? Tak te zenske zavolej a zeptej se ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@jannina1 já z toho právě nestihla vyčíst, jestli to bylo jednorázově, nebo jestli za ní prostě nějak pravidelně jezdí třeba. Jestli se vídá s tim synem nebo jak to je.

@david85lbc to jsem původně chtěla, ale bojim se, že smaže vše, co má případně v telefonu a už nic dalšího nebudu vědět a zas mi bude lhát a nějak mi to zase rozmluví. A taky je mi jasný, že by hned dneska přijel a to nechci, chci být sama a srovnat si v hlavě, co mám udělat.

• Citovat
  • Nahlásit
1781
16.9.20 13:39
@Anonymní píše:

Ačkoliv nejsem holka tak ve výsledku je to jedno.. Máš doma zarlivyho paranoidního kurevnika který dle popisu je línej jak ves.. Sbal mu kufry ať si ho ta druhá krasava užije… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama