7DPO je to ryska?

Anonymní
18.3.21 08:59

Asi ryska, že? :-)

Vím, že je brzy na to testovat, jsem 7DPO, ale je tu spousta praštěnych dotazu, tak můj se snad ztratí.. :-D Je to asi ryska, že? :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
133
18.3.21 09:04

Ahoj, taky jsem testovací blázen, ale myslím si, že je to ryska, já našla ducha až 10DPO, který nešel pořádně ani vyfotit :) je to hrozný, ale musíš vydržet :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1195
18.3.21 09:25
@Anonymní píše:
Vím, že je brzy na to testovat, jsem 7DPO, ale je tu spousta praštěnych dotazu, tak můj se snad ztratí.. :-D Je to asi ryska, že? :-)

7dpo duch ani byt nemuze, embryo se teprv touhle dobou uhnizi a nez se dostane HCG do moci, tak to 2-3 dny trva… ale i na testu je jasne videt i ryska, takze vydrz.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17300
18.3.21 09:26

7dpo to může být jenom ryska :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62979
18.3.21 09:31

Negat test.. Nemůžeš v tomto okamžiku čekat nic jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 09:37

Ano, ano, já si to myslela. Vydržím a děkuji holky, že jste takovou hloupostí ztrácely čas.. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
16021
18.3.21 09:37
@Anonymní píše:
Vím, že je brzy na to testovat, jsem 7DPO, ale je tu spousta praštěnych dotazu, tak můj se snad ztratí.. :-D Je to asi ryska, že? :-)

Jo, nic jiného to být nemůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 13:43

Test pepino

Ahoj holky, taky tu mám pro vás jeden test. Příběh je následující : o miminko se úplně nesnažíme, ale ani nechraníme. Před 2 dny jsem hnědě špinila a včera jsem zvracela po kávě, nejak mi nesedla. Přítel mě nahlodal tehotenstvim a tak jsem jela do drogerie pro test pepino a dnes si ho udělala, do 2 minut se nic neukazalo a šla jsem vyvenčit psa, když jsem se vrátila po 10 minutách, vykouklo na mě toto. Ms mám dostat až v neděli. Moje otázka nezní zda vidíte ducha nebo ne, spíš jestli je pepino spolehlivý a jestli děla běžně duchy po limitu ikdyž těhotná nejste.
Dekuji všem za odpovědi, jsem z toho nějaká v šoku, je to poprvé co jsem dělala tehotensky test.

• Citovat
  • Nahlásit
133
18.3.21 13:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky, taky tu mám pro vás jeden test. Příběh je následující : o miminko se úplně nesnažíme, ale ani nechraníme. Před 2 dny jsem hnědě špinila a včera jsem zvracela po kávě, nejak mi nesedla. Přítel mě nahlodal tehotenstvim a tak jsem jela do drogerie pro test pepino a dnes si ho udělala, do 2 minut se nic neukazalo a šla jsem vyvenčit psa, když jsem se vrátila po 10 minutách, vykouklo na mě toto. Ms mám dostat až v neděli. Moje otázka nezní zda vidíte ducha nebo ne, spíš jestli je pepino spolehlivý a jestli děla běžně duchy po limitu ikdyž těhotná nejste.
Dekuji všem za odpovědi, jsem z toho nějaká v šoku, je to poprvé co jsem dělala tehotensky test.

ahoj…no ono asi záleží jak komu :lol: přiznám se, že mě jednou falešnáka udělal… ale někdo je s ním spokojený, tak so vyber :) kolik jsi dní po ovulaci??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 13:48
@Pufii píše:
ahoj…no ono asi záleží jak komu :lol: přiznám se, že mě jednou falešnáka udělal… ale někdo je s ním spokojený, tak so vyber :) kolik jsi dní po ovulaci??

Ahoj dekuji za odpověď, jak jsem psala, vyloženě se nesnažíme, takže ovulaci nehlídám, každopádně já mám ovulaci bolestivou, takže když jsem se teď Mrkla kdy asi byla, tak bych měla být 11. den po ovulaci

• Citovat
  • Nahlásit
133
18.3.21 13:50
@Anonymní píše:
Ahoj dekuji za odpověď, jak jsem psala, vyloženě se nesnažíme, takže ovulaci nehlídám, každopádně já mám ovulaci bolestivou, takže když jsem se teď Mrkla kdy asi byla, tak bych měla být 11. den po ovulaci

No to by mohlo dušíku odpovídat, udělej za 2 dny a budeš chytřejší :) já teda testuji mamatestem a nebo pokud nechceš lovit duchy, zainvestuj do Clear Blue digitálu… i když mezi námi…mělo by se testovat až po vynechání MS, ale já jsem to nikdy nedodržela, protože jsem strašně nedočkavý člověk :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 13:54
@Pufii píše:
No to by mohlo dušíku odpovídat, udělej za 2 dny a budeš chytřejší :) já teda testuji mamatestem a nebo pokud nechceš lovit duchy, zainvestuj do Clear Blue digitálu… i když mezi námi…mělo by se testovat až po vynechání MS, ale já jsem to nikdy nedodržela, protože jsem strašně nedočkavý člověk :D

Dekuji ti moc :oops:
Já mám prave lékárnu dal, tak jsem vzala první test co se nemanul, s tím, že bude určitě negativní. Chtěla jsem se jen utvrit v tom, že to spineni a zvracení s tím nemělo nic společného. Jinak by mě nenapadlo testovat bez spozdeni ms :lol:
Kdyby mě přítel nenahlodal, tak mě to ani nenapadne a teď jsem nahlodana ještě více :lol:
Takhle nečekané miminko by bylo hezké překvapeni, měla bych radost, hned po tom co bych vstřebala ten šok :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
133
18.3.21 13:55
@Anonymní píše:
Dekuji ti moc :oops:
Já mám prave lékárnu dal, tak jsem vzala první test co se nemanul, s tím, že bude určitě negativní. Chtěla jsem se jen utvrit v tom, že to spineni a zvracení s tím nemělo nic společného. Jinak by mě nenapadlo testovat bez spozdeni ms :lol:
Kdyby mě přítel nenahlodal, tak mě to ani nenapadne a teď jsem nahlodana ještě více :lol:
Takhle nečekané miminko by bylo hezké překvapeni, měla bych radost, hned po tom co bych vstřebala ten šok :lol:

no držím ti palce, ať to dopadne, tak jak ty chceš!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
18.3.21 17:58

Odečítaní testu po limitu ber jako naprosto negativni výsledek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...