Asistent pedagoga kurz přes prázdniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 15:44
asistent pedagoga kurz přes prázdniny

Ahoj holky, neví někdo, kde se dá udělat kurz asistenta pedagoga přes prázdniny v Brně, nic nemůžu najít? nabídli mi práci ve školce, ale musím si tento kurz udělat, a já hledám a nic. děkuji

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 2 inzeráty 27.06.19 17:10

Koukni na vzdělávání všem. cz nebo tak nějak. Tam je kurzů spousta, určitě by ti to našel i google. Ono hledat něco s začátkem za pár dní je vždycky poněkud problém. I kdyby kurz byl, což určitě je, tak už může být dávno plný. Nevím, jak ti mohli nabídnout místo, když nemáš potřebné vzdělání. Pokud to máš tímto podmíněné, tak hledej třeba i v jiných městech a dojizdela bys. Výuka nebývá každý den.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 46270 příspěvků 27.06.19 20:51

@chaela to je bezna praxe, ze asistentky dodelavaji kurz, kdyz vykonavaji praci AP.
Sama jsem nastoupila tri roky zpet a nasledne dodelala kvalifikaci. Je fakt, ze jsem mela prvni semestr VS hotovy (reditelka uznala, ze jsem studentka PF), kdyz jsem zacala delat AP.
Kurz jsem dodelala behem pul roku.
Na kurzu byla tretina holek, ktere davno delaly AP.

chaela
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 2 inzeráty 27.06.19 20:56

@Kelsey Aha, to jsem netušila. Pokud to jde, tak proč ne. Pro mě jen dobře :) zvažovala jsem, že bych si ten kurz udělala, ale vhodné podmínky na to budou nejspíš až v době, kdy bych už měla pracovat. Tak by to teoreticky mohlo jít skloubit.

laducha
Generální žvanilka 22639 příspěvků 27.06.19 20:57

Já nastupovala v lednu (pár let zpátky), s podmínkou, že si dodělám první možný kurz. Začínala jsem 17.1.. Dojížděla jsem docela daleko, u nás otevírali kurz pak až od září.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 46270 příspěvků 27.06.19 21:28

Tez jsem jezdila daleko na kurz, dlouho jsem na nej cekala. Byla jsem nahradnik 2×.
Bydlim na Morave a jezdila jsem do Berouna, protoze u nas bylo vse obsazeno.
Ale absolvovala jsem kurz primo u zakladatele kurzu.
Ted uz je mi k nicemu, ze mam jinou kvalifikaci, ale super zkusenost :palec:.

Váš příspěvek
Reklama