Angličtina nejen pro samouky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
a_valcikova
Nováček 9 příspěvků 25.06.19 20:48
Angličtina nejen pro samouky

Zdravím :D Chtěla bych se zeptat. Učím se angličtinu sama doma, když dětí spí nebo nejsou doma, tedy jsem „samouk“. Právě jsem dodělala knížku: Angličtina nejen pro samouky (LEDA). Chci se zeptat čím teď pokračovat, jestli má někdo s nějakou knížkou zkušenosti? Abych si třeba nekoupila knížku, která pro mě bude moc „těžká“ a nebo naopak moc „lehká“ :) DĚKUJI

Reakce:
eva valoi
Extra třída :D 12052 příspěvků 25.06.19 21:13

Takže za sebe bych doporučila webové stránky help for english a na youtube english crown academy. Na učebnice bych se možná i vyprdla.
Jo a kdysi fungovala jakási english academy, ale nevím, jestli je to ještě aktivní.

Jana206
Nadpozemská drbna 27814 příspěvků 25.06.19 21:32

www.umimeanglicky.cz jsou taky fajn.

Učebnice s českým výkladem Angličtina pro jazykové školy 1,gramatika vysvětlena od začátku. Je to modrá učebnice.
Nejsem začátečník ani samouk, ale pomohlo mi to anglinu oprášit :mrgreen:

a_valcikova
Nováček 9 příspěvků 27.06.19 14:16

Děkuji ;)

a_valcikova
@eva valoi píše:
Takže za sebe bych doporučila webové stránky help for english a na youtube english crown academy. Na učebnice bych se možná i vyprdla.
Jo a kdysi fungovala jakási english academy, ale nevím, jestli je to ještě aktivní.

Děkuji ;)

a_valcikova
@Jana206 píše:
www.umimeanglicky.cz jsou taky fajn.Učebnice s českým výkladem Angličtina pro jazykové školy 1,gramatika vysvětlena od začátku. Je to modrá učebnice.
Nejsem začátečník ani samouk, ale pomohlo mi to anglinu oprášit :mrgreen:

Děkuji ;)

Váš příspěvek
Reklama