Kam je ještě možné se hlásit na VŠ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 15:24
Kam je ještě možné se hlásit na VŠ?

Bohužel jsem se nedostala ani na jednu VŠ..tak se chci zeptat, jestli někdo neví, o nějaké škole v Praze, kde berou bez přijímaček, nebo kde vyhlašují 2. kolo přijímacího řízení? Děkuji :)

Reakce:
Uživatel je onlineCenarius
Zasloužilá kecalka 800 příspěvků 21.06.19 15:30

Nebo jit do prace a lepe se pripravit a zkusit to za rok, nez za kazdou cenu se nekam na jakoukoliv vysku dostat. Takovy vzdelani ti nebude k nicemu a papiry z radoby vysokych ma mraky lidi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 15:35

@Cenarius ano, možná by to bylo to nejlepší řešení, ale ze všech stran slyším, jak z toho člověk vypadne, když si dá pauzu..abych byla upřímná, nejsem si jistá, co v životě vlastně chci dělat, ale mám pocit, že jsem všechny zklamala a zklamu, když místo školy půjdu pracovat..všichni mě vždycky měli za tu chytrou a bojím se reakcí lidí

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 21.06.19 15:43

Neměla by sis školu vybírat podle oboru a ne podle toho kde nejsou přijímačky? 8o To je hrozný přístup tohle. Co UJAK? Hodila by ses tam :lol:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 21.06.19 15:57
@Anonymní píše:
@Cenarius ano, možná by to bylo to nejlepší řešení, ale ze všech stran slyším, jak z toho člověk vypadne, když si dá pauzu..abych byla upřímná, nejsem si jistá, co v životě vlastně chci dělat, ale mám pocit, že jsem všechny zklamala a zklamu, když místo školy půjdu pracovat..všichni mě vždycky měli za tu chytrou a bojím se reakcí lidí

Mela jsem pauzu dva roky a nevypadla jsem z niceho, jsou to jen kecy :nevim: kdyz mas na to bunky, tak si muzes dat pauzu klidne pet let ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 24104 příspěvků 21.06.19 16:11
@Anonymní píše:
Bohužel jsem se nedostala ani na jednu VŠ..tak se chci zeptat, jestli někdo neví, o nějaké škole v Praze, kde berou bez přijímaček, nebo kde vyhlašují 2. kolo přijímacího řízení? Děkuji :)

Jakákoliv soukromá. Anebo zkus na rok jazykovku. To není špatné řešení.

Bábrdl
Generální žvanilka 24104 příspěvků 21.06.19 16:12
@Anonymní píše:
Bohužel jsem se nedostala ani na jednu VŠ..tak se chci zeptat, jestli někdo neví, o nějaké škole v Praze, kde berou bez přijímaček, nebo kde vyhlašují 2. kolo přijímacího řízení? Děkuji :)

Je mi líto, že ti to nevyšlo. Já bych na tvém místě zkusila tu jazykovku.

L23
Stálice 74 příspěvků 21.06.19 17:42

Taky si myslim, ze jazykovka je skvele reseni, budes mit certifikat, naucis se jazyk. Takhle treba akorat rok zabijes na nejakem bakalarskem oboru, ktery te nebude bavit a bude ti to k nicemu, navic vyuzijes rok bakalarskeho studia a kdybys pak sla pristi rok znovu od prvaku, nemohla bys prodluzovat, jinak bys uz platila za prekroceni studia…

g.sandova
Kelišová 5768 příspěvků 21.06.19 17:47
@Bábrdl píše:
Jakákoliv soukromá. Anebo zkus na rok jazykovku. To není špatné řešení.

Jo, to je dobrá volba. Brácha ji dělal po maturitě, nikam se nedostal a stejně moc nevěděl. Nso9nec si udelal státnice a certifikát a chytlo ho to. Šel na pedak a je z něj učitel Aj.
Já měla jazyk9vku taky v záloze, ale dostala jsem se na skolu

Vosma29
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 21.06.19 18:45

Jo jazykovka je určitě dobrá. Doporučuju ale nějakou dobrou u nás ve městě třeba byly tři ale ta jedna stála za prd. A to byla ta nejdražší :zed: už teda nefunguje :mrgreen: ale státnice a se ti můžou hodit.

Kecalka 347 příspěvků 21.06.19 22:37

A jakou máš SŠ? Určitě rok pauza neublíží, neboj… Aspoň se budeš moc líp připravit na přijímačky a něco našetřit a pak se bude studovat líp. Hele lepší dělat rok něco, co tě nebaví, než jít na nějakou školu, kterou jsi ani nikdy nechtěla a pak dělat celý život něco co tě nebaví. Určitě pokud fakt musíš z nějakého přesvědčení v září nastoupit na školu, tak jsem taky pro jazykovku nebo budou brát i různý vošky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 22:39

@Online zdravka, konkrétně zdravotnický lyceum :)

Kfětoslava
Závislačka 2916 příspěvků 22.06.19 12:27

Školu bych vybírala pouze toho, kde chci studovat, co mě baví a ne podle toho, kde je volno nebo nejsou příjímací zkoušky :? Chtít titul a je jedno kde, je na palici :zed:

g.sandova
Kelišová 5768 příspěvků 22.06.19 12:30

Zkusila bych VOS nebo tu jazykovku. VOS můžeš najít třeba i v oboru, který chces studovat.

Kecalka 347 příspěvků 22.06.19 13:15
@Anonymní píše:
@Online zdravka, konkrétně zdravotnický lyceum :)

Tak to myslím ještě najdeš nějako vosku kde tě vezmou.. nebo soukromou vš. Zkus hledat.

Váš příspěvek
Reklama