Asistent pedagoga - kurz Zlín

Smazaný anonym
24.5.17 09:48

Asistent pedagoga - kurz Zlín

Kdo nastupuje na kurz od září? Kteří už máte kurz hotový, prosím napište své zkušenosti a pracovní uplatnění.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.10.17 20:13

Obnovuji diskuzi a chtěla jsem se zeptat…dělal zde někdo Kurz asistenta pedagoga ve Zlíně nebo Kroměříži? Jezdí se tam vždy kolikrát měsíčně(myslím tím asi soboty).Kolik hod/den? Jak probíhaly záverečné zkoušky? Dá se to zvládnout, nebo je to opravdu záhul? Díky za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.17 15:45

Také bych ráda věděla info, kdo pořádá kurzy ve Zlíně, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
24.3.18 18:22

Obnovují diskuzi.Chci na kurz do KM dělal někdo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.18 09:52

Taky by me to zajimalo.
Rada bych se ptihlasila at muzu zacit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
10.4.18 15:19
@Moncamaty píše:
Taky by me to zajimalo.
Rada bych se ptihlasila at muzu zacit

Ahojky, já jsem teď práci asistenta pedagoga ve Zlíně sháněla. Ale těch možností není tolik, jak si možná myslíš. Zvlášť, když budeš mít jen kurz…To můžeš pracovat vesměs jen na té nižší úrovni asistentství a to je výplata žalostná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.18 12:40

A to jsou teda sva kurzy???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1685
11.4.18 23:09
@Joannka1 píše:
Ahojky, já jsem teď práci asistenta pedagoga ve Zlíně sháněla. Ale těch možností není tolik, jak si možná myslíš. Zvlášť, když budeš mít jen kurz…To můžeš pracovat vesměs jen na té nižší úrovni asistentství a to je výplata žalostná

To je co ta nižší úroveň? Mám jen kurz a o žádné nižší urovni nevím a peníze zas až tak žalostne nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
12.4.18 07:41
@Lucy 21 píše:
To je co ta nižší úroveň? Mám jen kurz a o žádné nižší urovni nevím a peníze zas až tak žalostne nejsou.

http://www.asistentpedagoga.cz/…-predpoklady Zde je to celkem polopaticky vysvětleno. Ta nižší úroveň je většinou pro ty, kteří mají jen kurz. A to bude nově vesměs 5 stupeň. Což je opravdu plat na houby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
12.4.18 07:42
@Moncamaty píše:
A to jsou teda sva kurzy???

Nerozumím ti, co je sva kurzy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.18 08:13

@Joannka1

Dva kurzy. preklep. promin :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.18 08:14
@Moncamaty píše:
@Joannka1Dva kurzy. preklep. promin :lol:

No ja jsem prave na materske a premyslim, ze bych si ten kurz udelala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
12.4.18 08:36
@Moncamaty píše:
No ja jsem prave na materske a premyslim, ze bych si ten kurz udelala.

Já tě chápu. Děláš to předpokládám kvůli pracovní době, která je u tohoto zaměstnání vstřícná. Má to několik ale… Já práci sehnala skoro hned (rozeslala jsem životopisy), ale jen proto, že mám Bc. z pedagogiky. Dále s kurzem nemáš moc šanci dělat asistenta s přímou pedagogickou činností (tudíž budeš mít i o dost menší plat). Na to už je potřeba SŠ, VOŠ či VŠ pedagogická. Navíc bylo mi teď u pohovoru řečeno, že ta „zlatá éra“ asistentů končí a nebude po nich taková poptávka jak dosud. A nakonec ještě jedna věc. Ve ZLíně a okolí je teď nabídek málo, oproti třeba Praze. Máš tady SŠ i UTB, kde se ped. učí a těch absolventů je moc :nevim: Nechceš zkusit radši rekvalifikační kurz Sociální práce? Tam bych to viděla o dost nadějněji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.18 14:58

No to nevim.chci si udelat kurz uz kvuli te pracovni dobe.
Mam maleho syna a prece jen kdyz uz tu pracovni dobu jen na dopo nebo do 3.ve skolce mi ho taky nechaji ppuze do 4.tak musim volit takive zamestnani, kde mi vyjdou vstric

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
12.4.18 15:10
@Moncamaty píše:
No to nevim.chci si udelat kurz uz kvuli te pracovni dobe.
Mam maleho syna a prece jen kdyz uz tu pracovni dobu jen na dopo nebo do 3.ve skolce mi ho taky nechaji ppuze do 4.tak musim volit takive zamestnani, kde mi vyjdou vstric

Chápu, jen jak píšu… Než si ten kurz uděláš - tak tu práci už opravdu nemusíš vůbec sehnat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama