Asistentka a ředitel

Anonymní
21.12.18 13:54

Asistentka a reditel

Zdravim, jak casto podle Vas(nebo ve vasem okoli) spolu neco maji asistentka a jeji nadrizeny?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

601
21.12.18 13:56

:zed: Jakou budou mít asi tak odpovědi vypovídající hodnotu ? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
21.12.18 14:00

to je asi jak predstava kolik sester spi s doktorama. jsem sestra. obcas tam nejake vztahy vznikly, ale spis lekar+lekarka=svatba a deti. hlavne clovek o tom proste nevi, kdyz to dobre taji. partner je reditel a kdyz bral novou asistentku delala jsem si srandu at mi donese fotky a udelam vyberove rizeni :mrgreen: ale vybral si starsi a silnejsi. jsem celkem v klidu. snad ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6972
21.12.18 14:01

to už je asi třetí téma za poslední dva dny o vztahu se šéfem :mrgreen: šmarja už toho chudáka konečně sbal a nám přej klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10742
21.12.18 14:03

A k čemu ti to bude anonyme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4285
21.12.18 14:27
@Lalelale píše:
to už je asi třetí téma za poslední dva dny o vztahu se šéfem :mrgreen: šmarja už toho chudáka konečně sbal a nám přej klid

To je ten starej šéf, co je milý k nové pracovní síle, že? No evidentně zanechal hluboký dojem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
21.12.18 14:34
@Michelle_M píše:
To je ten starej šéf, co je milý k nové pracovní síle, že? No evidentně zanechal hluboký dojem :lol:
:mrgreen: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8512
21.12.18 14:38
@Anonymní píše:
Zdravim, jak casto podle Vas(nebo ve vasem okoli) spolu neco maji asistentka a jeji nadrizeny?

Tak řekla bych že každá asistentka nemyslí na nic jiného než mít poměr se šéfem, od toho chodí do práce aby mu byla po ruce ne? :mrgreen: :mrgreen: Proč je tady poslední dobou každý dotaz jako anonym??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1329
21.12.18 14:39

Pracovala jsem jako sekretářka ve dvou firmách. S ředitelem jsem nespala ani s jedním. Ale v první firmě jsem přefikla ještěrkáře a ve druhé šéfa údržbářů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
21.12.18 14:44
@7.straka píše:
Pracovala jsem jako sekretářka ve dvou firmách. S ředitelem jsem nespala ani s jedním. Ale v první firmě jsem přefikla ještěrkáře a ve druhé šéfa údržbářů :mrgreen:
:D :D :D

Tak tento koment mě fakt pobavil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15466
21.12.18 15:10
@7.straka píše:
Pracovala jsem jako sekretářka ve dvou firmách. S ředitelem jsem nespala ani s jedním. Ale v první firmě jsem přefikla ještěrkáře a ve druhé šéfa údržbářů :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Tak to je dobrý úhybný manévr. Každý číhal, jak to potáhneš s říďou a ty uděláš kličku a vypálíš rybník jinde :lol: :lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1329
21.12.18 15:21

@Kakika to bys je musela vidět 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.18 15:52
@Anonymní píše:

Doufám,že ředitel včas zjistí,koho to vlastně zaměstnal.V souboji o výši IQ bys neměla šanci ani s rychlovarnou konvicí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6972
21.12.18 15:52
@Kakika píše: :mrgreen: :mrgreen:
Tak to je dobrý úhybný manévr. Každý číhal, jak to potáhneš s říďou a ty uděláš kličku a vypálíš rybník jinde :lol: :lol: :palec:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama