Asistentka a ředitel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 13:54
Asistentka a reditel

Zdravim, jak casto podle Vas(nebo ve vasem okoli) spolu neco maji asistentka a jeji nadrizeny?

Reakce:
páájaa2
Kecalka 456 příspěvků 21.12.18 13:56

:zed: Jakou budou mít asi tak odpovědi vypovídající hodnotu ? 8o

Teresa.p
Kecalka 349 příspěvků 21.12.18 14:00

to je asi jak predstava kolik sester spi s doktorama. jsem sestra. obcas tam nejake vztahy vznikly, ale spis lekar+lekarka=svat­ba a deti. hlavne clovek o tom proste nevi, kdyz to dobre taji. partner je reditel a kdyz bral novou asistentku delala jsem si srandu at mi donese fotky a udelam vyberove rizeni :mrgreen: ale vybral si starsi a silnejsi. jsem celkem v klidu. snad ;)

Lalelale
Závislačka 3164 příspěvků 21.12.18 14:01

to už je asi třetí téma za poslední dva dny o vztahu se šéfem :mrgreen: šmarja už toho chudáka konečně sbal a nám přej klid

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 21.12.18 14:03

A k čemu ti to bude anonyme?

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 21.12.18 14:27
@Lalelale píše:
to už je asi třetí téma za poslední dva dny o vztahu se šéfem :mrgreen: šmarja už toho chudáka konečně sbal a nám přej klid

To je ten starej šéf, co je milý k nové pracovní síle, že? No evidentně zanechal hluboký dojem :lol:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 21.12.18 14:34
@Michelle_M píše:
To je ten starej šéf, co je milý k nové pracovní síle, že? No evidentně zanechal hluboký dojem :lol:
:mrgreen: :palec:
arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 21.12.18 14:38
@Anonymní píše:
Zdravim, jak casto podle Vas(nebo ve vasem okoli) spolu neco maji asistentka a jeji nadrizeny?

Tak řekla bych že každá asistentka nemyslí na nic jiného než mít poměr se šéfem, od toho chodí do práce aby mu byla po ruce ne? :mrgreen: :mrgreen: Proč je tady poslední dobou každý dotaz jako anonym??

7.straka
Kecalka 365 příspěvků 21.12.18 14:39

Pracovala jsem jako sekretářka ve dvou firmách. S ředitelem jsem nespala ani s jedním. Ale v první firmě jsem přefikla ještěrkáře a ve druhé šéfa údržbářů :mrgreen:

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 21.12.18 14:44
@7.straka píše:
Pracovala jsem jako sekretářka ve dvou firmách. S ředitelem jsem nespala ani s jedním. Ale v první firmě jsem přefikla ještěrkáře a ve druhé šéfa údržbářů :mrgreen:
:D :D :D

Tak tento koment mě fakt pobavil.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15086 příspěvků 21.12.18 15:10
@7.straka píše:
Pracovala jsem jako sekretářka ve dvou firmách. S ředitelem jsem nespala ani s jedním. Ale v první firmě jsem přefikla ještěrkáře a ve druhé šéfa údržbářů :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Tak to je dobrý úhybný manévr. Každý číhal, jak to potáhneš s říďou a ty uděláš kličku a vypálíš rybník jinde :lol: :lol: :palec:
7.straka
Kecalka 365 příspěvků 21.12.18 15:21

@Kakika to bys je musela vidět 8o

smutny klaun2
Kecalka 429 příspěvků 21.12.18 15:52
@Anonymní píše:

Doufám,že ředitel včas zjistí,koho to vlastně zaměstnal.V souboji o výši IQ bys neměla šanci ani s rychlovarnou konvicí.

Lalelale
Závislačka 3164 příspěvků 21.12.18 15:52
@Kakika píše: :mrgreen: :mrgreen:
Tak to je dobrý úhybný manévr. Každý číhal, jak to potáhneš s říďou a ty uděláš kličku a vypálíš rybník jinde :lol: :lol: :palec:
:mrgreen: :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >