Zkušenost s prací místo MD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 11:37
Zkušenost s prací místo MD?

Předem podotýkám, ze jsem za MD pracivat nechtěla, ale po RD sem hkedsla praci, a jina v mem oboru nez za MD. Nebyla, tak jsem si rekla, alespoň zkusennost dobrá. Nyni se mi v te praci ale dost líbí. Chci se zeptat když mám ve smlouve, že jsem na místě do doby navratu kolegyně z MD. Kdy vám oznamili, ze se bude vracet? Doufam, ze alespon dva měsíce předem, abych si mohla hledat neco nového.

Reakce:
Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 11:47

Tak treba pokud jsou s Tebou spokojeni,tak si to nejak zaridi a zustanete tam obe ;) nejednou jsem tohle zazila a taky se casto stava,ze si maminky RD prodluzuji nebo cekaji dalsi .. a ridila bych se tim do kdy mas smlouvu :) pak treba dva mesice pred koncem bych zasla za nadrizenym jak to tedy bude,pokud Te nepredbehne :lol:

Hadumi
Extra třída :D 13762 příspěvků 21.12.18 12:08

My v práci říkáme, do kdy je RD nahlášena, takže nově nastupující ví už od začátku, na čem je.

eumedon
Extra třída :D 14608 příspěvků 21.12.18 12:38
@Anonymní píše:
Předem podotýkám, ze jsem za MD pracivat nechtěla, ale po RD sem hkedsla praci, a jina v mem oboru nez za MD. Nebyla, tak jsem si rekla, alespoň zkusennost dobrá. Nyni se mi v te praci ale dost líbí. Chci se zeptat když mám ve smlouve, že jsem na místě do doby navratu kolegyně z MD. Kdy vám oznamili, ze se bude vracet? Doufam, ze alespon dva měsíce předem, abych si mohla hledat neco nového.

Záleží na tom, jak přesně máš to máš ve smlouvě formulováno. Do doby návratu, a z MD? Tak přesně to máš ve smlouvě? Jak máš například ošetřeno, co se bude dít, když se kolegyně z MD vůbec nevrátí, ale vezme si RD?

Váš příspěvek
Reklama