Neuznání neschopenky v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 08:47
Neschopenka,neuznání v praci

Dobrý den, jsem nemocná. Jde o to, že šéf mi nechce uznat neschopenku, z nedostatku lidi na pracovišti. Volal mi ať přijdu do práce, že na moji pozici nemá kdo být.
Co byste dělaly vy?
Prosím o anonym, citlivé téma, týká se vztahu.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 19.12.18 08:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem nemocná. Jde o to, že šéf mi nechce uznat neschopenku, z nedostatku lidi na pracovišti. Volal mi ať přijdu do práce, že na moji pozici nemá kdo být.
Co byste dělaly vy?
Prosím o anonym, citlivé téma, týká se vztahu.
Šla bych do prace, no. S čím marodis?
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 19.12.18 08:55

Pokud mas neschopenku od dr a je ti špatně, tak bych byla doma. Doby, kdy jsem lezla do práce nemocná a přežívala tam, abych se následně doma složila, jsou dávno pryč

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 08:55

@kacenka.sks virózu skoro chřipku.

ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 19.12.18 08:56

pokud tu práci životně nutně potřebuješ tak jo, ale jinak bych se na to vykašlala zdraví máš jen jedno

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 19.12.18 08:56

Nechce uznat? S čím marodíš? Jestli máš třeba angínu, tak je nesmysl abys chodila do práce. Jestli nemá nikoho na tvé místo tak tam bude asi muset jít on sám. Zdraví máš jen jedno :nevim:

Uživatel je onlinejkra
Nadpozemská drbna 25928 příspěvků 19.12.18 08:56

nesla bych. jestli mas virozu, staci troche a znicis si srdce.

Aduš8
Závislačka 3050 příspěvků 19.12.18 08:57

Šéf neschopenku uznat musí, když budeš ležet v kómatu, bude ti taky volat, ať přijdeš? :lol: Personální obsazení je jen jeho osobní problém

krtek93
Neúnavná pisatelka 18050 příspěvků 19.12.18 08:59

To je ale jeho problém. On si nemá co uznávat nebo neuznávat neschopenku, tu prostě máš a basta. Možná má tak právo nechat tě zkontrolovat nebo podat podnět k prověření tý neschopenky (ale to by nemoh udělat on, dr. mu nesmí sdělovat diagnózu apod.), ale rozhodně ne „neuznat“ neschopenku. Rozhodla bych se podle zdravotního stavu a vztahů na pracovišti. Rozhodně bych se nenechala do ničeho tlačit. (dneska, po zkušenostech z minulosti - už jsem poučena).

Příspěvek upraven 19.12.18 v 09:01

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 19.12.18 09:01

Zadny takovy ze ti neuzna neschopenku neexistuje.jsi nemocna,do prace dorucis neschopenku a sef at si to zaridi jak chce.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 19.12.18 09:02
@Anonymní píše:
@kacenka.sks virózu skoro chřipku.

Pokud je to prace v kanclu, kde se muzes zavrit a uvarit si caj a mit relativni klid, tak bych sla. Jestli delas s lidmi, na urade, v obchode, ve fabrice, atd..tak bych nesla. Ale je to na tve zvazeni, jestli ti je hodne spatne tak zustan doma,to je jasné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 09:02

Zrovna dvakrát mi dobře není.Boli mě hlava,v krku,o­ci,jsem oslabená. :( Řekl mi,já vás tady ale potřebuju!

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 19.12.18 09:04

Ne nesla bych. Zdravi mam jen jedno. Tohle jsem udelala jednou. Skoncilo to tachykardii, ze me museli odvezt, protoze jsem nebyla schopna sama odejit.

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 12118 příspěvků 19.12.18 09:05

Jestli si ofevzdala neschopenku ,pujdes do prace a zrovna prijde kontrola kdo bude mit problem? :think:

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 19.12.18 09:05
@kacenka.sks píše:
Pokud je to prace v kanclu, kde se muzes zavrit a uvarit si caj a mit relativni klid, tak bych sla. Jestli delas s lidmi, na urade, v obchode, ve fabrice, atd..tak bych nesla. Ale je to na tve zvazeni, jestli ti je hodne spatne tak zustan doma,to je jasné.

Vždytˇje jedno o jakou práci jde, má neschopenku a má být doma. V neschopnosti nemá v práci co dělat. Šéf si to prostě musí zařídit jinak, to se nedá nic dělat :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >