Neuznání neschopenky v práci

Anonymní
19.12.18 08:47

Neschopenka,neuznání v praci

Dobrý den, jsem nemocná. Jde o to, že šéf mi nechce uznat neschopenku, z nedostatku lidi na pracovišti. Volal mi ať přijdu do práce, že na moji pozici nemá kdo být.
Co byste dělaly vy?
Prosím o anonym, citlivé téma, týká se vztahu.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

19.12.18 08:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem nemocná. Jde o to, že šéf mi nechce uznat neschopenku, z nedostatku lidi na pracovišti. Volal mi ať přijdu do práce, že na moji pozici nemá kdo být.
Co byste dělaly vy?
Prosím o anonym, citlivé téma, týká se vztahu.
Šla bych do prace, no. S čím marodis?
  • Nahlásit
19.12.18 08:55

Pokud mas neschopenku od dr a je ti špatně, tak bych byla doma. Doby, kdy jsem lezla do práce nemocná a přežívala tam, abych se následně doma složila, jsou dávno pryč

• Nahlásit
Anonymní
19.12.18 08:55

@kacenka.sks virózu skoro chřipku.

• Nahlásit
18441
19.12.18 08:56

pokud tu práci životně nutně potřebuješ tak jo, ale jinak bych se na to vykašlala zdraví máš jen jedno

• Nahlásit
8512

Nechce uznat? S čím marodíš? Jestli máš třeba angínu, tak je nesmysl abys chodila do práce. Jestli nemá nikoho na tvé místo tak tam bude asi muset jít on sám. Zdraví máš jen jedno :nevim:

• Nahlásit
33133

nesla bych. jestli mas virozu, staci troche a znicis si srdce.

• Nahlásit
7498
19.12.18 08:57

Šéf neschopenku uznat musí, když budeš ležet v kómatu, bude ti taky volat, ať přijdeš? :lol: Personální obsazení je jen jeho osobní problém

• Nahlásit
19603
19.12.18 08:59

To je ale jeho problém. On si nemá co uznávat nebo neuznávat neschopenku, tu prostě máš a basta. Možná má tak právo nechat tě zkontrolovat nebo podat podnět k prověření tý neschopenky (ale to by nemoh udělat on, dr. mu nesmí sdělovat diagnózu apod.), ale rozhodně ne „neuznat“ neschopenku. Rozhodla bych se podle zdravotního stavu a vztahů na pracovišti. Rozhodně bych se nenechala do ničeho tlačit. (dneska, po zkušenostech z minulosti - už jsem poučena).

Příspěvek upraven 19.12.18 v 09:01

• Nahlásit
6264
19.12.18 09:01

Zadny takovy ze ti neuzna neschopenku neexistuje.jsi nemocna,do prace dorucis neschopenku a sef at si to zaridi jak chce.

• Nahlásit
19.12.18 09:02
@Anonymní píše:
@kacenka.sks virózu skoro chřipku.

Pokud je to prace v kanclu, kde se muzes zavrit a uvarit si caj a mit relativni klid, tak bych sla. Jestli delas s lidmi, na urade, v obchode, ve fabrice, atd..tak bych nesla. Ale je to na tve zvazeni, jestli ti je hodne spatne tak zustan doma,to je jasné.

• Nahlásit
Anonymní
19.12.18 09:02

Zrovna dvakrát mi dobře není.Boli mě hlava,v krku,oci,jsem oslabená. :( Řekl mi,já vás tady ale potřebuju!

• Nahlásit
Verun83
19.12.18 09:04

Ne nesla bych. Zdravi mam jen jedno. Tohle jsem udelala jednou. Skoncilo to tachykardii, ze me museli odvezt, protoze jsem nebyla schopna sama odejit.

• Nahlásit
16834
19.12.18 09:05

Jestli si ofevzdala neschopenku ,pujdes do prace a zrovna prijde kontrola kdo bude mit problem? :think:

• Nahlásit
8512
19.12.18 09:05
@kacenka.sks píše:
Pokud je to prace v kanclu, kde se muzes zavrit a uvarit si caj a mit relativni klid, tak bych sla. Jestli delas s lidmi, na urade, v obchode, ve fabrice, atd..tak bych nesla. Ale je to na tve zvazeni, jestli ti je hodne spatne tak zustan doma,to je jasné.

Vždytˇje jedno o jakou práci jde, má neschopenku a má být doma. V neschopnosti nemá v práci co dělat. Šéf si to prostě musí zařídit jinak, to se nedá nic dělat :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama