Asistentka pedagoga v MŠ x ZŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AsiBláznivka
Kecalka 171 příspěvků 05.07.17 08:53
Asistentka pedagoga v MŠ x ZŠ

Ahoj, chci se prosim zeptat:je plat asistentky ped. v mš nižši nez asistentky pedagoga na zš? Nebo plati stejna tabulka? Moc děkuji za informaci.

Reakce:
baaruunkaa
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 05.07.17 09:18

Může a nemusí, záleží jak jsou peníze. Jinak tabulka je stejná, ale záleží do jaké třídy tě zařadí (asistenti jsou většinou 6-8 třída, viděla jsem, že někdo psal i 9).

Kelsey
Hvězda diskuse 46729 příspěvků 05.07.17 09:48

Tabulkovy plat. Jeste zalezi vzdy na reditelce, kterou platovou tridu da.
Ja mam zatim jen kvalifikacni kurz a jsem student pedagogiky, takze mam tridu/stupen 7/1.
Ale znam asistentky, ktere maji patou nebo sestou tridu. Mela jsem 14 dni zpet nabidku, sama reditelka skolky mi volala, nabizela praci ve skolce a vychazelo to stejne, jak mam ve skole.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 28559 příspěvků 05.07.17 11:18

Take to záleží na pripadnych dotacích pro skolu. V jedné skole u nás, která se zapojila do projektu EU související s inkluzi, se ty platy liší i o dva, tři tisíce kazdy měsíc. Podle toho, jak potrebuji vycerpat prostredky, aby je nemuseli vracet.
Jinak to záleží na vzdělání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.17 12:11

Prosím o anonym. Jsem asistentka ve školce a mám 7. plat. třídu. Mám maturitu a studium (kurz) pro asistenty pedagoga. Záleží na řediteli, jakou třídu přidělí. Ta se odvíjí od nejnáročnější práce, kterou zaměstnanec vykonává. Já si sama píšu týdenní plány a pak jejich hodnocení, vedu sešit, kam denně zapisuju, co jsme spolu dělali a jak se chlapeček choval. Podávám mu i medikaci a často s ním bývám sama, odcházíme na nějaké činnosti, kde chlapec ruší. Je to autista s mentální retardací a ADHD.

Váš příspěvek
Reklama