Astma?

808
11.4.06 10:04

ASTMA??!

Tak mi bylo zjištěno minulý rok astma. A znovu začínám mít pocit, že mi začíná býti hůře.
Chtěla jsem se proto zeptat, nepoužíváte na zmírnění dušnosti či kašle nějaké přírodní preparáty kromě prášků od dr.? Díky za každou radu.

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1164
11.4.06 10:52

Ahoj

Ahoj Vvik:-)

Já jsem taky zvědavá, co poradíte. Sice si myslím, že do astmatu
mám daleko, ale možná si to jenom myslím… Každopádně je to pár dní, co jsem zase začala pociťovat příchod pylové sezóny a není mi zrovna dvakrát hej. Díky za rady Gyta též od Květňátek 05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
11.4.06 11:04

Astma

Ahoj,

ja sice nemám astma (Dr. hovorí že je otázka času :o), ale ešte kým som žila na Slovensku tak ma v lete trapila alergia a kašel. Naordinovala som si kopřivovou kúru, a citila som sa lepšie. Pila som čajičky rano nalačno už ani neviem, aku dobu. Ale teraz som na nete čítala, že tak týžden v mesiaci by sa to malo pit. Pomaha organizmu upravit vnutorne prostredie.

Zlata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mis
4
14.4.06 19:35

Astma

Také jsem astmatik - tedy nic strašného, ale na tem kašel a dušnost mi poradila dětská doktorka slézový čaj (květ slézu nechat vyluhovat ve vlažné vodě a slít, potom jen ohřát, nevařit a pít 2 hrnhy denně). Příčinu to neřeší, ale pročistí se dýchací cesty a trochu to pomůže. Doma vlhčit vzduch. Jinak beru Pulmicort, ale to jen když je nejhůř - já na ty léky moc nejsem.
Držte se mis :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bambulka59
26.12.12 22:57

Ahojki, chci se optat…mám dlouhodobý suchý kašel a pocit, že se mi zle nadechuje, trápí mě to ale neustále, žádné záchvaty nebo tak… byla jsem vyšetřena 3× na spirometrii na alergologii i na plicním, ale prý je vše v pořádku a podle krve netrpím žádnou alergií, i když mi v dětství byla z krve zjištěna alergie na roztoče, ale asi zmizela, nebo co…je tedy jisté, že se o astma nejedná. Dostala jsem sice to dýchátko, ale jen kdyby se opravdu náhodou něco dělo, zatím jsem jej nepoužila…

• Nahlásit
  • Citovat
nepřihlášená Lulje
26.12.12 23:11

A na co se vlastně ptáš??? 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Bambulka59
26.12.12 23:21
@nepřihlášená Lulje píše:
A na co se vlastně ptáš??? 8o 8o 8o

Ptám se na to, zda to jistě astma není…aby mě jednou nepřekvapil nějaký astmatický záchvat, třebas

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama