Reklama

Astma, nebo průdušky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne20
Kecalka 456 příspěvků 28.02.17 16:52
Astma, nebo průdušky?

Ahoj všem :) Vím, že tady to asi nevyřešíme, ale i tak se zeptám. Včera jsem byla s dcerou u doktora s tim, že mi začala chrchlat. Poslech ji a rekl, ze to je astma a dal nám Ventolin a Ecobek s tim, že mame 6× denne dychat. Oukej. Ale v noci se mi az dusila a byla silene zahlenena. Dneska jsme k doktorovi nesly, jelikoz jsem musela k doktorovi do Prahy zase ja :( Ale k veci. Prijde mi, ze to jsou spise prudusky a nebo doufam ze ne, ale treba nabeh na zapal plic. Muzete mi prosim nektera z vas rict ve zkratce jake jsou priznaky zapalu plic a prudusek? Popripade jak se projevuje astma. Prijde mi, ze u astma neni dite tak zahlenene, ci ano? Dekuji :) Vim ze se ptam jako blbka :)

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 28.02.17 17:39

U astma je zánět virový, chronický, CRP nízké, poslechově typické vrzání a pískání, které slyšíš i ty pouhým uchem, pokud je to rozjeté fest. Zahleněná bývá dcera hodně.

Bebunka85
Kelišová 5089 příspěvků 28.02.17 17:41

Můj syn má taky průduškové astma (ventolin, ecobec). Vždycky když je nachlazený, sedne mu to na průdušky, minimálně jednou za měsíc a podle mě za to může právě to astma. Průdušky poznám podle toho, že v něm chrčí když dýchá a bolí ho na hrudníku, jak poznat zápal plic netuším. Asi jsem teda moc nepomohla.

Bebunka85
Kelišová 5089 příspěvků 28.02.17 17:43

Jo zahleněný je syn taky.

Anne20
Kecalka 456 příspěvků 28.02.17 17:46

Takze moc dekuju holky :) Ja se prave lekla toho zahleneni, ze k tomu astma to asi byt nemuze. Takze jsem malicko klidna a zitra posupajdime znova k dr. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama