Reklama

Dítě je stále nemocné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 27.02.17 20:59
dite je stale nemocne

Ahoj holky potrebuju poradit kdo to mel take tak jsem uz naprosto zoufala syn bude mit 5 let co zacal chodit do skoky chodi 2 rok je stale nemocny prvni pul rok zanety stredniho ucha, kasel, ryma nechala jsem vytrhnout nosni mandli zanety uz nemiva ale porat strasne kasle a vraceji se mu rymy bral broncho vaxom ten mu pomohl tak na 14 dnu a ted uz nepomaha ani ten kdyz mu delaji na orl vyter z krku a z nosu vzdy ma v nose zlateho stafylokoka daji mu pamycon a vic to neresi poslechove je cisty na antibiotika to nebyva, jeste jsme dostaly leky na reflux ze by to mohlo byt refluxem ale ty taky nepomahaji uz nevim co s nim

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4997 příspěvků 27.02.17 21:18

Zajděte na imunologii, možná stojí za zvážení třeba autovakcíny.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 27.02.17 21:18

Je, tak naše Kami v tom koukám není(nebyla sama) Když nastoupila do školky byla běžně víc jak půl roku doma. Pořád se střídal zánět středouší, laryngytida, viroza, zánět močových cest. Bylo to fakt hrozný. od podzimu do jara měla třeba i 6× atb a 4× kortikoidy.
Vyřvala jsem si u doktorky prohlídku u alergologa - není alergická vůbec na nic, ale když se doktorka dívala na četnost onemocnění, tak ji nechala udělat testy na imunologii-no, taky vše v pořádku :nevim: Byla jsem fakt už zoufalá protože v září má jít do školy a s takovouto nemocností by to nebylo vůbec možné-navíc tedy jsem nevěděla co se s ní děje. No, přešlo to z ničeho nic :nevim: Naposeldy byla nemocná koncem září (krev v moči) od té doby je cajk a to mi kolikrát venku promrzla při pekáčování, nebo přišla ze školky a total mokro v botech a ona je prostě v poho.
Sama to nějak nechápu, ale asi si tělo už zvyklo na ty bacily atd…
Tak nějak jsem čekala, že děti když jdou do školky první rok je jak za trest a jsou často nemocný, ale Kamile to vydrželo opravdu skoro 3roky. :nevim:

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 27.02.17 21:35

Je to fakt hrozny k imunologovi chodime alergie nema, astma ma vysledky hranicni ale je to negativni imunitu ma taky v poradku na ty autovakciny se zeptam jinak uz fakt nevim

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 27.02.17 21:39

@Uju doufam ze z toho taky vyroste prvni rok ve skolce katastrofa cekala jsem ze aspon ten druhy rok se to trosicku zlepsi ale je to stejny

Malike
Extra třída :D 11599 příspěvků 27.02.17 21:39

@kiki 24 co madle..syn byl furt nemocny a ted byl na nosních mandlích a měl je pekně velke..pry po odstranění mandle je klid :nevim:

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 27.02.17 21:51

@Malike na mandlich byl pred rokem

Malike
Extra třída :D 11599 příspěvků 27.02.17 21:53

@kiki 24 tak asi navštěva imunologa,,,koupit si v lekarně imunoglobulan pry většina na něj neda dopustit..někdo kolostrum. Hlíva ustřična ma taky mega učinky

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 27.02.17 22:13

@Malike K imunologovi chodime dostaly jsme broncho-vaxom ze zacatku na 14 dni pomohl tet uz nepomaha imunoglukan jsme braly a taky vubec nepomohl ted jsem jeste koupila konvicku na vyplach nosu a to si zase nenecha vyplachnout :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 02:52

@kiki 24 Některé děti to tak mají a hold se nikdy nic nezjistí a je to na palici. U nás taky byly nějaké nemoci, ne tolik, ale bylo to natolik dostačující, že mi to občas dělalo problémy v práci, jak to zorganizovat, abych domů přinesla alespoň nějaký peníz.

Kdybych nebyla v PN skrz problémové těhotenství, tak bych asi o práci letos definitivně přišla. Poněvadž rok 2016 byl na nemoci u nás velice výživný, v podstatě byla doma dva měsíce v kuse, pokaždé s něčím jiným. A to už jsem si říkala, že jako předškolačka už by tu imunitu mohla mít lepší.

Takže mám prostě za to, že se skutečně nemusí na nic přijít a jen se to tak blbě sejde.

Ve vašem případě bych ještě změnila pediatra.

Ono to může být hodně těžké, sama na nemoci dost trpím, je mi stále chladno. Alergie hraniční, takže žádné. Imunologie hraniční, takže taky nic. Vím jak hrozné je brát tolik antibiotik. Vím co to jsou žaludeční obtíže. Sama bych si ráda pomohla k lepšímu zdraví, ale když doktoři neví, tak prostě neví…

Takže s tebou soucítím a věř tomu, že to přejde, jen se imunita musí posílit.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 28.02.17 07:56

Zkouseli jste pravidelne navstevy solne jeskyne a infrasauny?

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 28.02.17 08:10

Je to hrozny ve skolce si jeste poradne nezvykl protoze byva 4 dny ve skolce pak lehne na 3 tydny takhle to jde porat dokola ve skolce to taky nechapou, a vzdy to same kasel a ryma na antibiotika to neni ty uz rok nebral ale ryma takova ze trva 14 dni a kasel ze nemuze ani mluvit

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 28.02.17 08:12

@dana.dv To jsme nezkousely

guanaco
Kecalka 455 příspěvků 28.02.17 12:50

Ahojky, úplně chápu jak se asi cítíš. U nás to bylo podobné, první dva roky ve školce syn promarodil, klid byl akorát chvíli v zimě (když byly mrazy) a v létě. Byla jsem z toho dost zoufalá a psychicky úplně vyčerpaná, pak už i paranoidní - stačilo aby prcek zakašlal a já už v duchu viděla ten maratón po doktorech a to peklo, když jsme dva týdny zavření doma. Pomohla až přísná úprava jídelníčku - postupně jsem vyřadila cukr a hodně omezila pečivo z bílé mouky a mléčné výrobky (stačí, že to mají každý den ve školce). Místo toho jsem přidala spoustu zeleniny a celozrnných obilovin (jáhly, pohanku, quinou, rýži, atd.), luštěniny se mi zatím nedaří do dětí vpravit. Akorát je to strašně náročné na čas, každý den musím něco doma kuchtit, ale když vidím jak to funguje, tak mě to motivuje v tom dál pokračovat. Takže fakt doporučuji jít na to přes zdravou stravu.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 28.02.17 19:07

Jinak ještě jeden typ. Sousedka, když viděla jak je kamila furt nemocná, tak mi říkala, že s její (již dospělou) dcerou to bylo v dětství taky tak, že vůbec nevěděla a že měla plíseň na průduškách 8o Vživotě jsem toto neslyšela, ale ona říkala, že na to měla léky a byla to její poslední nemoc na hodně dlouhou dobu. Tak nevím, sousedka mi nepřijde jako nějaká kecka, tak třeba… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama