Astmatický kašel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarka K
Závislačka 4098 příspěvků 17.02.17 11:35
Astmatický kašel

Prosím o radu.
Manžel byl se synem u dr, protože má suchý dráždivý kašel a včera se mu hůř dýchalo. Dr řekla, že je to nejspíš astmatický kašel, má dýchat Ventolin a na noc budeme dávat Fenistil.
No a manžel se na nic neptal a dr už tam není, abych jí zavolala. Já se v tom moc nevyznám.
Je astmatický kašel infekční? Mají k nám v neděli přijít na návštěvu tři děti a tak nevím, jestli to mám zrušit nebo ne :nevim: řekla bych, že astmatický kašel by nakažlivý být neměl, ale jistá si nejsem…
Každopádně by mě zajímalo, z čeho by to mohl mít. Je alergický na obiloviny a traviny, takže je ještě na nějaké alergické reakce brzy, ne? :zed:

Za reakce předem děkuji :kytka:

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3746 příspěvků 17.02.17 11:47

Nakažlivý není.
Kašlat může z čehokoliv i z toho, co není prokázané.
Taky třeba mám první projevy měsíc před sezonou, tuším kde je problém a navíc kolikrát je to i zkřížená reakce, jen prostě v ten okamžik se sejde více faktorů.

Lentylka
Povídálka 30 příspěvků 17.02.17 11:48

..

Příspěvek upraven 16.05.17 v 11:03

Lentylka
Povídálka 30 příspěvků 17.02.17 11:50

..

Příspěvek upraven 16.05.17 v 11:03

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20260 příspěvků 17.02.17 12:45

Astma není nakažlivé ;)
Ale každopádně záleží, jestli to, co dítě má, je opravdu astma, což může s jistotou tvrdit jen plicař, určitě takovou diagnozu nemůže z placu udělat obvoďačka jen poslechem.
Takže bych viděla, jak se bude lepšit, pokud to zlepšení bude výrazné, pak to je astmatické a nebála bych se. Pokud ne, tak to může být astmatické, ale v kombinaci s virozou či zánětem - a to už nakažlivé samozřejmě je…

Jarka K
Závislačka 4098 příspěvků 17.02.17 12:56

Holky, děkuji :kytka:
uvidíme, jak to půjde dál. Ale už od včera je velké zlepšení po Ventolinu (dala jsem mu ho už na noc a k ránu, protože hůř dýchal)…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >