Make-up pro atopickou pokožku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobby
Extra třída :D 14053 příspěvků 10.02.17 13:30
Make-up pro atopickou pokožku

Hezký den všem na emiminu. Potřebovala bych poradit- jaký používáte make-up na pleť s atopickým ekzémem? Mám ložiska atopu na tvářích, červené fleky a necítím se zrovna nejlíp, když jdu občas do společnosti a cítím na sobě divné pohledy.. Zkusila jsem Vichy dermablend 3D a kryje sice pěkně, ale zvýraznilo mi to šupinky v oblasti ekzému a to teda raději ty červené fleky. Nechci to na denní používání, ale jednou, dvakrát do měsíce bych chtěla být za hezkou a ne flekatou :-( díky za rady

Reakce:

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 10.02.17 13:41

@Bobby ahoj, já mám také atopický ekzém, mám červená místa v obličeji a nejvíce se mi osvědčili hydratační make-upy-mám ráda Rimmel Match Perfection, ten je super, nebo od Bobby Brown foundation stick, ale ten je cenově někde jinde, ten co zminuješ od Vichy jsem používala také a byl super, ale vzhledem k tomu, že já nosím make up téměř denně, tak mi nepřišel moc super, protože rychle ubývá (není tolik krycí a je potřeba jej vrstvit) a je taky docela drahý. Co je naopak z mého pohledu nejhorší jsou make upy od Dermacolu, mají narůžovělý podtón a plet se mi po nich i dost zhoršila. Jediný, který mohu s klidem doporučit je Make up cover od Dermacolu, který je brutálně krycí, mají super odstíny i pro bledulky a je mastnější, takže na šupinky ideál. :)

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 10.02.17 13:43

A ještě je dobré si před make upem dát bud hydratační krém nebo podkladovou bázi (nejlépe né silikonovou, tak na ekzém není moc dobrá) a ona vyhladí ty šupinky a make up je pak nezvýraznuje :)

Bobby
Extra třída :D 14053 příspěvků 10.02.17 13:44

@AdelaHores mooc díky :-) mrknu a vyzkouším :-)

Bobby
Extra třída :D 14053 příspěvků 10.02.17 13:46

@AdelaHores a ten Rimmel je taky mastnější?

AdelaHores
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 10.02.17 13:49

@Bobby ten je za mě výborně hydratační, je na pleti moc příjemný, krásně kryje a nepne mě po něm obličej, což mi jiné make upy dělají. :) + cenově je na tom dobře a vydrží dlouho jak v obalu, tak na tváři-vydrží mi v pohodě opravdu celý den :)

Bobby
Extra třída :D 14053 příspěvků 10.02.17 13:53

@AdelaHores super to by mohlo být ono, protože ten pocit pnutí mám taky :-) tak snad mi to sedne :-) ještě jednou moc díky :-)

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 10.02.17 14:15

Ahoj ja mam v oblasti nosu a tváří lupenku a za me je super makeup od estee lauder double wear ten je fakt super.. A dlouho vydrzí… vyzkoušela jsem toho fakt mraky a tenhle je nej

Bobby
Extra třída :D 14053 příspěvků 10.02.17 14:21

@katkalaila díky moc taky na něj mrknu. Dají se sehnat nějaké vzorečky třeba?

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 10.02.17 14:32

@Bobby jedině se zkus zeptat přímo v obchode ( estee lauder možná marionnaud ) ja vzorek dostala při dnech Marianne a od te doby ho pouzivam. Ted je myslím v marionnaud v akci ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >