Vyrážka přes týden, nesvědí. Co to může být?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 01.02.17 13:51
Vyrážka/svrab?

Ahoj holky, už nevím co dělat. Jsem hrozně zoufalá :( Tahle vyrážka se mi udelala pred týdnem asi, ono to bude asi týden a pul. Nejak nesvědí, ale spis páli :( Hlavne pri koupeli.. Byla jsem v lékárně a tam mi na to dali fenistil a tabletky na alergii. Nevíte co to muze byt?

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22856 příspěvků 01.02.17 14:05

@Vennie_p co tomu řekl lékař?

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 01.02.17 14:20

Nešla bych do lékárny, ale ke kožnímu. pokud by to byla alergie po fenistilu zirteku apod lécích na alergii by to zmizelo

Gina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 6 inzerátů 01.02.17 15:21

Neměla jsi předtím náhodou nějakou virózu? Manželovi se taky asi před 3 týdny po viróze objevila vyrážka, měl to tedy v menší míře, spíš takové oválné útvary, obvoďák mu řekl, že to nikdy neviděl a poslal ho na kožní a tam mu řekli, že to kožní chřipka. Prý se to dost rozšířilo koncem loňského roku, většinou po snížené imunitě apod. Nic to není, trvá to pár týdnů a pak to zmizí, dali mu na to nějakou mastičku. Latinsky je to pityriasis rosea, zkus se na to kouknout. Ale to tvoje to samozřejmě být nemusí.

badela
Echt Kelišová 8927 příspěvků 01.02.17 16:28

@Vennie_p zajdi na kožní, když už to máš takhle dlouho, to asi alergie nebude.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >