Vyrážka přes týden, nesvědí. Co to může být?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vennie_p
Nováček 9 příspěvků 01.02.17 13:51
Vyrážka/svrab?

Ahoj holky, už nevím co dělat. Jsem hrozně zoufalá :( Tahle vyrážka se mi udelala pred týdnem asi, ono to bude asi týden a pul. Nejak nesvědí, ale spis páli :( Hlavne pri koupeli.. Byla jsem v lékárně a tam mi na to dali fenistil a tabletky na alergii. Nevíte co to muze byt?

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22985 příspěvků 01.02.17 14:05

@Vennie_p co tomu řekl lékař?

smudlinky
Závislačka 2598 příspěvků 345 inzerátů 01.02.17 14:20

Nešla bych do lékárny, ale ke kožnímu. pokud by to byla alergie po fenistilu zirteku apod lécích na alergii by to zmizelo

Gina
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 1 inzerát 01.02.17 15:21

Neměla jsi předtím náhodou nějakou virózu? Manželovi se taky asi před 3 týdny po viróze objevila vyrážka, měl to tedy v menší míře, spíš takové oválné útvary, obvoďák mu řekl, že to nikdy neviděl a poslal ho na kožní a tam mu řekli, že to kožní chřipka. Prý se to dost rozšířilo koncem loňského roku, většinou po snížené imunitě apod. Nic to není, trvá to pár týdnů a pak to zmizí, dali mu na to nějakou mastičku. Latinsky je to pityriasis rosea, zkus se na to kouknout. Ale to tvoje to samozřejmě být nemusí.

badela
Echt Kelišová 8927 příspěvků 01.02.17 16:28

@Vennie_p zajdi na kožní, když už to máš takhle dlouho, to asi alergie nebude.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >