Reklama

Vyrážka přes týden, nesvědí. Co to může být?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vennie_p
Nováček 8 příspěvků 01.02.17 13:51
Vyrážka/svrab?

Ahoj holky, už nevím co dělat. Jsem hrozně zoufalá :( Tahle vyrážka se mi udelala pred týdnem asi, ono to bude asi týden a pul. Nejak nesvědí, ale spis páli :( Hlavne pri koupeli.. Byla jsem v lékárně a tam mi na to dali fenistil a tabletky na alergii. Nevíte co to muze byt?

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22827 příspěvků 01.02.17 14:05

@Vennie_p co tomu řekl lékař?

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 367 inzerátů 01.02.17 14:20

Nešla bych do lékárny, ale ke kožnímu. pokud by to byla alergie po fenistilu zirteku apod lécích na alergii by to zmizelo

Gina
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 6 inzerátů 01.02.17 15:21

Neměla jsi předtím náhodou nějakou virózu? Manželovi se taky asi před 3 týdny po viróze objevila vyrážka, měl to tedy v menší míře, spíš takové oválné útvary, obvoďák mu řekl, že to nikdy neviděl a poslal ho na kožní a tam mu řekli, že to kožní chřipka. Prý se to dost rozšířilo koncem loňského roku, většinou po snížené imunitě apod. Nic to není, trvá to pár týdnů a pak to zmizí, dali mu na to nějakou mastičku. Latinsky je to pityriasis rosea, zkus se na to kouknout. Ale to tvoje to samozřejmě být nemusí.

badela
Echt Kelišová 8887 příspěvků 01.02.17 16:28

@Vennie_p zajdi na kožní, když už to máš takhle dlouho, to asi alergie nebude.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama