Reklama

Červený flek na zadečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

silviapecho
Kecalka 188 příspěvků 21.01.17 20:28
Cerveny flek na zadecku

Dobry vecer. Synovy sedm let se asi pred 10dny objevil na zadecku cerveny flek velikosti 5 tikoruny, ktery nesvedi. Mazala jsem zinkovou masti a ted mazu bepathonem a porad tam ten flek je…Chodi se skolou kazdy tyden do bazenu, tak sem si myslela, jestli to nema z vody. Obcas se mu objevi i nejaky pupinek ale jinak nic..Flek je bez puchyrku. Nemate nekdo zkusenost? V pondeli zajdu k lekarce..diky

Reklama

Reakce:

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 21.01.17 20:31

@silviapecho

Dermatolog/kožní, diagnozu přes net tu doufám nikdo provádět nebude. Může to být flek z vody, ale taky cokoliv vážějšího. Chceš se děsit nebo být (třeba planě) uklidněna?

silviapecho
Kecalka 188 příspěvků 21.01.17 21:37

Děsit urcite ne.Nema k tomu teploty ani zadne jine priznaky, tak doufam, ze to nic vaznejsiho nez nejaka alergie nebude…

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 22:06
@silviapecho píše:
Dobry vecer. Synovy sedm let se asi pred 10dny objevil na zadecku cerveny flek velikosti 5 tikoruny, ktery nesvedi. Mazala jsem zinkovou masti a ted mazu bepathonem a porad tam ten flek je…Chodi se skolou kazdy tyden do bazenu, tak sem si myslela, jestli to nema z vody. Obcas se mu objevi i nejaky pupinek ale jinak nic..Flek je bez puchyrku. Nemate nekdo zkusenost? V pondeli zajdu k lekarce..diky

Moji dceři se objevilo něco podobného, na půlkách, velikost dlaně, podle mě je to ze zimy, z mrazu.

silviapecho
Kecalka 188 příspěvků 23.01.17 18:13

K lekari jsem bohuzel nedosla :(mame doma necekanou smutnou udalost, tak nejak neni sila. Ale mazu mu to druhy den vazelinou a flicek je slabsi.. TAk snad to nic nebude..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama